Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

QUOTE(perle70 @ 2012 09 28, 20:46)
Ačiū, Uodegyte 4u.gif ... tu ir pati visokius grožius darai ax.gif

biggrin.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
Dar vienas darbelis KAVOS TEMA biggrin.gif
Kavos angelas
user posted image
Atsakyti
Be galo gražios jūsų lėlytės 4u.gif vis ateinu čia jomis pasigėrėt wub.gif mane taip pat žavi "Tildos pasaulis", o labiausiai zuikiai ax.gif pasirodau su vienu:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Odinė @ 2012 10 02, 09:45)
Be galo gražios jūsų lėlytės 4u.gif vis ateinu čia jomis pasigėrėt  wub.gif mane taip pat žavi "Tildos pasaulis", o labiausiai zuikiai  ax.gif pasirodau su vienu:



Odine, kokia miela tavo zuikyte wub.gif wub.gif wub.gif
O as zuikius visai apleidau, pradzioje su tokiu uzsidegimu keleta pasiuvau...ir pamirsau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 10 02, 10:33)
Odine, kokia miela tavo zuikyte wub.gif  wub.gif  wub.gif
O as zuikius visai apleidau, pradzioje su tokiu uzsidegimu keleta pasiuvau...ir pamirsau blush2.gif


ačiū aciuks.gif man zuikius lengviau siūt, lėlytės labai norėčiau, bet nemokėčiau plaukų padaryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Odinė @ 2012 10 02, 10:47)
ačiū  aciuks.gif man zuikius lengviau siūt, lėlytės labai norėčiau, bet nemokėčiau plaukų padaryt  doh.gif

Nieko sudetingo tie plaukai biggrin.gif ...yra labai daug pamokeliu, kaip daryt sukuosenas. Pabandyk, tikrai pavyks thumbup.gif sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 10 02, 10:59)
Nieko sudetingo tie plaukai biggrin.gif ...yra labai daug pamokeliu, kaip daryt sukuosenas. Pabandyk, tikrai pavyks thumbup.gif  sunglasses2.gif


nepavyks schmoll.gif biggrin.gif
matyt laiko reikia, zuikių keletą pasiuvau, patiko, dar norisi, idėjų įvairių kyla. Kai "išsisemsiu", tada prie lėlyčių pereisiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odinė @ 2012 10 02, 10:26)
nepavyks  schmoll.gif  biggrin.gif
matyt laiko reikia, zuikių keletą pasiuvau, patiko, dar norisi, idėjų įvairių kyla. Kai "išsisemsiu", tada prie lėlyčių pereisiu  bigsmile.gif


sveikute, grazus kiskelis thumbup.gif ,o leles plaukus is siulu,nera sudetinga padaryt. Buvau radus You Tube pamokeliu,gali pasidomet.Sunkiau gal is atlasines juosteles,kuria Perle puikiai ivaldzius biggrin.gif
Perle,grazus darbeliai kavos tema thumbup.gif ,ta sirdute net uzuodziu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 10 03, 18:55)
sveikute, grazus kiskelis thumbup.gif 


ačiū 4u.gif

čia pirmosios mano numylėtinės wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Odinė @ 2012 10 04, 08:31)
ačiū  4u.gif

čia pirmosios mano numylėtinės  wub.gif



Nu jau ta su sviesia suknele antra is desines toookia mmmm, superinuke thumbup.gif
O del plauku, nieko su ta atlasine juostele nera sudetingo. Susikarpai norimo ilgio gabaliukais, viena gala apdegini su zvake ar ziebtuveliu. paskui prisiuvi prie galvos ta padeginta dali. Jei nori garbanu, juostele paslapinus susuk i vamzdeli, as suku ant kinietisku pagaliuku, palaikyk dienele kol isdzius. Paskui isardai siula iki pat galvos, papureni ir seveliura gatava biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 10 04, 17:49)
Nu jau ta su sviesia suknele antra is desines toookia mmmm, superinuke thumbup.gif
O del plauku, nieko su ta atlasine juostele nera sudetingo. Susikarpai norimo ilgio gabaliukais, viena gala apdegini su zvake ar ziebtuveliu. paskui prisiuvi prie galvos ta padeginta dali. Jei nori garbanu, juostele paslapinus susuk i vamzdeli, as suku ant kinietisku pagaliuku, palaikyk dienele kol isdzius. Paskui isardai siula iki pat galvos, papureni  ir seveliura gatava biggrin.gif


šita su naktinukais ir miego kepuraite smile.gif mano mažė miega su ja biggrin.gif

ooo, plaukus reikės pabandyt, skamba nesudėtingai bigsmile.gif o ta atlasinė juostelė kokia nors ypatinga? stora ar plona?
Atsakyti
Paprasta juostele, ikeliu pirma pasitaikiusia nuoroda, kad paziuretum kaip ji realiai atrodo juosteles pavyzdys
Truputi veliau paieskosiu pamokeles, kaip daryt sukuosenas ir sukelsiu smile.gif
Atsakyti