Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

dar pora feju uzbaigiau, viena rausva, kita turkio spalvos, bet apsvietimas nekoks tai nelabai matosi gal. doh.gif
Atsakyti
Leguska69, jau kokios fainos fejos, tos rusvos tiulis po sijonu kaip gerai sugalvotas, o ir tos kojines thumbup.gif toks kaip sakoma isskirtinumo cinkelis, saunuole tik keisk balta siula kur kuna susiuni, dar bandyk dygsni tankesni padaryti, o jei ir taip tankiai ten tai pabandyk siulo itempyma pareguliuoti, na kad nesimatytu tie dygsniai taip ant veiduko.
Kas del plauku tai jo ir as ne viena adata sulauziau smile.gif bet man irgi kazkaip kol kas geriausias sukuosenos sprendimas tokiu budu
Papildyta:
Dar ne i tema smile.gif o kokia ten Tildos knyga turi Tildos fone?

As netrukus vaziuoju i Vokietyja tai jau dabar svaigstu kaip varysiu i parduotuve kokia knyga ar kokiu medziageliu nusipirkti smile.gif Pamenu dar kai nei nezinojau kas yra Tilda tai buvau uzmacius ten atskira lentina su knygom (dar tada tos pirmos buvo su kiskiais) ir spec medziagom - na kaip grazu buvo taip norejau isigyti, aisq kainavo tai nemazai tai sese kazkaip atkalbejo, sako aj nepasakok kiba siusiu, nusipirksi pavartysi ir taip ir liks..... dabar kaip gailiuosi kad paklausiau smile.gif nors tada tai turbut ir buvo pirmas postumis panarsyti internete ka gi as maciau smile.gif
Atsakyti
Aciu Gildi uz komentara, zinau zinau geda peleda man uz ta balta siula blush2.gif pasibaige rusvas, o norejau uzbaigt, nors siuvamojoj viskas sutempta gerai, bet tas rudas audinys labai nedekingas, jis toks storokas ir biski tamprus, tai kai isverciau leles ir prikimsau pasimate tie siulai, et, paciai dabar baisu ziuret.

Knyga vadinasi "Tilda winter idies" is jos siuvau ta metrini kaledu nykstuka. kainavo ta knyga gal 5 svarus, cia gal kaip zurnalas daugiau sakyciau, nes paziurejau kitos knygos ir po 30 svaru kainuoja. as ir svaigstu nuo orginaliu tildos audiniu, bet kainos tikrai kosmines, kuno splavos audinuko gabaliukas 50x57 vos ne 30lt gaunasi...

man dar kitas klausimas ne i tema, kaip jus ikainojat savo leles? nes as ju siaip nesiuvu pardavimui, daznai isdovanoju, bet kartais buna, kad kokia drauges drauge ar teta uzsinori nupirkt, o as nezinau kiek paprasyt blush2.gif man vis atrodo, kad tai to tai ano truksta, kad galeciau parduot, vis netobula ir netobula.
Atsakyti
O man leguska69 -tobula wub.gif . Pritariu Gidli del baltu siulu, bet siaip labai graziai tu siuvi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos Tildu myletojos 4u.gif
Grazus darbai 4u.gif
Norejau jusu vat pasiklausti, jus cia tik leles rodot?
Nes siaip ax.gif Tildos pasaulis ne vien leles ... ar yra kita tema apie Tildas?
Aciu
Atsakyti
OJE, prasom pasirodyti, ka tildisko jus meistraujat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2013 01 30, 19:01)
Sveikos Tildu myletojos  4u.gif 
Grazus darbai  4u.gif
Norejau jusu vat pasiklausti, jus cia tik leles rodot? 
Nes siaip  ax.gif  Tildos pasaulis ne vien leles ... ar yra kita  tema apie Tildas?
Aciu

prasom jungtis ir ne tik su lelem smile.gif uzkriesi gal ir mus wink.gif
seip esu siuvus pernai kepure su pirstinem pagal Tilda
Atsakyti
sveikos,užsisakiau audinukų ,visko ir kūneliui susipirkau,beliko susiveikt mezgimo siūliukų plaukučiams.pirmoji mano ''tilda'' buvo katastrofiška,tai pamokėlių peržiūrėjus,ir seilę pavarvinus tarp daugybės tildų ,kibsiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 30 sausio 2013 - 22:17
QUOTE(leguska69 @ 2013 01 30, 19:21)
OJE, prasom pasirodyti, ka tildisko jus meistraujat  4u.gif

Sveikos 4u.gif
na as turiu viena Tildos Angela , vienas turejo buti senis saltis, zinot, tas raudonas su bugnu - bet padariau boba biggrin.gif
Turiu apsiausta , ir papuga ax.gif
siaip Tilda turi daug visokiu graziu popieriu, bet tuos paliksiu popieriu temoje
Pries kelias dienas baigau Tildos nediduka skiautini- bais norejos isbandyti bigsmile.gif
user posted image
Sorry pele siaip ne Tildos rolleyes.gif
Ir is likucio padariau dar paveiksliuka user posted image

Siaip tikiuos kad jus cia mane uzkabinsit labiau ant kazkokio darymo mirksiukas.gif nei as jus sugundysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OJE: 31 sausio 2013 - 00:02
QUOTE(Gidli @ 2013 01 30, 21:54)
prasom jungtis ir ne tik su lelem smile.gif  uzkriesi gal ir mus wink.gif
seip esu siuvus pernai kepure su pirstinem pagal Tilda

as gyvenu vien vyru apsupti , tai man jusu ikvepimas butu visai neprosali biggrin.gif
Tiesa turiu pirstines , bet nedemusiau iki galo ... reik gal kazkaip prikelti rolleyes.gif
Siaip nesenai isigijau pirmaja Tildos knygaPavasario idejos ... tik biskeli prasoviau nes ne anglu kalba unsure.gif O kaip jums patinka garden party kolekcija ? Mane ji kazkaip uzkabinus dabar ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OJE: 31 sausio 2013 - 00:15
OJE puikūs darbukai 4u.gif aš ir tarp vyriokų nuolat tai man smagu su tildom smile.gif

mergaitės sušnekėjot apie pirštines, gal pvz kokių? ar čia puodkelės turimos omenyje ax.gif noriu kažką praktiško pagaminti su vaikais centre
Atsakyti
QUOTE(egliukasm @ 2013 01 31, 11:31)
OJE puikūs darbukai  4u.gif  aš ir tarp vyriokų nuolat tai man smagu su tildom  smile.gif

mergaitės sušnekėjot apie pirštines, gal pvz kokių? ar čia puodkelės turimos omenyje  ax.gif  noriu kažką praktiško pagaminti su vaikais centre

dekui ...
as tai apie pirstines kalbejau ....
tokio tipo nebaigtos pas mane ax.gif
http://cattitudes.wo.../tilda-mittens/
Kas ka siunate ? ax.gif Noriu sian kazka nuveikti, kas kokiu ideju bigsmile.gif
Dabar tik prisiminiau kad dar turiu elniuku tildos ir meskiuku rolleyes.gif
leguska69 - mano mazius tokio pat modelio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OJE: 04 vasario 2013 - 14:23