Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

Ačiū labai Uodegyte 4u.gif
tu čia įkėlai kažką labai jau gražaus wub.gif wub.gif wub.gif

reikes pabandyti per tavo rekomenduotą nuorodą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perle70: 01 birželio 2012 - 11:14
QUOTE(perle70 @ 2012 06 01, 13:12)
Ačiū labai Uodegyte 4u.gif
tu čia įkėlai kažką labai jau gražaus wub.gif  wub.gif  wub.gif

cia siuvineta hortenzija,ikeliau pasibandymui ax.gif as siuvineju siuo metu tokia ax.gif nors ne i tema blush2.gif jai patiko ana,uzeik i siuvinejima,pasimokinsi kaip siuvinet,ir turesi toki grozi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 01 birželio 2012 - 11:19
QUOTE(Uodegyte @ 2012 06 01, 12:14)
cia siuvineta hortenzija,ikeliau pasibandymui  ax.gif as siuvineju siuo metu tokia  ax.gif nors ne i tema  blush2.gif jai patiko ana,uzeik i siuvinejima,pasimokinsi kaip siuvinet,ir turesi toki grozi  biggrin.gif

Jezau, kaip grazu wub.gif
aciu uz pakvietima, bet siuvinejimas ne man, kad ir kiek bandziau save priversti daryti tuos milijonus dygsniuku, kantrybes pritrukdavo...ir pabaigdavo mano kurinukus mama blush2.gif .Per visa savo gyvenima esu tik vyresniajam sunui i vezimeli tokia ale kaldryte issiuvinejus...ir taip jau pries simta metu biggrin.gif ...sunui uz savaites 24 sueis...Taip, kad as gal geriau pasigrozesiu tavo ir kitu merginu darbeliais, o pati nebandysiu...o tai vel numesiu nepabaigus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 06 01, 13:28)
Jezau, kaip grazu wub.gif
aciu uz pakvietima, bet siuvinejimas ne man, kad ir kiek bandziau save priversti daryti tuos milijonus dygsniuku, kantrybes pritrukdavo...ir pabaigdavo mano kurinukus mama blush2.gif .Per visa savo gyvenima esu tik vyresniajam sunui i vezimeli tokia ale kaldryte issiuvinejus...ir taip jau pries simta metu biggrin.gif ...sunui uz savaites 24 sueis...Taip, kad as gal geriau pasigrozesiu tavo ir kitu merginu darbeliais, o pati nebandysiu...o tai vel numesiu nepabaigus blush2.gif

bandziau ir as kitoki uzsiemima,mezgimui visko prisipirkau,taip ir stovi ... ax.gif dekupazas irgi ne mano sritis..pasirodo g.gif dekupazo temoj kaip supratau negalima rodytis ''naujokems'' ,nes komentaru sulaukiau,tai dekupazinsiu tik savo malonumui ax.gif
Atsakyti
dienos šviesą išvydo Jūratė ax.gif
user posted image
Atsakyti
mano Tildos:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spurgyyyte: 03 birželio 2012 - 18:24
perle70 - žavi undinėlė, tik Kastyčio trūksta bigsmile.gif
spurgyyyte - nupirko lėlė su juoda/ balta žirniukais wub.gif
Atsakyti
spurgyyyte tildos meilutes smile.gif suknytes lb patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgyyyte @ 2012 06 03, 19:21)
mano Tildos:



labai mielos tavo panelės spurgyyyte wub.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif kaip malonu, kad Jums patinka thumbup.gif
Atsakyti

Perle, undinė nuostabi, sijonėlis ir plaukučiai, labai originalu 4u.gif

Spurgyyyte, gražios lėlytės ir fotosesija labai vykusi thumbup.gif

O čia mano "paskutinės nakties" darbas, kaip studentės doh.gif , atlikimas su daug priekaištų, bet idėja man visai patiko ax.gif , sijonėliui panaudojau savo šalikėlį biggrin.gif


user posted image
Atsakyti
aidaa, labai daili lėlytė wub.gif
ir ačiū už gražius žodžius mano undinėlei ax.gif
Atsakyti