Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

maniškės per žiemą miega įstiklintam balkone, niekuo nedengtos. Ten pat ir braškės. Kaip jau bus, taip.
Gal čia kas gali atsakyti - mano braškes pernai buvo apsėdę amarai, nepavyko jų sunaikinti, tai balkone dabar gyvena. Jei braškių daigai bus sėkmingai peržiemoję, kaip su tais amarais, kaip juos išvalyti????
Atsakyti
Pasisejau ir as zemuogiu seklyciu, laukiu kol sudigs smile.gif Pasilikau dar seklyciu ir sesiu siltnamy.
Pirma karta bandysiu auginti zemuoges, bet taip suprantu kad jas auginti reikia kaip braskes - ziema palikti kieme, o pvasari jos vel suzelia, taip?
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2013 02 18, 13:38)
maniškės per žiemą miega įstiklintam balkone, niekuo nedengtos. Ten pat ir braškės. Kaip jau bus, taip.
Gal čia kas gali atsakyti - mano braškes pernai buvo apsėdę amarai, nepavyko jų sunaikinti, tai balkone dabar gyvena. Jei braškių daigai bus sėkmingai peržiemoję, kaip su tais amarais, kaip juos išvalyti????

boružėles kvieskit į pagalbą

QUOTE(Ingriukas77 @ 2013 02 19, 14:14)
Pasisejau ir as zemuogiu seklyciu, laukiu kol sudigs smile.gif Pasilikau dar seklyciu ir sesiu siltnamy.
Pirma karta bandysiu auginti zemuoges, bet taip suprantu kad jas auginti reikia kaip braskes - ziema palikti kieme, o pvasari jos vel suzelia, taip?

taip
Atsakyti
O kokios veislės žemuoges geriau sodinti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2013 02 19, 14:47)
boružėles kvieskit į pagalbą


Bet tai kaip gražiai ta gamta surėdyta 4u.gif , o kas moka ją skaityti tai išvis puikumėlis thumbup.gif
viena boružė, šiuo metu nežinia iš kur išdygus, kelias dienas gyveno virtuvėj, vėliau dingo g.gif
Atsakyti
Vyras dar parnese zemuogiu seklu, tai uzsiveisiu plantacija biggrin.gif
Aiksu, jei kas nors sudygs g.gif
Atsakyti
Planuoju zemuoges sodinti kaip braskes - ant agro pleveles, kad nereiketu raveti, nes su braskem kol taip nepasodinom buvo tikras vargas.
Kaip sakot, zemuogem cia gera mintis?
Atsakyti
QUOTE(Ingriukas77 @ 2013 02 22, 15:52)
Planuoju zemuoges sodinti kaip braskes - ant agro pleveles, kad nereiketu raveti, nes su braskem kol taip nepasodinom buvo tikras vargas.
Kaip sakot, zemuogem cia gera mintis?

man iškart klausimas , kaip mulčiuosit? biggrin.gif Jei Jums plėvelė patinka, tai kodėl gi ne mirksiukas.gif uogos nepražus, o tinkamiausią auginimo būdą pati turėsit atrasti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2013 02 22, 16:00)
man iškart klausimas , kaip mulčiuosit? biggrin.gif Jei Jums plėvelė patinka, tai kodėl gi ne  mirksiukas.gif  uogos nepražus, o tinkamiausią auginimo būdą pati turėsit atrasti  4u.gif


Nemulciuosiu smile.gif
O mano zemuoges sudygo per savaite smile.gif Drauge sake, kad sudygs per 30d. blink.gif Tai dabar tikiuosi, kad iki to laiko kol galesiu sodinti kieme, jos pas mane gerai issilaikys unsure.gif
Kada mazdaug sodinate kieme? Balandzio pradzioj dar per salta?
Atsakyti
Sveikos, o kada žemuogės pikiuojamos? kiek tikrųjų lapelių turi būti? jau po 1 yra.
Atsakyti
QUOTE(Ingriukas77 @ 2013 02 22, 15:52)
Planuoju zemuoges sodinti kaip braskes - ant agro pleveles, kad nereiketu raveti, nes su braskem kol taip nepasodinom buvo tikras vargas.
Kaip sakot, zemuogem cia gera mintis?

As sodinau pernai i dirva be jokiu agropleveliu, pakankamai tankiai. Suaugo i vientisa pievele, raveti nereikia thumbup.gif
Atsakyti
As kai persodinau, buvo, jau matyt geguzes pradzia, susivelinau, mat pirmasyk. Atrodo, sejau netankiai, bet kai paaugo...o siemet tikiuosi dar labiau suveses. Beje, jus jas nupjaunat pries pat uzsningant, pries salcius ar paliekat, o pavari isgrebet lapus? Siemet dar pasejau zemuogeliu, gal kur truks, gal bus issale, nors neturetu g.gif ispikiavau su -lapukais, tiksliau issodinau i nuolatine vieta, gal kas pikiuojat pries persodinant?
Atsakyti