Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

Ačiū už nuorodą 4u.gif

Na išpaišyt tai man ne problema, rankelę ant to jau "atkaliau", o siuvinėta aišku patvariau, bet kartu ir primityviau, ypač jei veidelis nedidelis, tai smulkių detalių daug neprisiuvinėsi ax.gif

Nu užsikepiau, kad man reikia išpieštos, nors dabar jau 50 ant 50, gal ir pasiuvinėt pabandysiu. Ačiū už patarimus. Išeinu, kad nebeteršt temos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2012 11 01, 22:47)
Ačiū už nuorodą 4u.gif

Na išpaišyt tai man ne problema, rankelę ant to jau "atkaliau", o siuvinėta aišku patvariau, bet kartu ir primityviau, ypač jei veidelis nedidelis, tai smulkių detalių daug neprisiuvinėsi ax.gif

Nu užsikepiau, kad man reikia išpieštos, nors dabar jau 50 ant 50, gal ir pasiuvinėt pabandysiu. Ačiū už patarimus. Išeinu, kad nebeteršt temos 4u.gif

neiseik smile.gif gi viskas tik i nauda wink.gif as cia ne del to pasakiau kad ne i tema smile.gif tik tam kad skirtuma tarp leliu pabrezti wink.gif O seip jei ranka ant piesimo atkalus tai manau tikrai verta piesti - man asmeniskai tikrai graziau atrodo wink.gif tik va galvoju gal iseitu pirma ant medziagos piesti o tik po to is jos siuti..... nu cia del to kad jei sugadinsi tai paprasciau is naujo pradeti. Buvo ir man viena kart kad lelei akis nupiesiau (nu tildai gi tik akiu uztenka smile.gif) bet va neapsaugojau, vaikas paciupo ir sugadino nes dazai dar nebuvo isdziuve tai visa laime tik sukuosena nuardziau ir perkeliau i kita puse smile.gif (jau nepamenu kaip ten buvo gal dar sukne buvau nedabaigus kad esmes dar nebuvo kur priekis kur nugara smile.gif
Atsakyti
Nu va susigalvojau tokią lėlę daryt kuri netelpa į jokį formatą biggrin.gif man visos siūtos lėlės - skudurinukės, nežinau kaip oficialiai skudurinė Onutė turi atrodyt ax.gif Bet gal tikrai verta bendrą temą siūtoms lėlėms sukurt arba apskritai siūtiems žaisliukams, nes taip ir braidai ratais paskui žmogus. Apie lėles temų gal trys ar keturios visam forume, o savo klausimų nė vienoj negaliu užduot, nes "ne į temą" biggrin.gif
Atsakyti
as tai kiek esu macius tokiu leliu, kurioms veidukas ispiestas, tai dazniausiai galvos yra atskirai prisiuvamos ant kunelio, gal taip ir geriau ir patogiau, kreiva akis gavosi, nauja galva pasiuvai biggrin.gif ir ramu. Kai pasiusit, prasom pasirodyt kas isejo smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergytės,
kadangi turėjau kitų darbelių, tai tik šiandien pabaigiau savo lėlytę. Kelios naktys, pusdieniukas ir baigta biggrin.gif Šiandien ji atiteks tikrajai šeimininkei, mano mergytei...
Tik vat bėda gėdav blush2.gif ir visa kas... bet turbūb pasiūti lėlytę buvo lengviau, nei įkelti čia nuotraukytę... Ir vienaip ir kitaip bandau , nesigauna... verysad.gif doh.gif Žodžiu, laukiu vyriaus iš po darbų.. Tikiuosi padės...
Atsakyti
QUOTE(skruzdeliuxxx @ 2012 11 06, 15:20)
Sveikos mergytės,


Bandyk per cia smile.gif
foto ikelimas
Labai lauksim tavo lelytes skruzdeliuxxx mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(taram-param @ 2012 11 02, 00:43)
Nu va susigalvojau tokią lėlę daryt kuri netelpa į jokį formatą biggrin.gif 

O jei pabandydi nauja temele sukurti g.gif pvz: Skudurinukiu karalyste mirksiukas.gif
Manau, kad bendraminciu atsirastu ir temele tikrai nemerdetu
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 11 06, 16:37)
Bandyk per cia smile.gif
foto ikelimas
Labai lauksim tavo lelytes skruzdeliuxxx  mirksiukas.gif
Papildyta:

O jei pabandydi nauja temele sukurti g.gif  pvz: Skudurinukiu karalyste mirksiukas.gif
Manau, kad bendraminciu atsirastu ir temele tikrai nemerdetu

manau reiktu tema subendrinti ,nes ir taip jau maišosi siuvimo ir siuvinėjimo temos doh.gif
Atsakyti
My Webpage bandau smile.gif
Papildyta:
My Webpage
Šita didesnė turėtų būti...
Papildyta:
Ačiū Perle70 už pagalbą 4u.gif

Atsakyti
Armija smile.gif


http://sphotos-b.ak....315507772_n.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 28 lapkričio 2012 - 13:44
O gildi na tu cia ir pavarei! Saunuole! Nuostabi armija! 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Oi kokiais kiekiais Jūs jas siūnat 4u.gif Liux!!!! Gidli bigsmile.gif
Atsakyti
Na jo teko papluseti smile.gif Reikia pradeti ruostis kaledom smile.gif

Skruzdeliuxxx, man tavo lelytes sukuosena ir veidukas ziauriai patinka wink.gif


Atsakyti