Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

QUOTE(rugsėjė @ 2012 04 25, 14:46)
Turiu šitą, bet šiektiek nusivyliau  blush2.gif , iškarpas reikia didint  doh.gif , o kad išdidint nebent skanuojant ir nieko doro nesigauna, reik lapą lankstyt ir bandyt po to klijuot.
Geriau šiektiek brangesnes originalaus dydžio knygeles pirkt

o tai gerai kad pasakei, o tai tipo ten taip ir parasyta kad reikia dydinti jas?
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2012 04 25, 11:54)
varčiau iškarpų segtuvą ieškodama reikiamos angelo shemos, o akis netikėtai ėmė ir užkliuvo už šio katino smile.gif Ir ką gi, žinoma, man jo prireikė ČIA IR DABAR smile.gif Štai toks rezultatas:)


fantastiskas rezultatas thumbup.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2012 04 25, 14:57)
ten taip ir parasyta kad reikia dydinti jas?

ten daug daug iškarpų gal A3 formato lape, jei daryt pagal tas iškarpas tai žaislai būtų pusės sprindžio ar sprindžio dydžio. Kas siuva mikroskopinius zaislus tai gal gerai, bet neįsivaizduoju kaip lėlių ir taip plonas rankas reiktų išverst doh.gif , kiek pamenu tai reik 4 kart padidint viską.
Nors gal tai ir ne problema, juk mes sumanios moteriškės, ne tokiuose reikaluose randam sprendimą.
Aš bandžiau atsišviesti išdidinus, tai man visiška nesąmonė gavosi doh.gif , arba ta moterėlė kažką nudarė, kad skirtingi dydžiai gavosi pusės detalės lotuliukas.gif .
Kai pirkau maniau, kad tai originalaus dydžio knygelių rinkinys, šiektiek vėliau pabandysiu nufotografuot kaip atrodo viskas, o pačios pasidarysit išvaizdas ar jums taip tinka, gal čia tik aš nemoku elgtis, perdaug išlepinta smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Rugseje, tikrai knygeleje iskarpos mazokos
isivaizduoju, kiek atima laiko ,kol jas issididini teisingai g.gif ..brrr...
jau tada geriau visagalis netas
o knygute, tik malonumas duselei, ir akytems atgaiva smile.gif
Atsakyti
Tikrai knygelės atgaiva sielai, malonu vien jas liesti, laiks nuo laiko pavartyti
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 04 25, 11:25)
nedekim tokiu dideliu nuotrauku ax.gif as irgi toki kamsala naudojau,tik mano rutuliukais tokiais .

user posted image
perle70 tikrai idomi muge  rolleyes.gif

as vis neprisiruosiu katiniukui,pas mus audiniuose radau panasios spalvos,bet jis lyg ir minkstas trikotazas,kazin ar mano masina siutu toki,ir ar tiktu  g.gif

Uodegyte kur perkat kamšalą?
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2012 04 25, 21:49)
Uodegyte kur perkat kamšalą?

nuotrauku necituojam ax.gif pirkau kur baldiniai audiniai,prie senojo turgaus,kur zaliakalnio mokykla,arba naktinis klubas paradoksas,pacioje sankryzoje toks namas kampinis.didelis maisas kazkur kainavo iki 20 lt berods g.gif


QUOTE(rugsėjė @ 2012 04 25, 19:58)

cia tai knygeles wub.gif maniau kad viena knyga tokia stora blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 balandžio 2012 - 20:11
Nu tada tikrai nesamone su tom knygom nes as vien originaliu iskarpu ir norejau
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2012 04 26, 09:39)
Nu tada tikrai nesamone su tom knygom nes as vien originaliu iskarpu ir norejau

pvz. kaip burda g.gif tikrai noretusi kad tokios puosnios, brangios knygos butu ir praktiskos.
Atsakyti
uchhhh ...baigiu aprengti dar viena panelyte...tik nesugalvoju, ka jai i rankas ideti:mastau: ...o dar foto sesija laukia ax.gif
Atsakyti
dar pora katinuku smile.gif
si savaitgali isvaziuos pas savo naujas seimininkes, dvi mazas sesutes
user posted image
user posted image
Atsakyti