Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

aš taip ir palikau kaip augo,net su uogom jos pas mus liko,nes niekas nebevalgė kiek uogų buvo thumbup.gif
Atsakyti
Mano žemuogėlės jau iėleido trečią lapelį. Štai jau kokios jos pas mane užaugo.
user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jo-vita7: 27 vasario 2013 - 19:10
Sveikos, žemuogių augintojos... 4u.gif
Jungiuosi ir aš. Pirmą kartą pasisėjau. Tikslios datos nepamenu (vasario pradžia).
Dabar mano uogienojai jau tokie
Kada maždaug pikiuojate?

Jovita7, kada sėjai? Mūsų daigiukai labai panašaus amžiaus atrodo... drinks_cheers.gif

user posted image
Atsakyti
Labas mergaites,
mano zemuoges jau irgi sudygo, bet kol kas turi dar tik 2 lapelius smile.gif
Bet jau smulkumas augalelio. O jas reikia pikuoti kaip ir kitus daigelius?
Atsakyti
[quote=emberta,2013 02 28, 14:07]
Jovita7, kada sėjai? Mūsų daigiukai labai panašaus amžiaus atrodo... drinks_cheers.gif

Tiksliai ir as nepamenu kada sejau, bet ne vasari. Sausio pabaigoj.
Atsakyti
sveikos, pasisejau ir as siemet zemuogeliu pirma karta. Sudygo puikiai. Kazkodel galvojau kad jos sunkiai dygsta...Ziuriu ir pas jus tankiai jos auga. Pas mane kiek reciau, bet vis galvoju gal praretint. Jau kruva isroviau, nes pasejau visa pakeli smile.gif bet daugiau tada neberausiu i jusu nuotraukeles paziurejus smile.gif O kada pikiuojat?
Atsakyti
Man atrodo, kad žemuoges reikia kas du-trys metai per nauja sėti, senesnės prasčiau dera, daugiau tankumyne sergančių lapų.
Atsakyti
QUOTE(Ingriukas77 @ 2013 02 25, 14:58)

O mano zemuoges sudygo per savaite  smile.gif  Drauge sake, kad sudygs per 30d.  blink.gif Tai dabar tikiuosi, kad iki to laiko kol galesiu sodinti kieme, jos pas mane gerai issilaikys  unsure.gif
Kada mazdaug sodinate kieme? Balandzio pradzioj dar per salta?

As pries savaite pasodinau,bet dar nedygsta.Jau ir taip nusivelinau,o jei nesudygs. unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2013 03 10, 21:10)
As pries savaite pasodinau,bet dar nedygsta.Jau ir taip nusivelinau,o jei nesudygs. unsure.gif  unsure.gif

Keista, maniškės gal per 3 dienas pradėjo sprogti. Sėti tikrai ne vėlu, daug kartų panašiai esu sėjus, balandį išpikuoju, o gegužės pabaigoj į lysvę.
Atsakyti
Sveikos, žemuogėlių augintojos ax.gif
Pas mane viena lysvelė 2 metus auga, jos beūsės, dbr iškilo klausimas, kiek jos metų vienoj vietoj auga, jas gal reik šiemet krūmelius padalint ir iškelt, ar neverta terliotis, geriau atsėt naujai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2013 03 11, 12:12)
Sveikos, žemuogėlių augintojos ax.gif
Pas mane viena lysvelė 2 metus auga, jos beūsės, dbr iškilo klausimas, kiek jos metų vienoj vietoj auga, jas gal reik šiemet krūmelius padalint ir iškelt, ar neverta terliotis, geriau atsėt naujai? g.gif

o Jūs pasižvalgykit, gal savaime yra prisisėjusių , galima ir kerus skaidyt.
Atsakyti
Sveiki, sėjau bet neišdigo, schmoll.gif sakau gal kas tures atliekamu daigeliu žemuogiu, arba darže jau turi ir gales parduoti nebrangiai arba apsikeisti ant kitokiu daigu, Vilnius
Atsakyti