Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

QUOTE(žemuogienė @ 2013 02 15, 02:12)
praleidau pusę vakaro bandydama sukonstruoti pirmą savo lėlytę. daugiausia laiko praleidau, kol išverčiau susiūtas dalis doh.gif ar medžiagėlė tampri turi būti, gal būtų lengviau? nes aš jau sėdėjau ir skaičiavau paskutinius savo kantrybės lašus biggrin.gif

iškarpos turi būti didelis,lėlės beveik kėdės dydžio,sakau todėl ,kad pati siuvau mažą,ir apsirikau su dydžiu.audinys turi būti medvilnė,ne koks kitas audinys,su linu sunkiai ,jis irsta.didelės dalys,todėl turėtu būti lengva versti.jai maža lėlė tada suprantama ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 15 vasario 2013 - 00:24
QUOTE(žemuogienė @ 2013 02 15, 01:12)
praleidau pusę vakaro bandydama sukonstruoti pirmą savo lėlytę.

Bandyk versti rankas ir kojas su kinietiškais pagaliukais, turėtų būt lengviau. Na o kas dėl audinuko...aišku, geriausias variantas yra medvilnė. Bet galima naudoti ir kitus, esu siuvusi iš šimtaprocentinio lino ir iš lino su medvilne: jei audimas tankesnis viskas gerai gaunasi. Tik siūlytes reikėtų daryti truputį platesnes nei 5 mm.
Atradau vieną audinuką kūneliams siūti - patalynei siūti skirtą drobelę : Kauno bazėje pirkau. Medžiagos plotis 2,20m. Iš pradžių atrodė kietoka, bet paskui prieš siuvimą išskalbus pasidarė visai minkšta. O ir spalva labai gražaus įdegusio kūno gaunasi. Taip kad rekomenduoju biggrin.gif
Atsakyti
dėkui, merginos. aš pirmą bandymą darau iš nenaudotos paklodėlės, ji tokios spalvos kaip latte kava šviesi ax.gif tarkim kojos ilgis gavosi pas mane 26 cm, atrodo man kad nemaža, bet rankytės doh.gif vakar vieną su vašeliu išverčiau ir prikimšau, šiandien kitą vargsiu biggrin.gif gal galit kuri pamatuoti, kiek cm yra pasiūta lėlytė ilgio?
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2013 02 15, 09:08)

Atradau vieną audinuką kūneliams siūti - patalynei siūti skirtą drobelę : Kauno bazėje pirkau. Medžiagos plotis 2,20m. Iš pradžių atrodė kietoka, bet paskui prieš siuvimą išskalbus pasidarė visai minkšta. O ir spalva labai gražaus įdegusio kūno gaunasi. Taip kad rekomenduoju  biggrin.gif


Perle o kurioj vietoj bazej? 5 sandely? smile.gif buvau praita sav. tai nieko grazaus nemaciau, tik labai fainas linas su piesinukais buvo bet brangokas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukasm @ 2013 02 15, 13:18)
Perle o kurioj vietoj bazej? 5 sandely? smile.gif buvau praita sav. tai nieko grazaus nemaciau, tik labai fainas linas su piesinukais buvo bet brangokas smile.gif

Taip, penktam sandėlyje. Tik dabar nežinau ar užvežė naują partiją g.gif aš prieš tris savaites paskutinį likutį nupirkau. Dar galima būtų pažiūrėt Aleksote, Veiverių plente prie sankryžos į mokesčius. Ten lygtai tų pačių savininkų parduotuvėlė yra.
Atsakyti
ar rūbelius siuvate nurengiamus, ar nebūtinai?
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2013 02 15, 11:39)
dėkui, merginos. aš pirmą bandymą darau iš nenaudotos paklodėlės, ji tokios spalvos kaip latte kava šviesi ax.gif tarkim kojos ilgis gavosi pas mane 26 cm, atrodo man kad nemaža, bet rankytės doh.gif vakar vieną su vašeliu išverčiau ir prikimšau, šiandien kitą vargsiu biggrin.gif gal galit kuri pamatuoti, kiek cm yra pasiūta lėlytė ilgio?

maniskes gaunasi apie 50 cm, isverciu taip pat viska su kinietiskais pagaliukais, ka zinau istikruju nesusiduriau su didele beda, kai verti neisversk viska pilnai. Bent jau as ir kojos ir rankos isverciu iki puses prikimsu, ir tik tada pabaigiu likusia dali. Rubai pagrinde buna nenurengiami, kadangi lele dazniausiai buna labaiu interjerine
Atsakyti
vat kitam kartui nusipirksiu tų pagaliukų, šįkart verčiau su nėrimo vąšeliu, pagelbėjo. maniškės "ūgis" 46 cm, kitą darysiu didesnę truputį. pirmiausia šitą reikia užbaigti smile.gif
Atsakyti
Mano lelytes buvo taip pat apie 50 cm, ir net su tuo pagaliuku isversti labai sunku. Buna ,kad net praduriu skyle susinervinus ir siuvu is naujo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 19 vasario 2013 - 14:03
QUOTE(Jurguras @ 2013 02 19, 15:02)
Mano lelytes buvo taip pat apie 50 cm, ir net su tuo pagaliuku isversti labai sunku. Buna ,kad net praduriu skyle susinervinus ir siuvu is naujo doh.gif

padaryk ji buka mirksiukas.gif as tai su buku galu verciu tada skyliu nebuna mirksiukas.gif
As siaip nesidomejau, bet va ka radau dabar sia tema
http://dollmakersjou...m/supplies.html
Sitaip manau darbas kur kas spartesnis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OJE: 19 vasario 2013 - 19:14
nežinau, kiek ji gavosi panaši į Tildą, bet kažkas išėjo ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žemuogienė: 22 vasario 2013 - 22:26
zemuogiene, panasi panasi smile.gif tik isbalus truputi, zandukus gal reik parausvint? smile.gif
Atsakyti