Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

QUOTE(Jurguras @ 2012 05 10, 14:08)
ir Uodegytes ir Perles 70 labai mieli gyvuniukai smile.gif ,bet Perle,gal nereikia tu sparnu biggrin.gif .
  su flizelinu klijuojant gerokai daugiau darbo ane?

kaip tik susikaupsiu, eisiu ciucikam sparnus pakirpti biggrin.gif
dėl flizelino, tai aisku, darbo procesas pailgėja, bet rezultatas to vertas
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 05 10, 10:26)
kur įkėlei paveiksliuką tai irgi tildos, ir labai mieli blush2.gif
žinai, ir man anksčiau buvo bėdų su lėlių celiulitu, ko tik nedariau...paskui pradėjau su flizelinu paklijuot skystesnę medžiagą..ir patikėk, vaizdas iš karto pagerėjo šimtu procentų lotuliukas.gif
o čia mano vakarykštis bernužėlis...CIUCIKAS...iškarpą truputi persidariau pagal save ax.gif ...lauksiu nuosprendio blush2.gif

o šitą tik šiandien iš ryto pabaigiau assa.gif



Fainas ciucikas thumbup.gif , ypač akytės ir nukarę pucai thumbup.gif
Man lyg ausytės tokios plonos ir ilgos labiau į zuikio panašios, bet gal tik nuotraukoj taip atrodo ax.gif

QUOTE(perle70 @ 2012 05 10, 12:34)

va šita krūva laukia užbaigimo schmoll.gif ...iki šeštadienio viską noriu pabaigt...tik jaučiu nespėsiu ax.gif



Fainas kraitis thumbup.gif , jaučiu taip patogiau daryt, pasigamint tik darbo reikalaujančių manekenų, o fantazija kada jau "paneš", tada.
Aš lino gražaus dryžuotuko paėmiau šiandien, daba galvoju kas iš jo geriausio išeitų g.gif
Atsakyti
QUOTE(aidaa @ 2012 05 10, 22:20)

Aš lino gražaus dryžuotuko paėmiau šiandien, daba galvoju kas iš jo geriausio išeitų  g.gif


dryzuotos idejos
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
kokie gražūs padarėliai, ne vienas vaikiukas gavęs juos apsidžiaugtų smile.gif
Atsakyti
manekenas pagal tildą
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Na stai nauja lele smile.gif
user posted image
aukstis gavosi apie 28cm
Tik ji pas mane dar neidegus, na vasaros gi dar nera biggrin.gif Trumpai tariant patarimas kitom - rinktis tamsesni audini.
Atsakyti
Bliamba pamirsau ir vel ne taip foto idejau, nepykit wink.gif jeu neledzia koreguoti
Perle, turiu jau to kamsalo tik reikia dabar man ji suskirstyt i atskirus maisiukus, tu neisivaizduoji KOOKS ten maisas, vos i bagazine ikisau smile.gif Gal dar kuriai reikia? issidalintumem ant 3 wink.gif mokejau 10lt uz kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gidli: 16 gegužės 2012 - 10:42
man tai tikrai reikes mirksiukas.gif
kokiu 2-3 kg
Papildyta:
QUOTE(Gidli @ 2012 05 16, 10:59)
Na stai nauja lele smile.gif

Tik ji pas mane dar neidegus, na vasaros gi dar nera biggrin.gif Trumpai tariant patarimas kitom - rinktis tamsesni audini.

miela storuliuke thumbup.gif
Atsakyti
Perle Ačiū už dryžuotas idėjas, jau galvoj susidėliojo keli variantai, tik laiko vis neatrandu doh.gif .
Tas laibakojis žąsinas su varlyte thumbup.gif

Gidli, žavinga storuliukė, man jos irgi labai, labai, ale vis susilaikau, kad neturiu "įdegusio" audinio .

Aš irgi mielai prigriebčiau kamšalo ax.gif MB žada savaitės bėgy Kaunan važiuot , tai ir mes moteriškės prisitrinam prie jo dažniausiai.
Atsakyti
mano naujosios gražuolės smile.gif

TRYS GRACIJOS

user posted image
Atsakyti
visos mergaitės kažkur prapuolusios blink.gif

šiandien žiūrinėjau vieną rusaičių saitą...ir štai ką radau smile.gif
tokios mielos senučiukės bibliotekininkės
user posted image
user posted image

ir iškarpa
user posted image
Atsakyti
sveikos merginos,
kaip smagu jus cia aptikti 4u.gif labai fainus grozius darote ax.gif as ir laisvu laiku koki viena kita zaislioka pasiuvu, bet iki jusu groziu dar toli doh.gif

sekmes 4u.gif
Atsakyti