Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(MRU @ 2013 03 12, 10:56)
Sveiki, sėjau bet neišdigo,  schmoll.gif sakau gal kas tures atliekamu daigeliu žemuogiu, arba darže jau turi ir gales parduoti nebrangiai arba apsikeisti ant kitokiu daigu, Vilnius


O kiek laiko laukei? Gal dar isdygs. Jas reikia uzdengti plastikiniu maiseliu ir drekinti, kad neisdziutu. Mam sudygo gan greitai, per savaite. Bet pastaciau ant labai siltos palanges ir po maiseliu.
Atsakyti
QUOTE(MRU @ 2013 03 12, 11:56)
Sveiki, sėjau bet neišdigo,  schmoll.gif sakau gal kas tures atliekamu daigeliu žemuogiu, arba darže jau turi ir gales parduoti nebrangiai arba apsikeisti ant kitokiu daigu, Vilnius

paimkit seklytes, sudrekinkit skudureli, sudekit i ji seklytes,suvyniokit ir savaitei ikiskit i saldytuva, ten kur darzoviu skyrius. Dygs kaip bites biggrin.gif Man sudygo visos iki vienos.Sepetys isaugo. Turejau gerokai praretint, nes suberiau visa pakeli, galvojau prastai dygs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2013 03 12, 20:21)
paimkit seklytes, sudrekinkit skudureli, sudekit i ji seklytes,suvyniokit ir savaitei ikiskit i saldytuva, ten kur darzoviu skyrius. Dygs kaip bites biggrin.gif Man sudygo visos iki vienos.Sepetys isaugo. Turejau gerokai praretint, nes suberiau visa pakeli, galvojau prastai dygs smile.gif



sveikutės 4u.gif pirmą kartą bandau užsiauginti savų žemuogyčių ax.gif tai ieškau informacijos...Žinau kad jau susivėlinau su sėjimu, bet manau dar ne ruduo blush2.gif
sudomino mane tas laikymas šaldytuve sėklyčių g.gif Turiu klausimuką ar papildomai drėkinti nereikia, t.y. pirmą kartą kai sudrėkini ir viskas... Po savaitės sodinti į žemę (na į vazoniuką...) ax.gif
Papildyta:

dar klausimėlis - o gal galima trumpiau laikyti, gal kokios dienos ar dviejų užtektų...
Atsakyti
Sakau ka patyriau siais metais sedama zemuoges. Sejau pirma karta, todel skaiciau jus patarimus. Viena pakeli sejau is karto i zemes ir uzdengiau maisiuku kol sudygo. Kito pakelio seklas sudrekinau ant medziagytes ir palaikiau saldytuve keleta dienu. Tos kurias sejau is karto i zemes, sudygo beveik visos. Tos kurios pabuvojo saldytuve, neislindo nei viena.
Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2013 03 13, 14:02)
Sakau ka patyriau siais metais sedama zemuoges. Sejau pirma karta, todel skaiciau jus patarimus. Viena pakeli sejau is karto i zemes ir uzdengiau maisiuku kol sudygo. Kito pakelio seklas sudrekinau ant medziagytes ir palaikiau saldytuve keleta dienu. Tos kurias sejau is karto i zemes, sudygo beveik visos. Tos kurios pabuvojo saldytuve, neislindo nei viena.

na vat kai skirtingai gaunasi g.gif su tuo šaldymu
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 03 10, 23:04)
Keista, maniškės gal per 3 dienas pradėjo sprogti. Sėti tikrai ne vėlu, daug kartų panašiai esu sėjus, balandį išpikuoju, o gegužės pabaigoj į lysvę.

Nedygsta.Dar ir naslaites bei petunijas pasejau.Niekas nedygsta.Drekinu,neisdziuna niekad,nebent per salta,plius 20 kazkur.Vat reiks turbut uzdengt maiseliu. g.gif
Atsakyti
Mano zemuoges

user posted image
Atsakyti
Man žemuogės dygsta puikiai ax.gif nei aš sėklas šaldau nei aš jas dar kaip nors spec. ruošiu blush2.gif Tiesiog nusiperku brangesnes sėklytes (na ne už 1,50 Lt) ir sudygsta šepečiu thumbup.gif Pernai sėjau antrąkart. Pirmieji krūmeliai derėjo 3 metus, bet trečiais metais jau prastokai g.gif

riešutėli, tikrai nesusivėlinai su sėjimu - dar užaugs ir antroj vasaros pusėj skinsi uogytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy Lady @ 2013 03 15, 15:19)
Man žemuogės dygsta puikiai ax.gif  nei aš sėklas šaldau nei aš jas dar kaip nors spec. ruošiu blush2.gif  Tiesiog nusiperku brangesnes sėklytes (na ne už 1,50 Lt) ir sudygsta šepečiu thumbup.gif  Pernai sėjau antrąkart. Pirmieji krūmeliai derėjo 3 metus, bet trečiais metais jau prastokai g.gif

riešutėli, tikrai nesusivėlinai su sėjimu - dar užaugs ir antroj vasaros pusėj skinsi uogytes 4u.gif



notworthy.gif aciuks.gif
jau viską susidėjus laukiu 21 dienos bigsmile.gif Na nesu labai kaip sakoma prietaringa, bet kas liečia sėjimus, sodinimus ir vakavimus tai kažkaip pasižiūriu kokios dienos geros tongue.gif
Atsakyti
Gal kam teko geltonas žemuoges ir rusiškų pakelių sėti? xolidej ant pakelio buvo parašyta, kad 8 g uogos, 30 cm krūmiukai turi užaugt... pasėjau po kaziuko mugės, bet tik 1 daigiukas išlindo. Raudonosmaximinės tai puikiai auga, sėtos anksčiau, jau po2 lapukus yra, o su šiom prastai... gal kas kokią kitą rūšį geltonų pasiūlysit?
Atsakyti
Reik patarimo g.gif Štai mano žemuogytės, sėtos kovo 2 , kaip manot, reik pikuoti jau? Kažkaip man rodos kad reiktų, bet jod tokio mažuo kad net neįsivaizduoju kaip tai reiktų padaryti doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emile_respect: 15 kovo 2013 - 16:44

QUOTE(emile_respect @ 2013 03 15, 17:43)
Reik patarimo g.gif  Štai mano žemuogytės, sėtos kovo 2 , kaip manot, reik pikuoti jau? Kažkaip man rodos kad reiktų, bet jod tokio mažuo kad net neįsivaizduoju kaip tai reiktų padaryti  doh.gif
user posted image

tikrai dar nereikia, bet cia tikrai zemuoges? g.gif palaukit bent iki bus kaip Ingriuko77
Atsakyti