Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

QUOTE(rugsėjė @ 2012 04 03, 11:40)

Zuikius siuvus tik iš lino, kažkaip man nebrizgo, bet liną jau iš brangesnių pirkus, tai jis tankus, nėra labai storas, bet kartu ir minkštas. Nors kol prie šio lino prisikasiau, bent 10 rūšių teko lino pabandyt  doh.gif


gal gali isduoti paslapti is kokio konkreciai lino siuvi, kur perki, kokio gamintojo?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 04 03, 12:26)
gal gali isduoti paslapti is kokio konkreciai lino siuvi, kur perki, kokio gamintojo?? ax.gif

anksčiau buvo Kaune Urme, Panevėžio lino firminė parduotuvė, dabar nebeliko verysad.gif , kartais gal buna tam Urme geltonoj rampoj, 5 sandėly. Natūralios spalvos balintas gal. Jis kiek blyškesnis už paprastą natūralų liną. O liešiant tai jaučiasi minkštumas, jis gan tankiai suaustas, va jei siuvinėji tai gal suprasi koks tankumas, manau 32 ct liną atitinka, jis labai puikiai man tiko ir siuvinėjimui kryželiu. Reik klaust balinto lino manau. Ech išbaigus savo rezervus, dabar nerandu tokio Kaune
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2012 04 03, 10:40)
man neišsiduria, nes tiesiog pirštais verčiu, be jokių smailų daiktų.


Pas mane leles net 50 cm nesiekia (na mazdaug 50) ir detales kurios plonos su pirstais niekaip neissivercia. smile.gif
Atsakyti
Kaune Vilniaus gatvėje yra medžiagų parduotuvė. Ten yra ne tik lino, bet ir nevisai mažų atraižų. Tikrai apsimoka. O, kad nerykštų pakraščiai rekomenduoju nusipirkti priemonę stabdančią irimą. Pati išbandžiau, kai meškučius siuvau ir nenusivyliau. Pavyzdžiui tokią ar kokią nors panašią. Ji nepigi, bet kadangi yra labai skysta - tai ilgiau užtenka.
http://www.senasnauj...product&id=8014
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitute*: 03 balandžio 2012 - 13:41
QUOTE(Jurguras @ 2012 04 03, 14:00)
Pas mane leles net 50 cm nesiekia (na mazdaug 50) ir detales kurios plonos su pirstais niekaip neissivercia. smile.gif

Pamiršau apie lėles, tikrai tas jų "sasyskas" rankas sunku išverst net ir su smailais pagaliukais doh.gif , vieną siuvau tai kuo neverčiau - ir pincetais ir virbalais doh.gif lotuliukas.gif , turbūt tas ir stabdo nuo kitų lėlių
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2012 04 03, 15:55)
, vieną siuvau tai kuo neverčiau - ir pincetais ir virbalais doh.gif  lotuliukas.gif , turbūt tas ir stabdo nuo kitų lėlių


Tai gal tada didink lele smile.gif man jos tokios mielos wub.gif ,kad tik jas ir siuvu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 03 balandžio 2012 - 16:25
QUOTE(Jurguras @ 2012 04 03, 17:24)
Tai gal tada didink lele smile.gif man jos tokios mielos wub.gif ,kad tik jas ir siuvu.

Aga, būt gerai savo ūgio, ale subinė kokia dyyydelė būtų doh.gif lotuliukas.gif
Bet tikrai kokios subiningos Tildos lėlės biggrin.gif
Atsakyti
mergaites, kad lengviau butu isverst plonas rankas ir kojas i pati gala itvirtinkit siula ilga ax.gif paskui isversti buna vienas juokas.
bandau parodyt piesinuka blush2.gif
siula paklokit perlenkta viduje tarp geruju pusiu.
user posted image
va, kazkaip taip turetu gautis
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 04 04, 09:27)
mergaites, kad lengviau butu isverst plonas rankas ir kojas i pati gala itvirtinkit siula ilga ax.gif  paskui isversti buna vienas juokas.



Aciukas,pabandysim ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 04 04, 10:43)
Aciukas,pabandysim ax.gif  bigsmile.gif


prasom, kad tik macytu 4u.gif
Atsakyti
kaip pasidaryti savo firmine etikete prie lelytes
pamokeke is rusaiciu tinklapio
http://www.liveinter.../post180303358/
Atsakyti
Jokubelio Murkis biggrin.gif ...tevai neleidzia vaikuciui laikyti tikro katino namie, tai bent jau toki tures mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti