Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

gilldi, is kur tu cia emei tuos audinius? labai nice
Atsakyti
Gidli, ta virsutine tai nereali wub.gif ...ir ta raudona su snaigutem thumbup.gif
Atrodo, kas sitas iskarpas naudojau kaip pagrinda g.gif
user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perle70: 23 spalio 2012 - 09:29
QUOTE(skruzdeliuxxx @ 2012 10 22, 15:01)
Susidūriau tik su viena problemyte, labai jau sunku išversti viską į kitą pusę... Gal kas žino kokį super duper lengvą būdą?a?  g.gif

Yra pirkt toks kabliukas-adata, labai patogu išversti ilgas Tildos kojas ir rankas
kabliukas- adata išvertimui
Atsakyti
As tai ko puikiausiai isverciu su kinetiskais pagaliukais

O medziagos is cia http://www.fabricshack.com/
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2012 10 23, 10:21)
As tai ko puikiausiai isverciu su kinetiskais pagaliukais

O medziagos is cia http://www.fabricshack.com/

Kaip tau su iskarpa katino? Ar pavyko?
Atsakyti
Zuikio iskarpa mirksiukas.gif
Labai fainuoliskas gaunasi thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Nu dabar čia pasikartosiu su savo klausimais, o tai ne į tą temą buvau papuolus smile.gif Susigalvojau kad man reikia Kalėdoms dovanom "skudurinės Onutės" ir dabar ramybės neduoda keli klausimai: iš kokio audinio geriausia siūti lėles? Aš galvojau siūti iš smulkaus lino arba medvilnės, bet gal geriau koks besitampantis audinys? ir kuom išpaišyti lėlyčių veidelius, kad jie nesiteptų ir neišbluktų greitai? Suprantu kad skalbimo mašinoj neskalbsi tokios lėlytės, bet vaikučių rankytės kartais irgi drėgnos ar suprakaitavusios būna, tai kaip tą veiduką užtvirtint, kad jis "nepabėgtų" perbraukus drėgnais pirštais. Skaičiau kad pastelinius dažus naudoja, bet jie gi tokie teplūs, juos greičiausiai paskui reikia kuom nors užfiksuoti? g.gif

VA TAIP maždaug įsivaizduoju lėlytę. Parašyta kad siūta iš medvilnės, dekoruota akriliniais ir pasteliniais dažais. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 01 lapkričio 2012 - 13:02
QUOTE(taram-param @ 2012 11 01, 13:58)
iš kokio audinio geriausia siūti lėles?
kuom išpaišyti lėlyčių veidelius, kad jie nesiteptų ir neišbluktų greitai?

Smulkus linas arba medvilnė tikrai tiks.
Aš piešiu tekstiliniais dažais, jų yra pirkt dailininkų prekių parduotuvėje. Dar gerai būtų su lygintuvu užtvirtinti. O geriausia tai išsiuvinėt akytes, tada jau tikrai nenusiplaus.
Atsakyti
Na siuvinėti aišku irgi varijantas, bet man taip gražu tie išpiešti veideliai, su visais skruostukais parausvintais, strazdanėlėm, smulkiom blakstutėm. Išsiuvinėti vargu bau ar man išeitų su visais pašešėliavimais ax.gif

Jūs apie TOKIUS dažus kalbat? Mačiau ten dar ir markeriai kažkokie yra.
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2012 11 01, 13:58)
Nu dabar čia pasikartosiu su savo klausimais, o tai ne į tą temą buvau papuolus smile.gif

Sakyciau ir cia ne visai ta tema smile.gif kadangi Tildos leles tai visai ne Skudurines Onutes (nors ir Jusu uzrodyta taip nepavadinciau smile.gif
Naudokite tekstilinius dazus wink.gif tik butinai pries tai pabandykite bet ka su jais ant audinio papiesti
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2012 11 01, 19:22)
Sakyciau ir cia ne visai ta tema smile.gif


O kur ta tema? Ar nėra tokios, kad apskritai apie lėlių siuvimą? Gal naują tada užvest?
Atsakyti
jeigu turit bent minimalias rusu kalbos zinias, tai siulau pas rusaites forumuose panarsyt, jos ten tai tikrai visokiu geriu siuva, dar va tokio stiliaus ispiestom akim leles tai japones propaguoja

cia va pasivaiksciokit, paziurekit yra pilna visokio stiliaus siutu leliu, iskarpu, pamokeliu.

http://tildas.ru/dru...kly-mishel.html

man atrodo, ka ir siaip veida lelei istapyt turetu but sunku, jei ranka neigudus, vistiek reikia moket ir seseliuot, kad tas veidukas nebutu toks plokscias, proporciju reikia laikytis, o jei neiseis, tai su trintuku nebenutrinsi smile.gif Ir siaip man atrodo, kad siuvinetas veidas vaikiskai lelei butu patvaresnis, negu piestas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leguska69: 01 lapkričio 2012 - 21:33