Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Atsakyti
Greisi, rašėt, kad sodinate į šiltnamį. Tiesiai į žemė ar vistik į kokią dėžutę?
Atsakyti
aciu uz grazius ir jaukius namucius wub.gif 4u.gif
Papildyta:
MONAMI, kada sejau savo vadinamas bluseles...kur jas laikai namie kur silta ar balkone ar lauke.nesuprantu kodel maniskes nenori augti o setos vasario 21 tik kuri ne kuri tikruosius lapukus jau turi g.gif as laikaus jas verandoj.gal kazka as ne taip darau?
Atsakyti
MONAMI, taviškės nebe bluselės, o jau visos blusos thumbup.gif Manosios tingi augti... Bet aš jas suprantu - saulės jau trečia diena nematyti, apsiniaukę, tai kas čia gali augti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 03 21, 10:41)
MONAMI, taviškės nebe bluselės, o jau visos blusos thumbup.gif Manosios tingi augti... Bet aš jas suprantu - saulės jau trečia diena nematyti, apsiniaukę, tai kas čia gali augti biggrin.gif

o pasmus trecia diena kaip saule bet vistiek tas kazkodel negelbeja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 21, 11:05)
o pasmus trecia diena kaip saule bet vistiek tas kazkodel negelbeja schmoll.gif


o kas joms negerai?
Mano zemuoges nuo sestadienio siltnamyje gyvena. Saules nera, bet viskas gerai, 4-5 lapelius turi.
Atsakyti
Įdomu kiek tų daigelių reikia turėti, kad 2 mažas burnas patenkinti, na ir tėvams nors kartais paragauti biggrin.gif ? Aš ir pasisėjau, jūs šioj temoj įkvėpėt, nes kažkada bandžiau, tai nesudygo... O kada jau galima bus lauke persodinti, gegužės gale?
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 21, 12:05)
o pasmus trecia diena kaip saule bet vistiek tas kazkodel negelbeja schmoll.gif


gal jos nepatenkintos naująja vieta g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 21, 11:10)
o kas joms negerai?
Mano zemuoges nuo sestadienio siltnamyje gyvena. Saules nera, bet viskas gerai, 4-5 lapelius turi.

mano tik dabar pradejo leisti po pirma lapuka.nu ikaliau stimuliatoriaus praita savaite tai po ir pradejo judet kazkas.nemazai ir numiro.nors dregmes pakankamai.sunesiau visas vidun i savo kambari ant palanges kur saulute kaitina ir sviesos daug.nebezinau ka ir bedaryt daugiau... g.gif doh.gif
Atsakyti
ačiū už pagyras 4u.gif
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 20, 18:26)
MONAMI, kada sejau savo vadinamas bluseles...kur jas laikai namie kur silta ar balkone ar lauke.nesuprantu kodel maniskes nenori augti o setos vasario 21 tik kuri ne kuri tikruosius lapukus jau turi g.gif as laikaus jas verandoj.gal kazka as ne taip darau?

sėtos 01.29,dabar jau perkraustytos ant tos palangės kur saulės nebegauna blush2.gif ,o pusė gyvena įstiklintam balkone,kai saulė būna jos gauna,bet nesiskiria nei tos nei tos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 21, 16:51)
ačiū už pagyras  4u.gif

sėtos 01.29,dabar jau perkraustytos ant tos palangės kur saulės nebegauna  blush2.gif ,o pusė gyvena įstiklintam balkone,kai saulė būna jos gauna,bet nesiskiria nei tos nei tos  schmoll.gif

zodziu tada as jas palieku savo kambary ant palanges kol visiskai sustipres ir tik tada i lauka bus nesamos.mano kambary kone visda diena saulute spigina.dar reiks ryt stimuliatoriaus ikalt g.gif
Atsakyti
sveii, noreciau paklausti, kokios derlingos zemuogiu veisles?
Atsakyti