Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

QUOTE(egliukasm @ 2012 05 29, 13:31)
as viena siule apsiuvu zigzagu tada paprasta siule, tai gal per daug susibado  g.gif nes linas tikrai tankus

na, tuomet klijuok g.gif ...kitos iseities nesugalvoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 05 29, 13:38)
na, tuomet klijuok g.gif ...kitos iseities nesugalvoju ax.gif

o paklijuot tada kazin uztektu viena puse ar reiktu is abieju?
Atsakyti
QUOTE(egliukasm @ 2012 05 29, 10:25)
ačiū, dabar noriu meškinų  rolleyes.gif
o kokią medžiagą naudojate pagrindui? liną? man jis taip irsta  doh.gif  vis verciu ir vis praire kur ir vel per naujo, tai pamaniau, kad kažkas ne taip  schmoll.gif ar medžiagose ar mašinoje čia esmė? gal reiktu siūti su overloku?  g.gif

keisk i medvilne ir daryk tankesni dygsni wink.gif
Atsakyti
as ir siuvu is medvilnes ir labai tankiu dygsniu, labai sauniai siuvasi. tik sunku medvilnes graziai idegusios rast biggrin.gif
Atsakyti
tai va, kad tos medvilnes baisiai sunku rasti tinkamos spalvos g.gif
Atsakyti
as tai nepasikuklinu per labdaras pereinu, pasiieskau kokiu idegusiu kelniu xxl dydzio kad butu nenuvalkiotos, isiardau ir man visai gerai sueina, nezinau dar bandysiu i Klaipedos turgu vaziuot, sake ten yra kazkokia atraizu parduotuve, gal rasiu ka tinkamo savo tildoms, as dukros gimtadieniui per 2 savaites 7 leles pasiuvau mazdauk 40cm aukscio visos, sunaudojau pora kelniu biggrin.gif is tu 7 man liko tik viena biggrin.gif nes drauges likusias isreketavo savao namams pasipuost biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2012 05 30, 16:35)
as tai nepasikuklinu per labdaras pereinu, pasiieskau kokiu idegusiu kelniu xxl dydzio kad butu nenuvalkiotos, isiardau ir man visai gerai sueina, nezinau dar bandysiu i Klaipedos turgu vaziuot, sake ten yra kazkokia atraizu parduotuve, gal rasiu ka tinkamo savo tildoms, as dukros gimtadieniui per 2 savaites 7 leles pasiuvau mazdauk 40cm aukscio visos, sunaudojau pora kelniu biggrin.gif is tu 7 man liko tik viena biggrin.gif nes drauges likusias isreketavo savao namams pasipuost biggrin.gif

as taipat i turgu ,vaikisku sukneliu medvilniniu prisiperku,geros medziagos tildu suknelems ax.gif
Atsakyti
perku ir aš iš visur, kur tik randu...MAMA HUMANA labai dažnai pagelbėja biggrin.gif
bet būna taip, kad reikalingi tik visiškai nauji audinukai...tuomet į dienos šviesą traukiu lino atsargas ax.gif
leguska69,o foto nebus su septyniom gražuolėm??? verysad.gif negi nespėjai įamžinti?? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perle70: 30 gegužės 2012 - 15:05
Ateinu pasigirti ax.gif mano naujasis MIEGUTIS 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 05 31, 13:03)
Ateinu pasigirti ax.gif mano naujasis MIEGUTIS 4u.gif

labai fainuolis 4u.gif o zandukai jam kuom paspalvinti?

P.S. nu mane kaip nervina tos reklamos tam radikal.ru neina net isjungt dar diedas apie ruletes pasakot ima lyg as dirbciau kazino kokiam lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukasm: 31 gegužės 2012 - 12:50
SU PIRMĄJA KALENDORINĖS VASAROS DIENA MIELOS MERGINOS vacation1.gif

egliukasm, žandukus dažau su moterišku ružu...pati nenaudoju, tai bent lėlytėm padažau biggrin.gif
Atsakyti
perle70 tikras meilutis thumbup.gif




QUOTE(egliukasm @ 2012 05 31, 14:49)
P.S. nu mane kaip nervina tos reklamos tam radikal.ru neina net isjungt dar diedas apie ruletes pasakot ima lyg as dirbciau kazino kokiam lotuliukas.gif

hihihi.gif zinau kad nervina,bet pas mus forume reklamu ne ka maziau doh.gif



merginos ,man viena siuvinetoja pasiule kelt per cia http://www.postimage.org/

pasirenkat pixelius 640x480 ,ir kopijuojat nuoroda kur Maža nuotrauka į forumą (1)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 01 birželio 2012 - 11:13