Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

QUOTE(perle70 @ 2012 07 24, 13:45)
sveika prisijungusi prie mūsų kolektyvo Krista J  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Jei kūnelį darysi iš lino, pabandyk paieškoti Lino namuose Laisvės al. arba bazėje. Ten būna ir maišyto audinuko, linas+medvilnė. Aš neblogos medvilnės gabaliuką buvau nutvėrusi taip pat bazėje, 5 sandėlyje, kur traukinukai toje galerijoje, ten yra Alytaus tekstilės parduotuvėlė, dar gali pažiūrėti Aleksote, Veiverių plente, už sankryžos į mokesčių inspekciją.
Na o jei nerasi nieko tinkamo, gali pabandyti dažyti su kalio permanganatu, šitas nenusiskalbia be balinimo priemoniu, tik tirpalo koncentracijos negaliu pasakyti...dėjau iš akies mirksiukas.gif

Nieko sau.... blink.gif ir gaunasi rusvas audinukas? g.gif geras biggrin.gif aciu labai uz pagalba biggrin.gif kai isbandysiu ka sugeba (arba ne biggrin.gif ) mano rankeles butinai pasirodysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2012 07 24, 13:17)
Nieko sau.... blink.gif  ir gaunasi rusvas audinukas?  g.gif geras  biggrin.gif  aciu labai uz pagalba  biggrin.gif  kai isbandysiu ka sugeba (arba ne  biggrin.gif ) mano rankeles butinai pasirodysiu  biggrin.gif

Viskas bus gerai thumbup.gif
ir lauksim rezultatų mirksiukas.gif
Atsakyti
Na pagaliau pabaigiau dar vieną panelę, kadangi ji iškeliaus į vieną kirpyklą, su šukuosena turėjau vargo, vistik kirpėja lėlytė ten dirbs biggrin.gif ...Su darbo rūbais foto įkelsiu vėliau, kaip panelė pasieks savo dislokacijos vietą ax.gif
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 07 26, 20:50)
Na pagaliau pabaigiau dar vieną panelę, kadangi ji iškeliaus į vieną kirpyklą, su šukuosena turėjau vargo, vistik kirpėja lėlytė ten dirbs biggrin.gif ...Su darbo rūbais foto įkelsiu vėliau, kaip panelė pasieks savo dislokacijos vietą ax.gif


Žavuolė bigsmile.gif ir pagal lapus sprendziu kad didele rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 26 liepos 2012 - 19:16
QUOTE(Uodegyte @ 2012 07 26, 20:15)
Žavuolė  bigsmile.gif ir pagal lapus sprendziu kad didele  rolleyes.gif


ačiū, Uodegyte 4u.gif
nemaža gavosi, 67 cm ūgio. Siuvau pagal naują iškarpą, kur pliažinė tilda su skrybėle smile.gif
Atsakyti
Perle nereali tavo kirpeja thumbup.gif 4u.gif sukuosena ispudingai atrodo! jau busi kokiai lelei plaukus patrumpinus lotuliukas.gif o ar kaisiojai ar klijavai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukasm: 26 liepos 2012 - 21:24
Labai grazus plaukai tavo naujos leles Perle thumbup.gif
Atsakyti
Jurguras, egliukasm ax.gif ačiū jums mergytės 4u.gif
Plaukus dariau iš tokių ant gumos pritvirtintų dirbtinių plaukučių...radau netyčia Kauno bazėje kažkokioje smulkmenų parduotuvėlėje, komplektukas berods apie 4 lt kainavo. Išsiardžiau ir paskui tokias siauras garbanėlių juosteles ratu siuvau prie galvos. Gaila tik, kad nelabai ilgi plaukučiai gaunasi, o ir spalvų nebuvo didelio pasirinkimo, šita tamsiai ruda ir tokia ryški ryža fainuoliška biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 07 30, 09:22)
radau netyčia Kauno bazėje kažkokioje smulkmenų parduotuvėlėje,

nu žavu kaip žmonės geba ten ką rasti smile.gif man po antro sandėlio jau namo noris blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukasm @ 2012 07 30, 12:02)
nu žavu kaip žmonės geba ten ką rasti smile.gif man po antro sandėlio jau namo noris  blush2.gif

cia buvo gak 12-14 sandeliai, nelabai pamenu blush2.gif tik zinau, kad nelabai toli nuo mesos turgaus
Atsakyti
QUOTE(egliukasm @ 2012 07 30, 11:02)
nu žavu kaip žmonės geba ten ką rasti smile.gif man po antro sandėlio jau namo noris  blush2.gif


jeep,baze super,ten galima visokiu kinieciu sudeliaku rasti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 07 31, 12:36)
jeep,baze super,ten galima visokiu kinieciu sudeliaku rasti  biggrin.gif

Būtent... ir dar juos gerai pritaikyti...pasukus galvą mirksiukas.gif
Atsakyti