Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

QUOTE(irmulia @ 2012 04 30, 13:34)
Irgi kažkada tai siuvusi vieną kiškę - patiko  thumbup.gif


gražuolis wub.gif ir spalvų gama jauki ax.gif o pakeltaausių kiškučių ar teks pamatyti,pas kažką ? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 30 balandžio 2012 - 11:39
perle, pasisodini vaika ant kelienu ir siuni kartu biggrin.gif pas mus visada taip, jau ipratau, o dabar va dar apsirgo tai ... sad.gif Bet vakar va spiejau dar uzbaigti.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 04 27, 08:45)
dar pora katinuku  smile.gif
si savaitgali isvaziuos pas savo naujas seimininkes, dvi mazas sesutes





Labai faini katinukai thumbup.gif

O kur ta žadėta lėlytė ax.gif

QUOTE(perle70 @ 2012 04 30, 11:44)
o as dabar uzsidegiau bobule daryt ax.gif ...tik nezinau kaip bus...visa savaite padejeja turesiu, seses mazasis pas mane...darbuojames dviese biggrin.gif


Ta bobulytė, tai tobula mano mama, nenuilstanti mezgėja thumbup.gif

QUOTE(irmulia @ 2012 04 30, 12:34)
Irgi kažkada tai siuvusi vieną kiškę - patiko  thumbup.gif



Kaip man patinka tokie išbaigti darbeliai, su visai aksesuarais, aš dažiausiai pritrūkstu kantrybės blush2.gif


QUOTE(Gidli @ 2012 04 30, 12:39)
perle, pasisodini vaika ant kelienu ir siuni kartu biggrin.gif pas mus visada taip, jau ipratau, o dabar va dar apsirgo tai ... sad.gif Bet vakar va spiejau dar uzbaigti.



Čia žiūrint kokio lygio "padėjėja" doh.gif . Aš tai vieną pasirišu į nešioklę, kitom turiu surast atitinkamą užsiėmimą.
Gidli, o pas tave šukuosenos kaip suprantu iš vilnos, naudoji karšinį ar sluoksną, ir kaip pribadai, kad tvirčiau laikytūsi ant galvos?
Atsakyti
MERGAITES, MANO PADEJEJAS UZMIGO SU DAR NEBAIGTA LELE (Aidaa, cia toji zadetoji blush2.gif )
va taip dirbam biggrin.gif
Jokubelis namuose pamirso savo Murki...teko duot kita zaisla...kad nekiltu revoliucija biggrin.gif
user posted image
turiu tik viena foto, bandymine...nebaigtos leles
user posted image

o po siandienos bijau, kad sesijos gali jau neprireikti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perle70: 30 balandžio 2012 - 14:21
QUOTE(perle70 @ 2012 04 30, 16:21)

o po siandienos bijau, kad sesijos gali jau neprireikti ax.gif

kokia grazuole,tikrai puiki,o suknele tikra puosnybe,kur toki audini pirkai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 04 30, 15:32)
kokia grazuole,tikrai puiki,o suknele tikra puosnybe,kur toki audini pirkai  bigsmile.gif

ACIU, UODEGYTE ax.gif
pas mama spintoje uztikau...is senu rezervu, gal pries 15 metu pirktas
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2012 04 30, 12:39)
perle, pasisodini vaika ant kelienu ir siuni kartu biggrin.gif pas mus visada taip, jau ipratau, o dabar va dar apsirgo tai ... sad.gif Bet vakar va spiejau dar uzbaigti.



kokia grazi panele
Atsakyti
PERLE70, gal galit pasakyt, koks jusu tildos ugis yra? as planuoju per dukters gimtadieni tresniu medi tildomis besisupanciomis ant supyniu dekoruot ir intensyviai svarstau, kokio ugio man tas damas siuti, kad butu iziurimos biggrin.gif bet nebutu ir milzinai
Atsakyti
OHO koks projektas bigsmile.gif , visą medį tildomis thumbup.gif
Aš planuoju nors vieną pasiūt dukros gimtadieniui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2012 04 30, 21:14)
PERLE70, gal galit pasakyt, koks jusu tildos ugis yra?

Leguska69, darau visokiausiu dydziu, ta, kur paskutine ikeliau 65 cm, prie keturmecio vaiko jau nemaza atrodo...neisivaizduoju, kokio dydzio nori daryti, bet manau apie 50 cm butu tinkama...mazesnes nelabai verta siuti, prasikrapstysi su smulkiom detalem, o ant medziolauke nelabai ziuresis.
ax.gif mano visos paneles nuo 50 iki 100 cm...gyvuneliai truputi mazesni smile.gif
Atsakyti
Gal pravers smile.gif
https://picasaweb.go...277447932951770
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j_tina87: 01 gegužės 2012 - 15:38
QUOTE(j_tina87 @ 2012 05 01, 17:38)

ta jo thumbup.gif
Atsakyti