Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(*MONAMI* @ 2012 04 24, 10:23)
kad jau kitoj temoj foto sukėliau tai ir čia ateinu pasirodyti ir jūsiškių apžiūrėti  mirksiukas.gif
čia mėnesio
user posted image

O sakykit jus is karto sejot i daigyklas po viena seklyte? Ar cia jau pikuotos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2012 04 24, 22:42)
O sakykit jus is karto sejot i daigyklas po viena seklyte? Ar cia jau pikuotos? g.gif

pikiuotos 4u.gif
palikau vieną dėžutę su žemuogėm lysvėj,nepasodintas taio nuo savaitgalio gyvena kaip ir namie,kad buvusios ax.gif
įdomu kaip jos sureaguotų jei šalna būtų g.gif
Atsakyti
Mergaites, help 4u.gif reikia patarimo.

Mano zemuogytes, ispikiuotos i tokius nedidelius indelius, siandien paziurejau kazkaip po apacia - vaje jau sakneles islindusios doh.gif

Reikia kraustyt i klomba ir tremt i balkona, itariu jau ?

O ka Jus galvojate apie biohumusa ? gal naudot ? kaip skaiciau i kiekviena duobute po saknimis. Nu baisiai noris tu uogu is balkono doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitamaria @ 2012 04 19, 11:57)
Nusipirkau Vilniuje  per SM viena sena  kera zemuogiu
''noname ''
noreciau suzinoti kaip jas atnaujinti nes jos be uses .

greiciausia jos kaip ir braskles reik atnaujinti kas 3 metai .

ar dabar sodinant isdalinti ar kaip  ?

suseklytem zaidziau pora metu -susidaigindavau ,bet ididesnius kerus  neisaugo sad.gif

Hmmm, nei jis senas nei ką, pernai persodintas pavasarį, keras didelis, tad jį reikia išskirstyti sodinant, kaip jau ir sakiau parduodant...
O žemuoges reikia persodinti į kitą vietą, išskirstyti per didelius kelmus, kai matote, kad krūmeliai pradeda skursti kažkur po 3-4m .
Atsakyti
Zydi mano zemuoges, pernykstes bigsmile.gif Kazkaip ankstokai man atrodo? g.gif Ir remontantines braskes, sodintos siemet unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 04 29, 12:10)
Zydi mano zemuoges, pernykstes bigsmile.gif Kazkaip ankstokai man atrodo? g.gif Ir remontantines braskes, sodintos siemet unsure.gif

Mano irgi žydi thumbup.gif Šiaip trečiametės, bet nuolatinėj vietoj antrus metus dabar bus.
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2012 04 29, 14:16)
Mano irgi žydi  thumbup.gif Šiaip trečiametės, bet nuolatinėj vietoj antrus metus dabar bus.


Mano pernykštės su žiedais ir jau pajuodavusiais viduriukais, tai vakar pridengiau nupjautais 5lt bambaliais be kamštuku, norim greičiau jau uogyčių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelux @ 2012 04 30, 06:40)
Mano pernykštės su žiedais ir jau pajuodavusiais viduriukais, tai vakar pridengiau nupjautais 5lt bambaliais be kamštuku, norim greičiau jau uogyčių  biggrin.gif


O kodel pajuodave? g.gif Nusalo?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 04 30, 07:51)
O kodel pajuodave? g.gif Nusalo?


Taip, tas juodas viduriukas- reiškės nušalo, braškėse taip pat buna , jei šalčio pagauna
Atsakyti
o, kaip gražu pas jus - žemuogės žydi wub.gif wub.gif
Atsakyti
Žadu šį savaitgalį žemuogeles į daržą jau sodinti + agroplevele dengti. Neperanksti susiruošiau?

Gal kas gali patarti į kokį gylį sodinti? Dabar nuo zemės iki skilcialapių yra vienas kotelis, plonas kaip siulas, o tada ties skilčialapiais formuojasi krūmelis. Gal kišti zemėn iki pat krūmelio pradžios?
Atsakyti
Pasirodysiu ir as ax.gif maniskes jau beveik 2 savaites balkone. Auga, aisku nortus kad greiciau augtu doh.gif kazi, ar bus siemet uogu ??? ka Jus manot ?

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti