Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

QUOTE(perle70 @ 2012 07 11, 07:24)
kažko isimylėjau aš tuos miego angeliukus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...netikėtai mirksiukas.gif

Tai,kad jie labai mieli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 07 12, 20:41)
Tai,kad jie labai mieli wub.gif

gal todel ir niezti rankas juos viena po kito siuti biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Radau labai mielus sodo angeliukus su iskarpomis
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
ačiū Perle už naujoves 4u.gif
merginos norejau Jūsų paklausti kiek didinat iskarpas? ar kopijuokliais ar rankom didinat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukasm @ 2012 07 23, 14:09)
ačiū Perle už naujoves  4u.gif
merginos norejau Jūsų paklausti kiek didinat iskarpas? ar kopijuokliais ar rankom didinat?  g.gif


prasom egliukasm 4u.gif
as kaip kurias didinuosi ranka, ant milimetrinio popieriaus, o kartais tiesiog persibraizau uzsidejus plona popieriu ant monitoriaus smile.gif (...kai vyras nemato tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 07 23, 15:42)
prasom egliukasm 4u.gif
as kaip kurias didinuosi ranka, ant milimetrinio popieriaus, o kartais tiesiog persibraizau uzsidejus plona popieriu ant monitoriaus smile.gif (...kai vyras nemato tongue.gif )

ir as ant monitoriaus biggrin.gif karta su markeriu piesiau ant ekrano,ir pamaciau kazkokias juodas demes,baisiausiai persigandau scare.gif nes neissivale ,jau pamaniau kad pridirbau blink.gif tereikejo pakrapstyti tongue.gif vyrui nieko nesakiau tongue.gif
Atsakyti
Tikrai nuostabus sodo angeliukai
Atsakyti
Kas pirmoji tokį sumąstys siūti??? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 07 24, 10:53)
Kas pirmoji tokį sumąstys siūti??? biggrin.gif

man toki burbuliai nipatinka biggrin.gif bet mastau ka tokio mielo pasiuti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 24 liepos 2012 - 09:03
QUOTE(Uodegyte @ 2012 07 24, 10:02)
man toki burbuliai nipatinka  biggrin.gif bet mastau ka tokio mielo pasiuti  ax.gif

ir kokios mintys sukasi galvoje? bigsmile.gif
as tai dabar pagal naujos pliazines tildos iskarpa bandau kirpeja storasikne daryti, strigau su sukuosena biggrin.gif ...vistik kirpeja biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Netycia aptikau jusu tema ir vos neapakau nuo tokiu grozybiu bigsmile.gif nuostabius dalykelius kuriate thumbup.gif wub.gif tiesiog isimylejau jusu lelytes wub.gif
Nesu jokia siuveja, bet taip uzsispyriau pabandyti sumeistraut kokia lelyte, kad jau kelias savaites vis atsidarau sita temute ir zioplineju issiziojus i tuos grozius biggrin.gif perskaiciau visa tema, perverciau visa rusaiciu pamokeliu tema, uzsisakiau medzvilnes drabuziukams, bet nezinau kur kaune rasti medziagytes kuneliui verysad.gif gal kuri esat is kauno ir isduotumet paslapti kur perkates ir kokia medziagyte? Svarsciau blogiausiu atveju pabandyt nudazyt medvilne kava, bet kai tokia "meistre" esu bijau sugadint biggrin.gif o ir tikriausiai medziagyte po skalbmo turetu nusiplaut ar ne? g.gif
Atsakyti
sveika prisijungusi prie mūsų kolektyvo Krista J 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jei kūnelį darysi iš lino, pabandyk paieškoti Lino namuose Laisvės al. arba bazėje. Ten būna ir maišyto audinuko, linas+medvilnė. Aš neblogos medvilnės gabaliuką buvau nutvėrusi taip pat bazėje, 5 sandėlyje, kur traukinukai toje galerijoje, ten yra Alytaus tekstilės parduotuvėlė, dar gali pažiūrėti Aleksote, Veiverių plente, už sankryžos į mokesčių inspekciją.
Na o jei nerasi nieko tinkamo, gali pabandyti dažyti su kalio permanganatu, šitas nenusiskalbia be balinimo priemoniu, tik tirpalo koncentracijos negaliu pasakyti...dėjau iš akies mirksiukas.gif
Atsakyti