Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

QUOTE(perle70 @ 2012 04 02, 14:55)
superine mergyte thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif  wub.gif


aciu smile.gif , plaukai is paprastu siulu
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 04 02, 16:03)
aciu smile.gif , plaukai is paprastu siulu

bet labai grazios kasytes wub.gif
ir pizama thumbup.gif
Atsakyti
Perle70, tokio popieriaus apie kuri klausi,nesu macius, gal tada siuvimo reikmenyse turetu but jei rastines prekese nera.. O tas juosteles plaukams tokias storo plocio ir klijuoti prie galvos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 04 02, 17:47)
Perle70, tokio popieriaus apie kuri klausi,nesu macius, gal tada siuvimo reikmenyse turetu but jei rastines prekese nera.. O tas juosteles plaukams tokias storo plocio ir klijuoti prie galvos? g.gif


dariau is 2 cm plocio juosteles...tik tokios pagal spalva tinkamos namuose turejau smile.gif
http://www.tilda-mania.ru/forum/12-7-3
stai cia pamokele kaip daryt is juosteliu plaukus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perle70: 02 balandžio 2012 - 17:19
QUOTE(perle70 @ 2012 04 02, 09:00)
beveik siuveja ax.gif

nerealiai grazu!!!

QUOTE(perle70 @ 2012 04 02, 09:32)

Mergaites, turiu beda...po visur ieskau tokio popieriaus, net nezinau kaip ji tiksliai pavadinti blush2.gif  Transfer paper... vienu zodziu su juo galima daryti lipdukus ant audinio. Popierius su plevele, atsispausdini pasirinkta piesini, paskui su lygintuvu prisiklijuoji ant medziagos. Kazkada senai buvau jo aptikus topo centre, o dabar niekur nerandu verysad.gif

Sienamiesti yra popieriaus salonas (cia nuo pilies IKI tuose skersgetvesiuo prie Silo parduotuves, ten pirkau, tiesa dar neisbandziau, kaina tai tokia nemenka lapas apie 5Lt berots.

Mano naujas darbelis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 04 02, 17:14)
stai cia pamokele kaip daryt is juosteliu plaukus smile.gif



Aciu,gal prireiks smile.gif

Gidli,labai grazus angelas smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 02 balandžio 2012 - 19:21
labas, gundausi ir as pasiuti pirmaja tilda gyvenime, gal galit pasakyt is kokio audinio siuvat tildu kunelius?
Atsakyti
Oi, kokią puikią temelę atidarėte! thumbup.gif Tikiuosi priimsite ir mane į savo būrį? Aš jau porą metų visokius tildinius puslapius žiūrinėju, bet nesiryžtu pradėti siųti. ax.gif Bet reikalas bresta, oi, kaip bresta... hihihi.gif Merginos, o Jūs siuvate rankomis ar siuvimo mašina? Teko siųti Tedy meškiukus - tai ten viskas rankomis. O kaip su tildiniais žaisliukais?
Atsakyti
Gidli, labai tau aciu uz gerus zodzius wub.gif O TAVO NAUJOJI LELYTE TIESIOG SUPER thumbup.gif
o i senamiesti reikes nuvaziuoti, ten kaip supratau Popieriaus Namus tu turejai mintyje, Dauksos gatveje. kazkada kaip buvau pirkusi irgi gal kokius keturis litus uz lapa mokejau.

Vitute, sveika prisijungusi prie musu drinks_cheers.gif
Nezinau kaip kitos mergaites, o as tai praktiskai viska siuvu su masina...visa kuneli pasiruosiu, drabuzelius...tik kur masina neprieina tai su rankytemis darau mirksiukas.gif

leguska69, sveika atvykusi. Tildu kunui ko gero geriausiai tinka tankus linas, arba linas maisytas su medvilne, taip pat visi kiti naturalus pluostai, svarbu , kad spalva butu tinkama ir audinukas tankus, nebrigztu. mirksiukas.gif

Jurguras, manau, kad susigundysi is juosteliu daryt kasas, nors darbo daugiau...bet rezultatas mmmm thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2012 04 02, 22:56)
labas, gundausi ir as pasiuti pirmaja tilda gyvenime, gal galit pasakyt is kokio audinio siuvat tildu kunelius?

pirmoji buvo is lino,bet verciant ,truputi irsta.tad reikia atsargiai.bet db bandysiu medvilne,ieskosiu kuno spalvos. ir tau ta pati siulyciau smile.gif

Jurgurai sauni mergyte rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 03 balandžio 2012 - 07:57
Aciu Uodegyte smile.gif ,man irgi tas rankytes isversti tai doh.gif ,kartais issiduria skyles ir tenka persiut.
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 04 03, 11:18)
Aciu Uodegyte smile.gif ,man irgi tas rankytes isversti tai doh.gif ,kartais issiduria skyles ir tenka persiut.

man neišsiduria, nes tiesiog pirštais verčiu, be jokių smailų daiktų. Tiesa jei nagai ilgesni tai atsiraitoja doh.gif , geriau jau prieš pasitrumpint lotuliukas.gif
Zuikius siuvus tik iš lino, kažkaip man nebrizgo, bet liną jau iš brangesnių pirkus, tai jis tankus, nėra labai storas, bet kartu ir minkštas. Nors kol prie šio lino prisikasiau, bent 10 rūšių teko lino pabandyt doh.gif
Atsakyti