Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

Aciu visoms smile.gif , ismatavimus parasysiu veliau, o Gidli taviskes leles nuostabios, vis del to grazios medziagos daug ka reiskia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 19 lapkričio 2012 - 19:41
lelyte- 47 cm smile.gif
Atsakyti
mano naujausia ponia su aptrintu meskiuku, isvyksta "handmade'u" fanei i Vokietija dovanu

user posted image

user posted image


(sorry uz foto kokybe, pas tevus namuose tamsu kaip urve)
Atsakyti
leguska69, panelyte klasiska thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2012 11 23, 15:55)
mano naujausia ponia su aptrintu meskiuku, isvyksta "handmade'u" fanei i Vokietija dovanu


(sorry uz foto kokybe, pas tevus namuose tamsu kaip urve)

visur dabar toks niūrus oras, vaizdą gadina biggrin.gif lb graži tilda,meškutis tai išvis meilutis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 23 lapkričio 2012 - 14:03
QUOTE(leguska69 @ 2012 11 23, 14:55)
mano naujausia ponia su aptrintu meskiuku, isvyksta "handmade'u" fanei i Vokietija dovanu

Eina sau koks grozi!!! ypac plauku.
As tai baisiai pykta ant savo katino - negaliui nei vienos lelytes atvirai kur nors pasideti iskart istaso plaukus - baisiai traukia ji ta vilna sad.gif
Atsakyti
pas mane yra baisiau negu katinas biggrin.gif dabar jai pusantru metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2012 11 23, 17:20)
pas mane yra baisiau negu katinas biggrin.gif dabar jai pusantru metu biggrin.gif

Tai va ir mano kleckas pusantru beveik, o lelyte tavo- pasaka, ir sukuosena,ir meskutis thumbup.gif ir medziagyte lb grazi.


Atsakyti
na dar viena uzbaigiau manekene

user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2012 11 27, 15:04)
na dar viena uzbaigiau manekene



Ne lelyte, o tiesiog tikras saldainiukas thumbup.gif Nu jau toookia miela wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mano naujas tvarinukas ax.gif
Tik galvoju, gal tos kepures nereiketu, gal koks bantas prie ausytės ar gėlė butu gražiau??? g.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2012 11 27, 16:04)
na dar viena uzbaigiau manekene


puiki thumbup.gif nu bačiukai wub.gif

perle70 tamsi spalva netinka,atrodo kaip snapelis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 29 lapkričio 2012 - 10:06