Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(UMA3 @ 2013 02 05, 14:17)
Sveikos,sitoje temoje esu naujoke  blush2.gif  Bet prizadejau dukrai,kad siais metais bandysim balkone uzsiauginti zemuogeliu,tad prasau jusu,kaip zinoviu pagalbos-gal galite pasakyti nuo ko pradeti:kokias seklas pirkt,kokia zeme,i ka ir kada seti ir t.t. Buciau jums labai dekinga  4u.gif

na,sėklų yra ,rinkitės beūses.Sėti jau reikėtų dabar.Į drėgną daigams skirtą substratą.Drėgnas žemes sulyginti,ir išbarstyti sėklas,po to jas tik delniuku biggrin.gif prispausti prie žemės.Uždengti stiklu,ar (aš įkišu visą dėžutę į polietileno maišelį
).Ir padedu tamsiai,šiltai,kol sudygsta...tada į šviesą ir šilumą.Kartais vis patikrinu-išdygo,ar ne?Gal per daug drėgmės.Čia tik mano mėgėjos patarimai...manosios jau lenda
Atsakyti
QUOTE(UMA3 @ 2013 02 05, 13:17)
Sveikos,sitoje temoje esu naujoke  blush2.gif  Bet prizadejau dukrai,kad siais metais bandysim balkone uzsiauginti zemuogeliu,tad prasau jusu,kaip zinoviu pagalbos-gal galite pasakyti nuo ko pradeti:kokias seklas pirkt,kokia zeme,i ka ir kada seti ir t.t. Buciau jums labai dekinga  4u.gif

pernai tokiu laiku jau sudygusios buvo,uogas valgėme jau vasara 4u.gif
Riugen berods
Atsakyti
Ar turit patirties su senesnem zemuogiu seklom? sian. pasejau anytos man atiduotas sekleles ir tik veliau pastebejau jog tinka iki 2013 01. Kazi ar verta laukt ir brangia palange uzimt?
Atsakyti
manau, kad sėkmingai sudygs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2013 02 05, 20:59)
Ar turit patirties su senesnem zemuogiu seklom? sian. pasejau anytos man atiduotas sekleles ir tik veliau pastebejau jog tinka iki 2013 01. Kazi ar verta laukt ir brangia palange uzimt?

Bet ne ant palanges, reikia siltai padet.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 02 05, 21:13)
manau, kad sėkmingai sudygs  smile.gif


4u.gif Pradžiuginot
QUOTE(Venta9 @ 2013 02 05, 21:38)
Bet ne ant palanges, reikia siltai padet.

ant maniškės palangės +24, ar pakaks?
Atsakyti
Manau, kad taip ( kokia silta palange)
Atsakyti
Aciu atsakiusioms.O ta zeme su seklomis vis reikia palieti?jei taip-kas kiek laiko?
Atsakyti
QUOTE(UMA3 @ 2013 02 06, 14:11)
Aciu atsakiusioms.O ta zeme su seklomis vis reikia palieti?jei taip-kas kiek laiko?


As papurskiu su purkstuvu laiks nuo laiko, laukiam ir mes su dukra jau daigiuku, kol kas dar nedygsta. Pernai vasario pabaigoj pasisejom, birzelio pradzioj zemuogeles balkone jau zydejo wink.gif tai siemet gal anksciau pavyks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2013 02 10, 10:17)
As papurskiu su purkstuvu laiks nuo laiko, laukiam ir mes su dukra jau daigiuku, kol kas dar nedygsta. Pernai vasario pabaigoj pasisejom, birzelio pradzioj zemuogeles balkone jau zydejo wink.gif tai siemet gal anksciau pavyks  ax.gif

O per žiemą nemėginote išlaikyti? Maniškės po agroplėvele stiklintam balkone jau želia, tai nežinau, ką dabar su jomis daryti g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 17 vasario 2013 - 18:30
QUOTE(gekoniuke @ 2013 02 05, 20:59)
Ar turit patirties su senesnem zemuogiu seklom? sian. pasejau anytos man atiduotas sekleles ir tik veliau pastebejau jog tinka iki 2013 01. Kazi ar verta laukt ir brangia palange uzimt?

ant šiltos palangės(+24) su papildomu apšvietimu sudygo per 12 dienų, tikiuosi jog sugebėsiu išsaugot tuos gležnučius daigelius.
Atsakyti
Aš eksperimentui palikau du lovelius lauke žiemoti, tai įdomu kas bus, ar atsigaus g.gif
Atsakyti