Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Tikrai bus smile.gif Aš pernai per pus mažesnes susodinau į dirvą. maniau, kad po savaitės neberasiu žolėje smile.gif Bet nieko, labai greit išsiplėtė.
O va kaip balkone elgsis nežinau. Keletą planuoju palikti ir aš.
Kokią naudojai žemę (kažkaip labai jau supuolusi atrodo)? unsure.gif
Atsakyti
Zujka, zeme kazkokia is moki-vezi, universali berods, gelems, darzovems tinkama. Siaip lijo syrit neblogai, tai atrodo balkone, bet vistiek neblogai uzlyja ant mano zemuogeliu g.gif

Pirma karta kazka auginu is seklyciu, stebiuos kaip as ju dar nenugalabijau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beladona: 11 gegužės 2012 - 20:12
QUOTE(beladona @ 2012 05 11, 21:11)

Pirma karta kazka auginu is seklyciu, stebiuos kaip as ju dar nenugalabijau  doh.gif



porametuzaidziau su seklytem -uzaugindavau ,pasodindavau ,bet po ziemos neberasdavau sad.gif

si savaitgali kaimyne dave pora dideliu dvimeciu keru -isdalinau -pasodinau .labai dziaugiuosi ir tikiuosi siemet uogu paragaut thumbup.gif

Atsakyti
Gal kas nusimanot ar mano zemuogem viskas gerai? Gal jom ko truksta ar per daug, kad krasteliai rausta g.gif Aciu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Nepripratusi buvo prie saules. Viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2012 05 28, 16:48)
Nepripratusi buvo prie saules. Viskas gerai smile.gif


Sakot cia nuo saules g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gizmo* @ 2012 05 28, 19:53)
Sakot cia nuo saules  g.gif



Panašios ir mano buvo, kaip įsodinau į daržą. Kelios gal ir neįšgyvens,- tos kurios mažesnės buvo, labai jau pasitaikė jom karšti orai.
Atsakyti
QUOTE(Angelux @ 2012 05 28, 18:38)
Panašios ir mano buvo, kaip įsodinau į daržą. Kelios gal ir neįšgyvens,- tos kurios mažesnės buvo, labai jau pasitaikė jom karšti orai.


Aisku viskas, dekui atsakiusioms mirksiukas.gif
Atsakyti
Jos gan greitai įsikabina į žemę. Tai manau greit atsigaus.

Beje, o aš jau ragavau kelias uogytes smile.gif Aišku ne savas, o laukinukes smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

As irgi zemuoges (remontantines) auginu. Pirmi metai smile.gif
Klausimukas - ar jas reikia apdulkinti? Ar pacios apsidulkins? Maniskes auga balkone, penktam aukste, jokios bites i svecius neatskrenda tongue.gif
Atsakyti
Ugile, maniskes irgi balkone, penktm aukste doh.gif nu bet tikrai esu maciusi biciu, kai mama balkone geles augindavo g.gif gal kartais nuo vejo jos apsidulkins pacios blush2.gif

Parodykit savo zemuoges wink.gif maniskes gerokai isbujojo per paskutines savaites, reikes nufotkinti wink.gif
Atsakyti
Va maniskes jau tokios wink.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti