Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 21, 18:47)
zodziu tada as jas palieku savo kambary ant palanges kol visiskai sustipres ir tik tada i lauka bus nesamos.mano kambary kone visda diena saulute spigina.dar reiks ryt stimuliatoriaus ikalt g.gif

aš tai galvoju kam tada auginti,jei tokius dalykus naudoti?
tada galima ir parduotuvėj nusipirkti g.gif
ar aš blogai suprantu tą stimuliatoriaus paskirtį g.gif būtinas jis?
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 22, 12:47)
aš tai galvoju kam tada auginti,jei tokius dalykus naudoti?
tada galima ir parduotuvėj nusipirkti  g.gif
ar aš blogai suprantu tą stimuliatoriaus paskirtį  g.gif būtinas jis?

TAI kad jis nieko blogo nedaro...taip kaip mums reikalingi vitaminai taip ir augalams mirksiukas.gif juk kai bus uogytes nepurksim jokiais nuodais rolleyes.gif dabar svarbu padet joms augti.
Atsakyti
katinas vakar isverte mano zemuogiu daigelius ir viskas po simts nuejo... verysad.gif kluasykit dar nevelu jeigu paseciau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2012 03 23, 11:17)
katinas vakar isverte mano zemuogiu daigelius ir viskas po simts nuejo...  verysad.gif kluasykit dar nevelu jeigu paseciau?  g.gif

tai tu pabandyk toj zemiu kruvoj tuos daigelius surast ir pasodint man buvo vyras isvertes bet susirankiojau mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif sakykit po kelias jus jas ispikiuojat? As dejau po dvi, tris g.gif Dabar pagalvojau gal per daug, gal reikejo tik po viena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gizmo* @ 2012 03 26, 12:09)
Laba diena  4u.gif sakykit po kelias jus jas ispikiuojat? As dejau po dvi, tris  g.gif Dabar pagalvojau gal per daug, gal reikejo tik po viena  doh.gif

Kai paaugs galit dar persodint po viena. Ir as taip darysiu pradziai po kelis, o paskui po viena kai pauges 4u.gif
Atsakyti
Kad pasipyle tos mano Reginos, kokia 50 st tai garantuoju bus suzele kaip miskelis, kai reiks persodint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 03 26, 16:12)
Kad pasipyle tos mano Reginos, kokia 50 st tai garantuoju bus suzele kaip miskelis, kai reiks persodint  doh.gif

ramiai ir be panikos,misija įmanoma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 26, 17:18)
ramiai ir be panikos,misija įmanoma  mirksiukas.gif

Vistiek kaip nors, is pradziu po kelias o paskui kai paaugs po viena, manau pavyks. Aciu uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
valioooo ir mano žemuogėlės pagaliau dygsta, jau buvau praradusi viltį biggrin.gif
Atsakyti
Mano žemuogėlės leidžia jau po ketvirta lapelį, jau nevisai blusos biggrin.gif , eh- laukiu nesulaukiu šiltu dienelių, kai jau bus galima sodinti. Praeitai metai gavau rugpjūčio mėn. penkis daigelius, tai iki šalnu taaaip išbujavo ir išsipletė krumeliai, kad šiais metai reiks vos ne kas antra persodint, tai jau mažiukus sodinsiu iškart su reikiamu atstumu.
user posted image Uploaded with ImageShack.us]My Webpage[/URL]
user posted image Uploaded with ImageShack.us]My Webpage[/URL]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angelux: 27 kovo 2012 - 09:06
QUOTE(Angelux @ 2012 03 27, 10:06)
Mano žemuogėlės leidžia jau po ketvirta lapelį,

labai gražiossssssssssssssss
Atsakyti