Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Kazkas eda mano zemuogiu lapus, apziiuejau, nieko nesimato, bet vienoj vietoj radau maza skaidria kirmelyte, ir lyg kazkokie juodi trupinukai, gal kas nutuokiat kas tai, nors pradzioj atrode kaip sukapota lietaus, ar krusos, bet apziurejus ir nauji lapeliai su skylutems blink.gif
Gal turit kokiu minciu, krumeliai zydi, chemijos nesinori, antrametes jos blush2.gif
Atsakyti
Mano žemuogės šiltnamyje karaliauja, tai jau valgom pilnom burnom.
Gerai, kad taip sugalvojau pernai smile.gif Pirmos uogos vaikams thumbup.gif paskanauti, o buvo pernai iki spalio mėnesio, jei ne ilgiau...
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2012 05 29, 20:49)
Mano žemuogės šiltnamyje karaliauja, tai jau valgom pilnom burnom.
Gerai, kad taip sugalvojau pernai  smile.gif Pirmos uogos vaikams  thumbup.gif  paskanauti, o buvo pernai iki spalio mėnesio, jei ne ilgiau...


kaip saunu !!!!!!

o jos istisus metus siltanamyje gyvena ?

Atsakyti
Tai kad nebūtina šiltnamyje augint, aš šiandien lauke nuskyniau saują žemuogyčių, ir dar saujos rausta, valgom iki rudens (rugsėjį dar skonis nieko, bet jau nekas, ospalio mėn jau būna tokios pavandeniavę uogos, nebeskanios)
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2012 05 30, 15:45)
Tai kad nebūtina šiltnamyje augint, aš šiandien lauke nuskyniau saują žemuogyčių, ir dar saujos rausta, valgom iki rudens (rugsėjį dar skonis nieko, bet jau nekas, ospalio mėn jau būna tokios pavandeniavę uogos, nebeskanios)

oho,jau uogytes skinat lauke ? pas mane tai dar gerokai reiks palaukt,pakol valgysim...bet kaip laukiam..... ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2012 05 30, 15:45)
Tai kad nebūtina šiltnamyje augint, aš šiandien lauke nuskyniau saują žemuogyčių, ir dar saujos rausta, valgom iki rudens (rugsėjį dar skonis nieko, bet jau nekas, ospalio mėn jau būna tokios pavandeniavę uogos, nebeskanios)


Aš šiltnamy turiu apie 10 krūmelių, man tai pačios anksčiausios uogos, lauke dar nėra tokiu metu smile.gif .Obūna skanut skanutėlis iki vėlyvo rudens, gal dėl to ir skanios, kad šiltnamyje - nebūna vandeningos
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2012 06 01, 16:47)
Aš šiltnamy turiu apie 10 krūmelių, man tai pačios anksčiausios uogos, lauke dar nėra tokiu metu  smile.gif  .Obūna skanut skanutėlis iki vėlyvo rudens, gal dėl to ir skanios, kad šiltnamyje - nebūna vandeningos

Atsiprašau už didelę nuotrauką
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2012 06 01, 20:38)
Atsiprašau už didelę nuotrauką



Ar jūs ča norit, kad mes seilėmis paspringtumėm? biggrin.gif
O kokios čia rušys?
Atsakyti
QUOTE(Angelux @ 2012 06 02, 07:49)
Ar jūs ča norit, kad mes seilėmis paspringtumėm? biggrin.gif
O kokios čia rušys?




Nea, nenoriu. Noriu tik pasidžiaugt. Tuoj bus pas visas smile.gif . Aš ne kokia sodininkė ax.gif .Na , neprisimenu nei pomidorų pavadinimų, nei gėlių, nei žemuogių. O sėtos jos iš sėklyčių pernai . Pirkau Maximoj. Ant pakučio buvo nupieštos ir baltos , ir raudonos uogos. Labai sėkmingai užaugo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juračiuks: 02 birželio 2012 - 19:05
iš sėklų išaugintos žemuogės, ar pirmus metus sulauksiu žiedų ir uogų? Kolkas visai nesimato, kad jos ruoštūsi žydėti... Ar dar reikia kokį mėnesį palaukti?
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2012 06 08, 22:13)
iš sėklų išaugintos žemuogės, ar pirmus metus sulauksiu žiedų ir uogų? Kolkas visai nesimato, kad jos ruoštūsi žydėti... Ar dar reikia kokį mėnesį palaukti?

Vasaros pabaigoj turetu duoti biski uogu 4u.gif bent jau ant pakelio taip raso kai sejau
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2012 06 08, 22:13)
iš sėklų išaugintos žemuogės, ar pirmus metus sulauksiu žiedų ir uogų? Kolkas visai nesimato, kad jos ruoštūsi žydėti... Ar dar reikia kokį mėnesį palaukti?

Tikrai paragausit dar siais metais uogu.Tegul tik krumeliai sustipreja 4u.gif
Atsakyti