Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

QUOTE(perle70 @ 2012 03 21, 19:55)
ponas Benjaminas, issikraustes gyventi pas mano broli lotuliukas.gif  tongue.gif


fainuolis wub.gif man dar tildos zuikuciai lb patinka ,ju ausys kliovos ,atlepusios tokios biggrin.gif o su kuo zandukus dazai ax.gif

ne mano ,bet tokio lb noreciau bigsmile.gif

cia dar parodyta kaip apsiuti tilda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 21 kovo 2012 - 19:39
zandukus teplioju su savo kosmetika biggrin.gif , ruzu, arba seseliais...turiu tokia rausvu spalvu palete is senos Revlono dezes.
siaip dar galima su vaskinem vaikiskom piesimo kreidelem...pasitarkuoji ir su ausu krapstuku teplioji.
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 03 22, 12:48)
zandukus teplioju su savo kosmetika biggrin.gif , ruzu, arba seseliais...turiu tokia rausvu spalvu palete is senos Revlono dezes.
siaip dar galima su vaskinem vaikiskom piesimo kreidelem...pasitarkuoji ir su ausu krapstuku teplioji.

deja as kosmetikos neturiu,as uz naturalu grozi.klausiau vakar vyro kokiu pasiulymu turi,teks pas uosve pasiskolint ax.gif o akutes ax.gif siutos ar piestos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 22 kovo 2012 - 11:05
akis kartais siuvineju, o kartais piesiu tekstiliniu flomasteriu...pagal nuotaika smile.gif
Atsakyti
O as akytem panaudojau juodus karoliukus nes man labai liuks zaislai atrodo su jais thumbup.gif ,bet gal su siulu issiuvinet? Ar nesvarbu?
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 03 22, 12:40)
O as akytem panaudojau juodus karoliukus nes man labai liuks zaislai atrodo su jais thumbup.gif ,bet gal su siulu issiuvinet? Ar nesvarbu?


manau, kad kiekviena gali daryti taip, kaip atrodo graziau.
karoliukai akytem super, maciau kaip atrodo...o jei dar blakstienas papaisyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Galima biggrin.gif , tai su akytem viskas aisku,bet man pats kunelis pasiutas pagal iskarpa nelabai proporcingas. Kojos ilgos,o rankos trumpesnes lyginant su zmogaus tongue.gif Taip ir gaunasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 22 kovo 2012 - 12:23
QUOTE(Jurguras @ 2012 03 22, 13:22)
Galima biggrin.gif , tai su akytem viskas aisku,bet man pats kunelis pasiutas pagal iskarpa nelabai proporcingas. Kojos ilgos,o rankos trumpesnes lyginant su zmogaus tongue.gif  Taip ir gaunasi?


ir man tai nelabai is pradziu patiko g.gif ..paskui sumasciau tokia chaltura - kuna ir kojas po truputi pasitrumpinu pasidarius originalia iskarpa...ir is karto daug geresnis vaizdas. pavyzdziui ,nuo 65 cm ugio leles kojas patrumpinu ant kokiu poros cm, ir kuna panasiai.
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 03 22, 13:59)
ir man tai nelabai is pradziu patiko g.gif ..paskui sumasciau tokia chaltura - kuna ir kojas po truputi pasitrumpinu pasidarius originalia iskarpa...ir is karto daug geresnis vaizdas. pavyzdziui ,nuo 65 cm ugio leles kojas patrumpinu ant kokiu poros cm, ir kuna panasiai.


lotuliukas.gif geras, as tas kojas truputi ikisau giliau i kunelio vidu,bet dar per mazai. Nors nereikia cia labai sukti galvos manau,nes kai paziurejau originalia lelyte tai rankos trumpesnes ir yra smile.gif
Atsakyti
Tilda undinele su schema
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 03 23, 16:56)
Tilda undinele su schema


idomi wub.gif
Atsakyti
[quote=perle70,2012 03 23, 14:56]
Tilda undinele su schema

Cia gal tu siuvai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 23 kovo 2012 - 15:21