Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis

Na, tavo sodininke Perle labai miela wub.gif . Kokia spalvu gama grazi thumbup.gif .Sodyba tikrai papuos wub.gif
Ir pas tave Rugseje grazi Tilda thumbup.gif ,bet galetum ja is arciau idet pasiziuret smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 14 balandžio 2012 - 07:44
QUOTE(Jurguras @ 2012 04 14, 08:42)
Na, tavo sodininke Perle labai miela wub.gif . Kokia spalvu gama grazi  thumbup.gif  .Sodyba tikrai papuos wub.gif


aciukas ,Jurguras 4u.gif
Atsakyti
labai mielo tildos katinuko iskarpos smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ačiū Perle už temukę, niekada negalvojau, kad užsikrėsiu siuvamais rankdarbiais doh.gif Pirmas kiškis jau pagamintas, toks "klounas"(nes reikėjo čia ir dabar iš to , kas pasitaikė po ranka namuose), kaip sako didutė, bet nesiskiria su juo net miegodama, o tai labai širdy glosto biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
aidaa 4u.gif labai grazu ir dar kai mamytes pacios vaikui pasiuta.. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 16 balandžio 2012 - 17:40
QUOTE(aidaa @ 2012 04 16, 18:05)
Ačiū Perle už temukę, niekada negalvojau, kad užsikrėsiu siuvamais rankdarbiais doh.gif  Pirmas kiškis jau pagamintas, toks "klounas"(nes reikėjo čia ir dabar iš to , kas pasitaikė po ranka namuose), kaip sako didutė, bet nesiskiria su juo net miegodama, o tai labai širdy glosto  biggrin.gif




Aidaa, sveika prisijungusi prie musu kompanijos 4u.gif
tavo kiskutis labai mielas ir toooks KREIZI thumbup.gif ...KELNYTES IS VISO BE ZODZIU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
aidaa labai šiltas ir mielas kiškis, su gyvybe toks
Atsakyti
nauja mano lelyte
user posted image
user posted image

o cia bandymai pagrazinti nuotraukas...tik labai nesijuokit blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
liuks lėlė wub.gif , bet ta pagražinta foto (pirmoji) tai tokią baisu naktį sutikt, kaip vaiduoklis baltas plevenantis, o paskutinė pagražinta foto miela, bet link profesionalumo siūlyčiau galvos "nenukirst" blush2.gif
Atsakyti
Ačiū, kad nenušvilpėt mano kiškio ax.gif
Kol rankos niežti gaminu dar vieną krikštadukrai gimtadieniui, vis laiką nuo savo pupų nuvogdama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2012 04 17, 13:39)
liuks lėlė wub.gif , bet ta pagražinta foto (pirmoji) tai tokią baisu naktį sutikt, kaip vaiduoklis baltas plevenantis, o paskutinė pagražinta foto miela, bet link profesionalumo siūlyčiau galvos "nenukirst"  blush2.gif


oi, kaip man sunku su tom nuotraukom, vis nesigauna...igudziu nera...laiko irgi trukumas blink.gif
matau, kad nekas iseina, o kitaip padaryt nesugebu(bent jau kolkas) biggrin.gif
Rugseje, aciukas uz issakyta nuomone blush2.gif
Mergaites, o su kokiom programom jus grazinat savo foto?
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 04 18, 10:08)
oi, kaip man sunku su tom nuotraukom, vis nesigauna...igudziu nera...laiko irgi trukumas blink.gif
matau, kad nekas iseina, o kitaip padaryt nesugebu(bent jau kolkas) biggrin.gif
Rugseje, aciukas uz issakyta nuomone blush2.gif
Mergaites, o su kokiom programom jus grazinat savo foto?

as su piesimo ax.gif pas mane tokios nuotraukos,koliazai,o remelius jai uzdedu,mano mob turi tokia funkcija.

http://uodegyte.gall...ch?ph=MIP-cJztT
http://uodegyte.gall...ch?ph=MIP-b9mvo
http://uodegyte.gall...ature=topscroll

Atsakyti