Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

as gavau uzsakyma storuliui kiskiui kuris turetu sededamas islaikyti save tai patarkit kaip cia padaryti toki uzmanyma g.gif sakau gal kokiu grudu i uzpakali pilt kad sunkus butu unsure.gif ar toki kaip backini siut, nu neisgalvoju, tad prasau patarimu ax.gif
4u.gif
Atsakyti
Egliukasm, nelabai žinau ką patart g.gif , nebent, kad kemšant palikt nemažą galą kūno ir kojų, kad siusiuvus jie visiškai susilenktų, gal taip laikytusi sėdėdamas .

Čia mano Janytė biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aidaa @ 2012 06 23, 18:10)
Čia mano Janytė  biggrin.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukasm @ 2012 06 22, 12:51)
as gavau uzsakyma storuliui kiskiui kuris turetu sededamas islaikyti save tai patarkit kaip cia padaryti toki uzmanyma g.gif  sakau gal kokiu grudu i uzpakali pilt kad sunkus butu  unsure.gif  ar toki kaip backini siut, nu neisgalvoju, tad prasau patarimu  ax.gif
4u.gif

per kojyciu ir kuno pritvirtinima,prasiuk su masina.

aidaa kenguryte lb miela 4u.gif
Atsakyti
aidaa, labai miela Janyte 4u.gif

aciu mergaites uz patarimus, bandysiu kazkaip issiskt is padeties rolleyes.gif dabar imituoju kailiuka siulu pagalba raisioju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 06 23, 20:30)



QUOTE(Uodegyte @ 2012 06 24, 10:07)
per kojyciu ir kuno pritvirtinima,prasiuk su masina.

aidaa kenguryte lb miela  4u.gif


Ačiū, malonu girdėti pagyrimus iš kruopštukių ax.gif

QUOTE(egliukasm @ 2012 06 24, 14:28)
aidaa, labai miela Janyte  4u.gif

aciu mergaites uz patarimus, bandysiu kazkaip issiskt is padeties  rolleyes.gif  dabar imituoju kailiuka siulu pagalba raisioju  doh.gif


Man tai labai patiko "peliukinė" medžiaga, iš nenešiojamo džemperio pasiuvau didutei sarafaną, o iš likusių rankovių va kengūrytės dvi gausis. Labai gerai tokia medžiagėlė maskuoja "siuvėjos" netobulumus ir kamšalas tada bet koks tinka. Dar rusaitės mačiau zuikius siuva iš frotinės medžiagos , nereiktų tų siūlų raišiot blink.gif

Papildyta:
http://www.tilda-man.../forum/12-408-1
va čia rusaičių pamoka
Atsakyti
Aidaa, perduodu komplimentą nuo savo vyro, sakė - gražesnis ir už tavo zuikis thumbup.gif ... sakau, kad čia kengūra doh.gif lotuliukas.gif
O jei rimčiau tikrai daili, žavi kengūrytė 4u.gif
Atsakyti
Rugsėje, ačiū biggrin.gif
Mano zuikį draugės vyras kengūra buvo pavadinęs, matyt T.F. su draugu nesikonsultuoja, kai brėžinius daro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukasm @ 2012 06 22, 11:51)
as gavau uzsakyma storuliui kiskiui kuris turetu sededamas islaikyti save tai patarkit kaip cia padaryti toki uzmanyma g.gif  sakau gal kokiu grudu i uzpakali pilt kad sunkus butu  unsure.gif  ar toki kaip backini siut, nu neisgalvoju, tad prasau patarimu  ax.gif
4u.gif


egliukasm, jei dar nepasiuvai savo kiskeno, bandyk i uzpakaliuka ideti maiseli su kruopom, arba smeliuko...gaunasi sunkus uzpakaliukas ir laiko pusiausvyra sedint smile.gif

aidaa, tavo Janyte superine thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 06 21, 10:55)


Tai vasara manau,kad daug kas ilsisi nuo darbu, o as tai sventei ruosiuosi,pakvietimus darau,stalo korteles (perle klause kur prapuolus),tai irgi siuvima siek tiek atidejau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 06 liepos 2012 - 14:45
Jurguras, na tau tai tikrai kalnai darbu pries akis mirksiukas.gif ...bet maloniu smile.gif

merginos, įkeliu iš naujos knygelės TILDAS HOMEMADE IDEAS vasarišką tildą 4u.gif
gal kuri sugalvosit tokią pasiūti
user posted image user posted image [img=http://s11.postimage.org/meq4rknkf/image.jpg] user posted image
iškarpos
user posted image user posted image
sėkmės darbuojantis mirksiukas.gif
Atsakyti
labai linksma ir vasariška 4u.gif atostogaujam kaime tai siuviniai atidėti kuriam tai laikui, bet grįžusi manau, kad imsiu ir išmėginsiu kokią lėlę sukurpti ax.gif o tai iki šiol tik žaislus (kiškius, meškius...) siuvau, gal tai bus naujas pomėgis blush2.gif
Atsakyti