Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

Sveikos smile.gif
Ziurejau,grozejausi lelytemis ir as nusprendziau pabandyti. biggrin.gif Susibadziau visus pirstus,bet pirmoji lelyte jau iveikta karsta.gif Siek tiek brokuota ir daugiau nesiusiu is lino,reiks kitokiu medziageliu paieskoti.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sherry @ 2012 08 02, 11:17)
Sveikos smile.gif
Ziurejau,grozejausi lelytemis ir as nusprendziau pabandyti. 

Sherry, tavo lelyte tikrai puiki thumbup.gif ...nesustok, daryk jas toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Labuka. Noriu jusu paklausti kaip siuvate leles? Ar rankytem ar su masina? Vakar bandziau su masina pasiut tai man kampu kampai ganasi doh.gif ir gal kas isduos paslapti kaip issididinat iskarpas? g.gif buciau labai dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2012 08 03, 11:12)
Labuka. Noriu jusu paklausti kaip siuvate leles? Ar rankytem ar su masina? Vakar bandziau su masina pasiut tai man kampu kampai ganasi  doh.gif ir gal kas isduos paslapti kaip issididinat iskarpas?  g.gif buciau labai dekinga  ax.gif

as siuvau rankomis,nes neturiu masinos. O iskarpa persipiesiau uzsidejusi popieriaus lapa ant monitoriaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2012 08 03, 11:12)
Labuka. Noriu jusu paklausti kaip siuvate leles? Ar rankytem ar su masina? Vakar bandziau su masina pasiut tai man kampu kampai ganasi  doh.gif ir gal kas isduos paslapti kaip issididinat iskarpas?  g.gif buciau labai dekinga  ax.gif

Na as irgi didinuosi ant monitoriaus, pats greiciausias ir paprasciausias budas mirksiukas.gif
Beveik viska siuvu masina, mazu dygsneliu ir is leto...tuomet visus apvalumus nesunku israityti. Dar , niekada nekerpu kuno detaliu pries siuvima, nusipaisau, susiuvu, o paskui apkerpu, pabandyk, turetu gautis mirksiukas.gif
Ir sekmes darbuojantis

Atsakyti
detales ir drabuzelius siuvu su masina smile.gif
Atsakyti
Keliu temele i virsu mirksiukas.gif ...
Ideja juros tema
user posted image
Atsakyti
Pasirodau su naujais darbais, padaryti buvo senai, bet tiek skubejau tiek skubejau kad atidavaiu nenufotografavus, tai aciu mergaitei kad jau is svao namu atsiunte man foto smile.gif
user posted image
user posted image

Perle, gera ideja wink.gif as kaip tik is pajurio grizau tai net nostalgija pamacius smile.gif
Atsakyti
Gidli, kaip visada tavo lelytes toookios mielos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , tokios siltos.
Atsakyti
Ziurinejau vis Jusu darbelius ir pati nusprendziau pabandyti smile.gif Siaip ne taip pasiuvau pacia lelyte, vakar gera valanda vargau su plaukuciais, na tai jau reiks ir rengti pradeti laisvadieni poryt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės. Aš tai irgi vakar atradau jūsų forumiuką, tai sudomino tos lėlytes. Ka tik pabaigiau savo Tilda dukrytei. Ryt nufotkinsiu dienos šviesoje ir pasirodysiu smile.gif
Atsakyti
Klausimelis, o jus akytes lelyciu su markeriu piesiate ar issiuvinejate? Nes kiek matau is foto vienos taip, kitos kitaip
Atsakyti