Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

mano pavasari setos zemuogeles puikiai dera. Padejo nuo puses vasaros po truputi. Dabar jau krumeliai grazus, uogyciu nemazai. O ziedu ziedu...tik kad tuoj salciai ateis sad.gif
Atsakyti
Mano pirktines irgi gerai dera.Tik per tankiai susodinau.O vat geltonosios nedera. g.gif Is 10 tik 8 liko.Paskutiniu metu kazkas nueda jas ties saknimis. g.gif Grambuoliu lervu neradau . g.gif

Ar kam dera geltonosios?
Atsakyti
labas zemuogeliu augintojom, prisiskaicius apie ligas ir kenkejus ,nupjoviau siandien visus buvusius lapus. Ar jus pjaumnat pernykscius lapus ar paliekat suputi?
Atsakyti
Siandien ir as savo apziurejau zemuoges. Pernai pirmi metai kaip valgem uogas. Krumai buvo grazus dideli , bet dabar tik dalis zaliuoja, kiti lapai nurudave. Tai dabar galvoju gal reikia nupjaut tuos nudziuvusius lapus paliekant tik zalius. O kada geriau ir kaip?
Atsakyti
Sveikutes!
Siemet vel pasejau zemuogeles(tikiuosi seksis geriau nei pernai).Laikiau 1,5sav.pasetas balkone salta uzdengus plevele.Dabar jau savaite klambaryje,siandien jau kazkas eme dugti(pora)-jei ne piktzoles-tai bus gerai biggrin.gif .O gal ir kambary reikejo jas plevele uzdengt? g.gif
Atsakyti
As 3 dienas laikau saldytuv uzdengtas, istraukiau ir daiginai kai ipradtai, uzdengtas salia radiatoriaus, pavedindama(pradzia 02.21) tai nuo vakar pradejo masiskai dygti. darau tai pirmakart, tai buvau jau sumerimus, kad nieko neisejo
Atsakyti
QUOTE(Nitrozilas @ 2014 03 03, 11:04)
As 3 dienas laikau saldytuv uzdengtas, istraukiau ir daiginai kai ipradtai, uzdengtas salia radiatoriaus, pavedindama(pradzia 02.21) tai nuo vakar pradejo masiskai dygti. darau tai pirmakart, tai buvau jau sumerimus, kad nieko neisejo

Tai bandysiu ir as uzdengt.Radiatoriai pas mus uzsukti(nes per karsta butu)-tai gal isdygs ir be ypatingos silumos. g.gif Kambary 21 laipsnis. g.gif Jei ir ijungciau-tai nebutu kaip priglaust prie radiatoriu doh.gif

Kokias sejot?As is MAXIMA "RUGIA".
Papildyta:
Sejau as lygtais vasario 14d.,o vidun inesiau vasario 24d.Tai taip iseitu,kad ta pacia diena inesem vidun,tik as ilgiau vesiai laikiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 03 kovo 2014 - 12:13
Aga tas pacias Rugia, pasiemiau, kad jei nepavyktu ir negaila butu smile.gif
Atsakyti
pirkau rügen zemuoges vokietijoje,pabandysiu,paziuresiu kas iseis,antra kart gyvenime bandau uzsiauginti zemuogiu,is misko parnesus nelabai prigija,o turejau dar usiniu is lt atsivezusi,bet isnyko
va mano zemuoges,pasodinau 25.02,pradejo dygti tikiuosi isaugs user posted image
Atsakyti
As jau metai turiu zemuoges vokisku seklu sodintas, uzaugo gerai ir tais paciais metais uogu buvo....sekmes auginant, o lietuvisku sodinau tai nei viena neisdygo
Atsakyti
isdygo man zemuges,bet ka dbr daryt,jas nudengt? g.gif kaip jas laistyt?
Atsakyti
reiketu palaukt kol paaugs ir orai prasils truputi ir tiesiai i darza, bent as taip dariau, tik 3-4 lapukai mazi buvo,ir pikiavau tik labai nedaug......jos gajos tik nepatankinkit sodinant i zeme reciau reiketu nes krumeliai nemazi buna
Atsakyti