Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Merginos reikia patarimo,kiakias išsirinkti žemuoges,kad visą vasarą derėtų ir neturėtų tų baisių ūglių,kurie po visą sodybą plinta.Prašau į až.
Atsakyti
Sveikos,
pirmąkart bandau užsiauginti žemuogių ir sekasi labai prastai verysad.gif Pirmosios sėtos išvis nesudygo, sėjau durpių substrate, tai sunkiai sekėsi palaikyti tinkamą dirvos drėgmę, tai perlaistydavau, tai perdžiūdavo... Antrąkart sėjau kovo viduryje, bet man jos tokios mažos atrodo, turi tik po 3-4 tikrus lapelius, ir jie tokie smulkučiai... Pridedu nuotraukėlę:
http://imageshack.us.../img3233jr.jpg/
Kada žemuoges būtų laikas persodinti į lauką? Gaila tokias mažytes ištremti, visai sunyks jos ten. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠMAMA @ 2013 05 02, 23:07)
Merginos reikia patarimo,kiakias išsirinkti žemuoges,kad visą vasarą derėtų ir neturėtų tų baisių ūglių,kurie po visą sodybą plinta.Prašau į až.

Remontantines, beūses - paprasta.

QUOTE(Romantic violence @ 2013 05 12, 18:24)
Sveikos,
pirmąkart bandau užsiauginti žemuogių ir sekasi labai prastai  verysad.gif Pirmosios sėtos išvis nesudygo, sėjau durpių substrate, tai sunkiai sekėsi palaikyti tinkamą dirvos drėgmę, tai perlaistydavau, tai perdžiūdavo... Antrąkart sėjau kovo viduryje, bet man jos tokios mažos atrodo, turi tik po 3-4 tikrus lapelius, ir jie tokie smulkučiai... Pridedu nuotraukėlę:
http://imageshack.us.../img3233jr.jpg/
Kada žemuoges būtų laikas persodinti į lauką? Gaila tokias mažytes ištremti, visai sunyks jos ten.  verysad.gif

Kada tik laiko turit, tada ir kelkit. Tačiau yra bendros taisyklės, kad sodinama apsiniaukusią dieną arba vakarop. Pati nustebsit, kai iš tokių mažyčių gana greitai nemaži krūmeliai užaugs.
Atsakyti
QUOTE(Romantic violence @ 2013 05 12, 17:24)
Kada žemuoges būtų laikas persodinti į lauką? Gaila tokias mažytes ištremti, visai sunyks jos ten.  verysad.gif

Labai grazios zemuogeles thumbup.gif As tokias sodinau i darza-labai greitai jos pradeda augti. mirksiukas.gif Sodinkit ir rudeniop galesit jau savo zemuoges ragauti. smile.gif


Mano zemuoges jau intensyviai zydi-labai laukiam pirmuju uogu. bigsmile.gif Pernai istisa vasara ir rudeni iki salnu jas valgem. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Romantic violence @ 2013 05 12, 18:24)
bet man jos tokios mažos atrodo, turi tik po 3-4 tikrus lapelius, ir jie tokie smulkučiai

Tikrai gražios.Aš pernai irgi panašias sodinau,visos gerai prigijo, rugpjūty uogų jau buvo.O šiemet jau žydi, tai bus žemuogių visą vasarą smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Ačiū, nuraminot. smile.gif Kai tik bus proga sodinsiu laukan. smile.gif
Atsakyti
Mergaites, kaip zemuoges padauginti?
Prisisejau is seklu, turejau gal 100 daigeliu, pacius graziausius susisodinau i darza (su plevele). Tai nesupratau kad tom zemuogem atsitiko, ar jas kazkas sumynde ar dar kas atsitiko, bet rasdavau kai kurias kaip suplotas, o paskui visai nudziuvo. Liko gal 15 daigeliu, o as paskyriau joms visa lysve doh.gif
Ar jos isleidzia kokiu ugliu, kad padauginti?
Atsakyti
Sveikos!Nepavyko man siemet zemuogeliu auginimas,tai nusipirkau turguje 10daigeliu raudonuju ir 10 geltonuju.Nedideli daigeliai.Daugiau bijojau pirkt,nes karkvabaliu lervu sode galybe-braskes nugrauzia,tai sakau gali ir zemuoges.Neturejau paruosusi zemes-tai juodzemyje pasodinau.Pas mus vien molis,su juodzemiu nera kaip maisyt-tai nezinau kas is ju bus.Reik paskaityt kokia isvis zeme tinka zemuogelems.
QUOTE(Ingriukas77 @ 2013 05 30, 12:56)
Mergaites, kaip zemuoges padauginti?
Prisisejau is seklu, turejau gal 100 daigeliu, pacius graziausius susisodinau i darza (su plevele). Tai nesupratau kad tom zemuogem atsitiko, ar jas kazkas sumynde ar dar kas atsitiko, bet rasdavau kai kurias kaip suplotas, o paskui visai nudziuvo. Liko gal 15 daigeliu, o as paskyriau joms visa lysve  doh.gif
Ar jos isleidzia kokiu ugliu, kad padauginti?

Gal karkvabaliu lervos nugrauzia,nezinau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2013 05 30, 14:48)
Sveikos!Nepavyko man siemet zemuogeliu auginimas,tai nusipirkau turguje 10daigeliu raudonuju ir 10 geltonuju.Nedideli daigeliai.Daugiau bijojau pirkt,nes karkvabaliu lervu sode galybe-braskes nugrauzia,tai sakau gali ir zemuoges.Neturejau paruosusi zemes-tai juodzemyje pasodinau.Pas mus vien molis,su juodzemiu nera kaip maisyt-tai nezinau kas is ju bus.Reik paskaityt kokia isvis zeme tinka zemuogelems.

Gal karkvabaliu lervos nugrauzia,nezinau. g.gif


Bet visi kiti augalai ir braskes auga graziai... tai gal kas numinde sad.gif
Zodziu dabar reikai pasidauginti tik nezinau kaip...
Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2013 04 17, 11:59)
Štai jau kokios užaugo pas mane. Sėtos sausio pabaigoj
user posted image
user posted image

ar ir sejau panašiu laiku, bet mano mažesnės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingriukas77 @ 2013 05 31, 11:13)
Bet visi kiti augalai ir braskes auga graziai... tai gal kas numinde sad.gif
Zodziu dabar reikai pasidauginti tik nezinau kaip...

Na tai kas belieka...-tik nusipirkti nauju paaugintu arba kitamet paciai set.Man isvis nepavyko pasejus isaugint-tai pirkau turguje,tik,kad nepigu. doh.gif Panevezy po puse lito uz daigelio(ir tai nedideli,kuris anot pardaveju tik liepos-rugpjucio men.gal uzderes,bet man nesitiki,jauciu tik kitamet)
Siandien AKROPOLIO MAXIMOJ norejau pirkt zemuogiu daigeliu,po 10vnt.susodinta-10lt.Bet paziurejau,paziurejau-tai kaip supratau ten kur usais dauginasi.Tai turbut jos tik trumpai deretu. g.gif
Atsakyti