Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

sveikos ,rodausi biggrin.gif planuota buvo mergaite,bet vyro nuomone ,zuikutis labiau panasejo i berniuka,tai ir siuvau berniukiskus drabuzelius.

user posted image user posted image
Atsakyti
Gražuolis stačiaausis thumbup.gif

TAi daba išduok kaip tos ausytės stovi ax.gif , ar užteko flizelinu paklijuot?
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 05 09, 11:15)
sveikos ,rodausi  biggrin.gif planuota buvo mergaite,bet vyro nuomone ,zuikutis labiau panasejo i berniuka,tai ir siuvau berniukiskus drabuzelius.


uuuiiii...koooks meilutis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aidaa @ 2012 05 09, 13:55)
Gražuolis stačiaausis  thumbup.gif

TAi daba išduok kaip tos ausytės stovi ax.gif , ar užteko flizelinu paklijuot?

aciu biggrin.gif jos nestovi,tabaluojasi hihihi.gif ,bet flizelinu klijavau ,kaip nori kad stovetu ,galima padaryti biski pamaigius ausytes .vyras siule vielutes,bet sakau vaikas maigys,zais dar isidurs,tai padariau tokias laisvas.

QUOTE(perle70 @ 2012 05 09, 14:03)
uuuiiii...koooks meilutis wub.gif  wub.gif  wub.gif


aciukas,realybej daug ryskesnis,taip ir imk ir gniauzyk,man irgi lb mielas biggrin.gif


dabar katiniukas eileje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 gegužės 2012 - 12:25
lauksim katinuko tongue.gif
o jo belaukdamos galim pasidairyti , kokius grazius tildukus daro viena mergina
cia
cia zuikiai
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 05 10, 09:44)
lauksim katinuko tongue.gif
o jo belaukdamos galim pasidairyti , kokius grazius tildukus daro viena mergina


antroje nuorodoje tu zuikiu ausys man per ilgos,nelb grazu,o ta mergina kur siuna,tai jos cia hobis,galima sakyti ir verslas, pas mane tai du hobiai ,jai ne siuvinejimas, taip ir uzsiimciau tildom tongue.gif .labai kruopstus zuikiai ax.gif

as vakar sklaidziau gallery pas save,tai vienos tokios zaisliukai pasiuti netvarkingai,sleivi (nors ir mano toks gavos biggrin.gif ) bet taip ryskiai nesimato.gal audini negera pasirinko,kur gumbai kunelyje matose,kai vata kisasi.savo tildoms stengiuos kuna istampyti,kad nebutu gumbu.

o tokie vat, priskiriami tildoms? patiko ax.gif myliu jura,prie pajurio gyvenu,tai man tokie zaisliukai kaip tik rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 10 gegužės 2012 - 08:07
kur įkėlei paveiksliuką tai irgi tildos, ir labai mieli blush2.gif
žinai, ir man anksčiau buvo bėdų su lėlių celiulitu, ko tik nedariau...paskui pradėjau su flizelinu paklijuot skystesnę medžiagą..ir patikėk, vaizdas iš karto pagerėjo šimtu procentų lotuliukas.gif
o čia mano vakarykštis bernužėlis...CIUCIKAS...iškarpą truputi persidariau pagal save ax.gif ...lauksiu nuosprendio blush2.gif
user posted image
user posted image

o šitą tik šiandien iš ryto pabaigiau assa.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 05 10, 11:26)
kur įkėlei paveiksliuką tai irgi tildos, ir labai mieli blush2.gif
žinai, ir man anksčiau buvo bėdų su lėlių celiulitu, ko tik nedariau...paskui pradėjau su flizelinu paklijuot skystesnę medžiagą..ir patikėk, vaizdas iš karto pagerėjo šimtu procentų lotuliukas.gif
o čia mano vakarykštis bernužėlis...CIUCIKAS...iškarpą truputi persidariau

idomus,taciau sparnai suniui keistokai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 05 10, 11:44)
idomus,taciau sparnai suniui keistokai  lotuliukas.gif

blush2.gif vat ir man kažko jie nevisai į temą... g.gif gal,sakau imt ir nuardyt

va šita krūva laukia užbaigimo schmoll.gif ...iki šeštadienio viską noriu pabaigt...tik jaučiu nespėsiu ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 05 10, 13:34)
blush2.gif vat ir man kažko jie nevisai į temą... g.gif  gal,sakau imt ir nuardyt

va šita krūva laukia užbaigimo schmoll.gif ...iki šeštadienio viską noriu pabaigt...tik jaučiu nespėsiu ax.gif


kiek manekenu biggrin.gif kam skirtos bus ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 05 10, 12:55)
kiek manekenu  biggrin.gif kam skirtos bus ?  ax.gif

dar nežinau 4u.gif
uch...kaip aš šiandien tingiu blush2.gif ...nedarbadienis vacation4.gif
Atsakyti
ir Uodegytes ir Perles 70 labai mieli gyvuniukai smile.gif ,bet Perle,gal nereikia tu sparnu biggrin.gif .
su flizelinu klijuojant gerokai daugiau darbo ane?
Atsakyti