Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

Perle, stai toks tas kamsalas
user posted image
user posted image
Ten mazdaug 1kg, aisq jis ne suspaustas. uzsakiau tai sake suras koki mazesni 5kg maisiuka, duosiu zinot wink.gif

O apie Alytaus tekstile, tai zinok turiu as ten vieno vyriskio kuris pardavineja nr. tai girdejau kad ten tikrai neblogu rastotu atraizu turi, bet vis neprisiruosiu paskambint tai ir kada galetumem pasikooperoti, nes man geriau mazesniu metrazu bet daugiau skirtingu audiniu turet noretusi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gidli: 25 balandžio 2012 - 07:55
QUOTE(Gidli @ 2012 04 25, 08:47)
Perle, stai toks tas kamsalas

Ten mazdaug 1kg, aisq jis ne suspaustas. uzsakiau tai sake suras koki mazesni 5kg maisiuka, duosiu zinot wink.gif

O apie Alytaus tekstile, tai zinok turiu as ten vieno vyriskio kuris pardavineja nr. tai girdejau kad ten tikrai neblogu rastotu atraizu turi, bet vis neprisiruosiu paskambint tai ir kada galetumem pasikooperoti, nes man geriau mazesniu metrazu bet daugiau skirtingu audiniu turet noretusi


buten toks tas kamsalas, taip ir galvojau biggrin.gif
as vis smulkiai pesiodavausi is tu atraizu, ale pirstu galu nejausdavau po tokio titanisko darbo.
o medziagu tai man irgi visa laika reikia, rasyk, kaip tik ka suzinosi 4u.gif
Atsakyti
radau foto is Vokietijoje vykusios Tildu muges-parodos
seile nutyso bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2012 04 25, 09:47)
Perle, stai toks tas kamsalas

nedekim tokiu dideliu nuotrauku ax.gif as irgi toki kamsala naudojau,tik mano rutuliukais tokiais .

user posted image


perle70 tikrai idomi muge rolleyes.gif

as vis neprisiruosiu katiniukui,pas mus audiniuose radau panasios spalvos,bet jis lyg ir minkstas trikotazas,kazin ar mano masina siutu toki,ir ar tiktu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 balandžio 2012 - 10:29
varčiau iškarpų segtuvą ieškodama reikiamos angelo shemos, o akis netikėtai ėmė ir užkliuvo už šio katino smile.gif Ir ką gi, žinoma, man jo prireikė ČIA IR DABAR smile.gif Štai toks rezultatas:)
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2012 04 25, 11:25)
nedekim tokiu dideliu nuotrauku ax.gif as irgi toki kamsala naudojau,tik mano rutuliukais tokiais .

Tada prasom trumpai ir aiskiai papasakok kaip jos man sumazinti jei as keliu jas is FB
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 04 25, 08:24)
grikiu lukstu butu neblogai thumbup.gif , net sakyciau labai gera mintis...tik kur ju buna??? g.gif

Papildyta:

ziuriu, o tavo undineles jau dvi g.gif ...ir kada speji tas grazuoles taip dauginti???? smile.gif



Ačiū visom už patarimus dėl medžiagų, ieįkosiu, kaip tik vyrs tam pramoniniam rajone visad reikalų turi thumbup.gif


Na reikėjo antros udinės, kad sesės pasidalintų, tai spėkit,daba vis tiek nepasidalina, nes abiem reikai naujesnės doh.gif

Och, norėčiau į tokią mugę rolleyes.gif Įdomu, kaip ten su autorinėm teisėm, jei tokia masinė gamyba ir prekyba g.gif

QUOTE(Gidli @ 2012 04 25, 11:54)
varčiau iškarpų segtuvą ieškodama reikiamos angelo shemos, o akis netikėtai ėmė ir užkliuvo už šio katino smile.gif Ir ką gi, žinoma, man jo prireikė ČIA IR DABAR smile.gif Štai toks rezultatas:)



Labai norėčiau žvilgtelt į tą iškarpų segtuvą bigsmile.gif
O kaip jūs iškarpas iš interneto spausdinat, man didžiausia gaunasi ant A4 lapo, kaip suprantu kiti žaisliukai, o ypač lėlės didesni g.gif
Kartinukas labai fainas, aš irgi į jį seles varvinau, dar į storuliukes tas, tokios realistiškos jos man biggrin.gif

O medžiagėlių ir kamšalo ir aš nooo ax.gif
Atsakyti
cia penai metu muge, bet kaip pamaciau kaip ten jos prisikrovusios visko, zado netekau. ir pagal straipsni ,jei gerai supratau, tai labai paklausios prekes...bet tai Stutgartas, o ne Kaunas ar Vilnius. verysad.gif
del iskarpu...as kartais ant monitoriaus uzsidedu lapa ir persipaisau pasidarius norima dydi (zinoma taip darau, kai nemato vyras, o tai gauciau pipiru, kad gadinu skystus kristalus lotuliukas.gif )
nezinau, ar mano foto tinkamo dydzio, as jas keliu per radikal.ru...ikelus tiesiog nukopijuoju 2 numeriu pazymeta eilute ir cia ikeliu is karto i teksta blush2.gif
Uodegyte, pabandyk medziaga paklijuot flizelinu trikotazo pagrindu ...turetu gautis thumbup.gif
na ir desertui 4u.gif STORULIUKIU ISKARPOS 4u.gif
net triju rusiu lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Jo tos storuliukes irgi mano planuose. O del spasdinimo tai ka zinau parenku ant printerio kad ten ne taip kad per visa lapa butu bet biski mazesnis, nes kai kelias knygas turiu tai pastebejau kad jos na is plocio kaip A4lapas bet is ilgio tai biski mazesnes

Gaila gimtadienis mano negreit, o taip noretusi pasidovanoti si knygu rinkini
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2012 04 25, 12:54)

tada reikia kelti per kitur ax.gif


QUOTE(perle70 @ 2012 04 25, 14:13)
nezinau, ar mano foto tinkamo dydzio, as jas keliu per radikal.ru...ikelus tiesiog nukopijuoju 2 numeriu pazymeta eilute ir cia ikeliu is karto i teksta blush2.gif
Uodegyte, pabandyk medziaga paklijuot flizelinu trikotazo pagrindu ...turetu gautis thumbup.gif


as taipat per radikal smile.gif visai apie flizelina nepagalvojau unsure.gif aciu,turbut bandysiu g.gif dar klausimelis,gal kokia ideja pasiulysit del ūsų ?

user posted image

ar ten zilka juoda galetu buti ? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 balandžio 2012 - 13:38
Storuliukės, tai "pomieret nevstat" wub.gif

Gidli, moteriškės progų pasidovanot tikrai turėtų surast thumbup.gif

http://www.amazon.co...;pf_rd_i=266239

Ne tokia jau brangi atrodo, reiktų išsiaiškint kiek siuntimas g.gif
Papildyta:
Tas jūrų arkliukas fone visai ydomus, nemačiau tokio.
Atsakyti
o kuri siuvot tilda ,paklijavuosios medziaga flizelinu ?
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2012 04 25, 14:11)
Gaila gimtadienis mano negreit, o taip noretusi pasidovanoti si knygu rinkini
...........

Turiu šitą, bet šiektiek nusivyliau blush2.gif , iškarpas reikia didint doh.gif , o kad išdidint nebent skanuojant ir nieko doro nesigauna, reik lapą lankstyt ir bandyt po to klijuot.
Geriau šiektiek brangesnes originalaus dydžio knygeles pirkt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 30 balandžio 2012 - 11:35