Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

Nu faina ta tavo lėlikė žemuogiene 4u.gif
ir labai tildiška thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2013 02 23, 10:44)
zemuogiene, panasi panasi smile.gif tik isbalus truputi, zandukus gal reik parausvint?  smile.gif

ji baltaveide biggrin.gif
Kaip tavo angeliukai- parduoti ?
Cia mano Kaledinis
user posted image
Atsakyti
vaje, OJE, Kooooks briedis! ziauriai geras! as jau galvoju savo tildu isparadvima paskelbt, nebetelpa i lentyna biggrin.gif o prisipirkau audiniu tokiu pavasarisku, jau niezti nagus dabar siut baltaveides ponias irgi biggrin.gif
Atsakyti
dėkui mergaitės smile.gif žandus gal reikės parausvinti, bet šiaip ji nėra balta, tokia latte spalvos sakyčiau smile.gif tik gal apsišvietė taip smile.gif
Atsakyti
fainuolė tavo baltaveidė Žemuogiene 4u.gif

Oje nu briedis tai liuks thumbup.gif

aš nerandu gražios "kūniškos" spalvos blush2.gif reiks gal iki bazės bėgt gal užvežė kokių gerų spalvyčių rolleyes.gif
Atsakyti
Leguska69 šiandien teko garbė pamatyt tavo tildas iš arti biggrin.gif tikros fainuolės bigsmile.gif tik va draugiškas patarimas ,kur kojytės ,siūlė turi eiti šonuose wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 vasario 2013 - 21:41
QUOTE(leguska69 @ 2013 02 23, 15:52)
vaje, OJE, Kooooks briedis! ziauriai geras! as jau galvoju savo tildu isparadvima paskelbt, nebetelpa i lentyna biggrin.gif o prisipirkau audiniu tokiu pavasarisku, jau niezti nagus dabar siut baltaveides ponias irgi biggrin.gif

dekui ... turiu jau du.. bais jie man patinka, per Kaledas juos bandau padauginti biggrin.gif
Kas per medziageles ? ax.gif
Daryk daryk, pavasarinis ispardavimas biggrin.gif

P.s sveikinimai 4 metuku proga 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OJE: 25 vasario 2013 - 23:11
OJE, labai mielas briedukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O čia mano nauja miegutė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2013 02 26, 15:36)
OJE, labai mielas briedukas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
O čia mano nauja miegutė


gražutė smile.gif o šių plaukučių siuliuko turi šviesios spalvos ? visur ieškojau tokių siūlų ,bet taip ir neradau unsure.gif man ir tetrūksta, kad pradėt siūt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 02 26, 14:46)
gražutė  smile.gif o šių plaukučių siuliuko turi šviesios spalvos ? 

Ačiukas Uodegyte mirksiukas.gif
Neturiu, ir šitų tik vieną kamuoliuką nusipirkau prieš Naujuosius Maximoje verysad.gif
o dabar nagus baigiu nusigriaužti, nes niekur nerandu
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2013 02 26, 16:02)
Ačiukas Uodegyte mirksiukas.gif
Neturiu, ir šitų tik vieną kamuoliuką nusipirkau prieš Naujuosius Maximoje verysad.gif
o dabar nagus baigiu nusigriaužti, nes niekur nerandu

taigi ,ta pati problema doh.gif maximoj ir aš mačiau,bet buvo spalvoti,vyšninės spalvos.poto klaipėdoje ,mezgimo siūlų parduotuvėje žiūrėjau ,neturėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2013 02 26, 13:36)
OJE, labai mielas briedukas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
O čia mano nauja miegutė


kokia miela thumbup.gif
Atsakyti