Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

Laba diena,
Perle70, aciu uz pakvietima i temuke wink.gif
pas mane ir pilna namuose jau lelyciu :0 stai keleta is ju
user posted image
user posted image
user posted image
Sakykit kur kas kokius siulus perka plaukam? Nieks nebandet originaliu medziagu parsisiusti? As tai vis gundaus gundaus, bet vis dar ieskau pigesnio teikejo biggrin.gif
Atsakyti
anksciau prisiuvinedavau rankomis ikisus ir prisismaigscius adatelem...o dabar pasilieku kunelio sone neuzsiuta skyle, sukisu prikimstas ir paruostas kojas ir prasiuvu...gaunasi lygiai ir tvarkingai. paskui issivertus kuna, dar su masina prasiunu sono skyle, palikdama kuo mazesne ir kuo zemiau.
Atsakyti
Sveika prisijungus Gidli 4u.gif , tavo darbelius maciau tavo temoj ir visi jie labai grazus wub.gif ir tos korteles priristos thumbup.gif labai tvarkingai atrodo.
As pastebejau,kad su medziagom Lt tai ne kas. Kainuoja brangiai, o ir pasirinkimas menkas. Taip noretusi ,kad butu daugiau geletu ,margu variantu..
Atsakyti
plaukam naudoju bukle siulus, kartais nuo mezgimo atlikusius kokius, dar pas mama atvaziavus atradau tikra lobi...kiliminius siulus, pas mus lt bent jau anksciau is ju darydavo dangas...net nezinau is kur pas mama jie metosi, bet pritaikiau sukuosenom...galima ir lygius daryt ir garbanoti, ti putu plaukam arba praskiestu kliju reikia, kad garbanos stabilios butu.
o zinot kur medziagu rojus...isduosiu paslapti HUMANOJE...kai prekes nupigina iki 2-3 lt nulekiu ir prisiperku vyrisku baltiniu, kuo margesniu. ir is vienu vasariniu baltiniu paskui bent jau dviem lelem rubeliai gaunasi.
apie originalias medziagas pasvajoju, bet vis nesiryztu, tik karunu buvau parsisiuntus pries metus. nelabai man jos patiko, jei lele didesne, tai kaip karpa ant galvos- jokio vaizdo. dabar pati is vielutes ir karoliuku konstruoju biggrin.gif
Sveika prisijungus Gidli
Tavo darbai labai grazus
Kaziuko mugeje gyvai maciau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perle70: 26 kovo 2012 - 12:35
Kaziuko mugeje gyvai maciau thumbup.gif
[/quote]

As taip ieskojau Kaziuke tu leliu,bet taip ir neradau. doh.gif gaila. Gidli sake,kad dalyvaus..

Perle70, -medvilninius marskinius perki? Ar neziuri i sudeti? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 26 kovo 2012 - 12:43
va tokios garbaneles is kiliminiu siulu gaunasi ax.gif
user posted image
user posted image

visokius perku, dabar paskutinius tokius pliazinius pasiciupau melynus, su palmem, net neziurejau tiksliai sudeties, panasu i viskoze
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perle70: 26 kovo 2012 - 12:51
QUOTE(perle70 @ 2012 03 26, 13:33)
Sveika prisijungus Gidli
Tavo darbai labai grazus
Kaziuko mugeje gyvai maciau thumbup.gif

Aciu aciu smile.gif Bet kad ta Kaziuko muge nieko gero. As tai atradau is korieciu tokiu medziagas siusti na kaina labai grazi gaunasi kadir su visais atsiuntimais ir muitais bet beda kad i Lietuva nesiuncia (na nera pasirinkti kai darai uzsakyma) bet svarbiausiai Latvija yra o Lietuvos nera, nu tai parasiau as jiem laiska sakau kas per nesamone smile.gif tai sake pabandys pasitaisyti smile.gif ten aisq ne originalios Tildos medziagos bet labai daug graziu tokiu margiu smile.gif
Gera mintis del kiliminiu siulu, reikes pas mama kur paieskoti smile.gif pamenu kazkada buvo

Dar man reikia tu stoveliu mediniu, vieno vyriskio buvau uzklausus kur dirba prie medienos, tai sake turetu laiko tai padarytu, tai jauciu reikai paieskoti kokiu baldininku smile.gif
Atsakyti
Gidli zaisliukai thumbup.gif mergaite patiko smile.gif


Jurgurai dekui,jau prisiuvau ax.gif
Atsakyti
Kaune medziagu dar paziurek Draugystes gatveje, sandeliuose. pernai labai neblogu buvo, su smulkiom gelytem, zirniukais smile.gif anksciau buvo draugystes 15b, dabar persikele arciau per keleta zingsniu, adreso nezinau tikslaus ax.gif kur buvo geles
stovelius man vyras siokius tokius sukonstruoja kaip prireikia, tik laiko jis visai neturi su mano lelem zaist.

imetu nuoroda kaip pasidaryt stovelius lelems
http://www.tilda-man.../forum/12-146-1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perle70: 26 kovo 2012 - 13:03
gal artejant velykoms prireiks tongue.gif
ponas vistu valdovas smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
cia musu grazuolems kreslas, su pamokele kaip pasidaryti smile.gif

http://www.liveinter.../post203623110/

ir pamokele kaip pasidaryti lelei tokia sukuosena

user posted image

http://tildo-mir.liv...com/244459.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perle70: 27 kovo 2012 - 16:23
dar Youtube galima pasiziuret kaip siuvamos rankos,kojos,ir ten suvedus tilda dolls hair rodo kaip pasidaryti plaukus,
Atsakyti