Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Sveikos zemogiautojos wink.gif

Mano balkoninis ukis thumbup.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us


Jau sirpsta sirpsta, kelias jau ir paragavom biggrin.gif
Atsakyti
sakykit kokios spalvos jūsų žemuogių žiedukai,manikės visos iš vieno sėklų pakelio o žydi baltai ir geltonai ir vieni krūmeliai didesni ,kiti smulkesni g.gif
Atsakyti
Maniskes zydi baltai. Krumeliai nors vieno gimimo, bet skirtingo ugio. Velnias zino kodel vieni geriau auga, kiti leciau g.gif
Atsakyti
merginos,kaip jūsų žemuogės auga?mano kažkoks nesusipratimas ir uogos beskonės g.gif tėvukas sako,kas jos kažkokios laukinės g.gif labai leidžia ūsus g.gif
user posted image
čia matosi kokie skirtingi krūmeliai,nors visi šiemetiniai ir iš tų pačiū sėklų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Komilfo*: 28 liepos 2012 - 09:36
Mano žemuogės jokių ūsų neleidžia g.gif Kažin čia nuo veislės priklauso? Ir kaip man jas daugint? Dabar treti metai, kerai jau dideli, apdžiūvę iš apačios, sakiau kasiu ir dalinsiu kerus į mažesnius. Ar gerai galvoju?
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2012 07 28, 12:13)
Mano žemuogės jokių ūsų neleidžia g.gif Kažin čia nuo veislės priklauso? Ir kaip man jas daugint? Dabar treti metai, kerai jau dideli, apdžiūvę iš apačios, sakiau kasiu ir dalinsiu kerus į mažesnius. Ar gerai galvoju?

gerai galvojat 4u.gif ir aš taip saviškes dauginu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2012 07 28, 11:13)
Mano žemuogės jokių ūsų neleidžia g.gif Kažin čia nuo veislės priklauso? Ir kaip man jas daugint? Dabar treti metai, kerai jau dideli, apdžiūvę iš apačios, sakiau kasiu ir dalinsiu kerus į mažesnius. Ar gerai galvoju?

Mes neusines is seklu dauginam. Labai gerai sunokusia uoga nuskinam ir padedam ant popieriuko, kad seklytes iskristu. Vazonely daigiukus isauginan ir i zeme kisam bigsmile.gif
Atsakyti
Ar jus nupjaunate rudeni zemuogems lapus taip kaip braskems? Pernai as nepjoviau, bet susimasciau ar reikia pjaut ar ne.
Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2012 08 15, 16:34)
Ar jus nupjaunate rudeni zemuogems lapus taip kaip braskems? Pernai as nepjoviau, bet susimasciau ar reikia pjaut ar ne.

As nepjaunu, juk uogos dera iki pat salnu bigsmile.gif
Atsakyti
kas galite atsakyti:
pasisėjau 4 veislių žemuoges.
planuoju sodinti visas vienoje vietoje.
Ar jos man nesusikryžmins tarpusavyje??
Atsakyti
Mes sodinam tolokai vieną nuo kitos (raudonas nuo baltų). Jei Jums nėra svarbu veislė, kad jas konkrečiai atrinkt, sodinkit šalia.. ypač jei jos su ūsais raudonos, ar geltonos, ar visos be ūsų. Bet jei svarbu veislė, jos kiekvienos savybės, tada sodinkit toliau vieną nuo kitos, nes kitaip neatrinksit.
Atsakyti
Sveikos,sitoje temoje esu naujoke blush2.gif Bet prizadejau dukrai,kad siais metais bandysim balkone uzsiauginti zemuogeliu,tad prasau jusu,kaip zinoviu pagalbos-gal galite pasakyti nuo ko pradeti:kokias seklas pirkt,kokia zeme,i ka ir kada seti ir t.t. Buciau jums labai dekinga 4u.gif
Atsakyti