Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(Keretoja @ 2013 04 17, 11:44)
Emberta oho kokios dideles, kada sejot? Mano tai panasios kaip emile_respect, sejau senai, gal vasari, bet labai letai auga sakyciau  g.gif

Vasario pradžioje sėjo Emberta, o aš kovo pradžioje smile.gif
Atsakyti
Štai jau kokios užaugo pas mane. Sėtos sausio pabaigoj
user posted image
user posted image
Atsakyti
wub.gif thumbup.gif kokie grožiai wub.gif

mano pernykštės labai gražiai peržemojo ir kelmai thumbup.gif
Atsakyti
Mano pernykstes irgi labai gerai perziemojo thumbup.gif
Lapai nauji labai dideli jau, o ir ziedu nemazai yra. Gal uz menesio jau bus pirmasis derlius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2013 04 17, 17:01)
Mano pernykstes irgi labai gerai perziemojo  thumbup.gif
Lapai nauji labai dideli jau, o ir ziedu nemazai yra. Gal uz menesio jau bus pirmasis derlius  bigsmile.gif

bigsmile.gif oho jau net su žiedais bigsmile.gif

o po kiek sezonų reiktų atnaujinti krūmelius g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 04 17, 16:26)
bigsmile.gif  oho jau net su žiedais  bigsmile.gif

o po kiek sezonų reiktų atnaujinti krūmelius  g.gif

po keturiu, kiek pamenu.
dera gausiausiai antrais metais.
Atsakyti
QUOTE(taburete @ 2013 04 17, 19:57)
po keturiu, kiek pamenu.
dera gausiausiai antrais metais.

tai šiemet tada bus thumbup.gif derlius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 04 17, 08:24)
Jeigi palikti daigelius šiltnamyje jau iki išsodinimo lauke ar nesušaltų? g.gif 

Žemuogės gi nėra šilumamėgės kaip kokie pomidorai. Ką patartumėt? jau taip norėtųsi atlaisvinti palanges smile.gif


Vat ir as galvoju, kada cia jau jas bus galima lauke sodinti g.gif Taip norisi jau atlaisvinti palanges ir kad augalai gautu daugiau erdves, nes pas mane irgi visokiom gelem, pomidorais, agurkais visos palanges apkrautos biggrin.gif
Atsakyti
labai jau noriu iš aš išnešti jas laukan, kiekis daigų nesveikas doh.gif
bet pakankamai mažutės dar..
vis abejoju.
bet šiaip teoriškai - na gi jos ne kokie agurkai..turėtų atlaikyti.
Porą indų išnešiau laukan tai jau nuo šeštadienio lauke - nieko, gyvos (bent jau taip atrodo pro langą) tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taburete: 30 balandžio 2013 - 12:37
QUOTE(Ingriukas77 @ 2013 04 30, 11:28)
Vat ir as galvoju, kada cia jau jas bus galima lauke sodinti  g.gif 

pries gera savaite issodinau lauke pas mama. Nera jos tokios lepios kaip gali atrodyti 4u.gif o pernykstes puikiai atzele, nes is rudens lauke ju lapukus nupjoviau. Lauksiu derliaus thumbup.gif
Atsakyti
šiaip tai jos ir prie užpoliarinio rato auga, tik sodinimo taisyklė vis tiek išlieka ta pati, namuose auginti daigai perkeliami apsiniaukusią dieną arba vakare 4u.gif
Atsakyti
Mano sios šiltnamyje jau pilnos žiedų thumbup.gif thumbup.gif . Dauginasi kaip pašėlusios, rudenį išdraskaiu krūmelius, nes labai jau dideli buvo per metus palikę, tai ir vel reik mažinti, nes liestis pradės, o žiedų tike, kad gaila. Gal iškelti į lauką g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juračiuks: 30 balandžio 2013 - 18:17