Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

trecioje nuotraukoje kur siunasi sortukai,jie prie kojyciu prisisiuna,bet paliekama daugiau medziagos,kad nusileistu ant susiuvimo vietos,ir butu truputi pusti ,ar taip ? ax.gif nes schemoje taip netrodo,o nuotraukoje leles sortukai pusti.
Atsakyti
na as jos dar nebandziau, bet manau, kad turetu kazkiek uzkristi apacioje ant kojyciu. ..dar gal koki nerinuka ar siaura juostele siuciau, kad linksmiau atrodytu... butu visai gerai tokia pabandyt, storasikne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 07 09, 12:29)
na as jos dar nebandziau, bet manau, kad turetu kazkiek uzkristi apacioje ant kojyciu. ..dar gal koki nerinuka ar siaura juostele siuciau, kad linksmiau atrodytu... butu visai gerai tokia pabandyt, storasikne biggrin.gif

smagi lelyte,idomu butu tokia pasiut,didesne nei esu siuvus rolleyes.gif
Atsakyti
man atrodo kad ten atskirai tie sortukai kirpti nes juk jei kartu tai pridiesi sintepono ir jokiu tan klosteliu ir tokio pustumo tikrai nebus bus prikimsta r tiek
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2012 07 09, 22:03)
man atrodo kad ten atskirai tie sortukai kirpti nes juk jei kartu tai pridiesi sintepono ir jokiu tan klosteliu  ir tokio pustumo tikrai nebus bus prikimsta r tiek

cia va sortukai atskirai kirpti ,paskui prisiuti ax.gif o man neaisku kas per detale pirmutine.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 07 09, 21:38)
cia va sortukai atskirai kirpti ,paskui prisiuti ax.gif o man neaisku kas per detale pirmutine.

user posted image

čia viena pusė šortukų, priekis ir nugara. tongue.gif ...iškerpi dvi tokias detales ir susiuvi tas lenktas linijas, o paskui klynuką
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 07 10, 09:24)
čia viena pusė šortukų, priekis ir nugara.  tongue.gif ...iškerpi dvi tokias detales ir susiuvi tas lenktas linijas, o paskui klynuką

aaa,ziurejau ziurejau ir ni bum bum lotuliukas.gif
Atsakyti
na o aš ateinu pasigirti su dviem naujausiom Miegutėm... viena tik atsikėlusi dar susišukuoti nespėjo biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 07 10, 10:55)
na o aš ateinu pasigirti su dviem naujausiom Miegutėm... viena tik atsikėlusi dar susišukuoti nespėjo biggrin.gif


zavios wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Tikrai Perle, miegutės Tavo "arkliukas" labai kruopščiai atliktos ir mielos, taip ir noris miego į jas žiūrint, ypač šiandien, kai lietus kaupiasi biggrin.gif
Atsakyti
Uodegyte, aidaa ačiū jums labai 4u.gif
kažko isimylėjau aš tuos miego angeliukus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...netikėtai mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mergaitės 4u.gif ...kad nesakytumėt, jos siuvu tik miegučius, ateinu pasigirti su nauja lėlyte. Siuvau pagal siuvėjos iškarpą.
Labai ačiū Gidli, tai iš jos dovanoto audinuko siuvau panelytei suknelę ax.gif
user posted image
o čia ne lėlytė...tai vaizdelis vakar vakare pro mūsų langą biggrin.gif ...sniegas dar dabar nevisai ištirpo user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perle70: 12 liepos 2012 - 09:22