Įkraunama...
Įkraunama...

...Ryčiui jau atlikta operacija...

Dekojame Orandai L.,Tomui B., Andrejui J., Vilmai L. uz supratima ir paskirtus pinigus musu sunaus gydymui. Dar 100Lt sutaupiusi pervedziau pati, nes taip norisi greiciau pasiekti rezultata.
Atsakyti
Dekojame Laurynui G., Arunui P., Astai V., Antanui B. uz pervestus pinigelius, skirtus Rycio operacijai. Pasikauste kantrybe  laukiame ateities.

Rycio seima
Atsakyti
Dekojame Redai J.uz solidu indeli skirta musu sunaus gerovei.

Rycio seima
Atsakyti
Nuosirdziai aciu Audriu S., Linai P., Rimvydui M., Tomui M. Uz pervedimus Ryciui, taip pat  Tomui M. ir Birutei is Londono uz pervestus pinigus valiuta, kuriu konvertavimas dar uztruks. dziaugemes, kad nebuvote abejingi.
Atsakyti
Apie Ryčio šeimą ir čia bandomą spręsti problemą jau galite paskaityti liepos mėnesio žurnalo "Tavo vaikas" numeryje.
Atsakyti
Vel mes cia su geromis naujienomis ir nerimu. Is sirdies dekojame Laurynui C., Augustinui P., Gintarei K., Dariui A. papildziusiems sunaus saskaita.
Ilgai laukta ir gera kita naujiena - 2003 07 07 Ryciui buvo padaryta kompiuterine ausyciu diagnostika, tai paskutinis taskas, nustatantis ar tikrai galima si brangi ir sudetinga operacija. Gavome atsakyma - galima, Ryciui dar galima padeti!!! Vienintele ir didziule kol kas problema - kaip surinkti iki Nauju metu dar apie 12 000 Lt, kad is naujojo valstybes biudzeto butu isskirta ir Rycio oaperacijai.Galbut matete, neseniai per zinias rode apie sekmingai atliktas operacijas 1,5 ir 4m berniukams. taip norisi, kad ir ryciui padetu tos siuolaikines technologijos.Jei iki siol dar abejojote, ar mums padeti, nuolankiai prasome prisideti kiek kas galite, juk likimas geriems zmonems irgi geru atlygina.
Aciu uz supratima, kad ir su viltimi, bet su beda, kuria turi kasdien matomas vaikas gyventi labai sunku...
Atsakyti
Tikrai prisidesiu. bet kalbant apie akcijos sklaida - tikrai vertetu si skelbima isplukdyti i placiuosius vandenis - nacionaline ziniasklaida. Nes labai ilgai gali tekti tuos pinigelius rinkti.
Gal is tiesu padetu ir kai kurie fondai - kiek zinau, V.Landsbergio fondas kartais imasi tokios pagalbos, tiketina, ir Almos Adamkienes, amerikos lietuviu organizacijos...

Pries rinkimus - palankus metas paprasyti ir politiku pagalbos. nebijokite kreiptis asmeniskai - ju visi duomenys ir koordinates - el. adresai - randami internete adresu www.lrs.lt
Nesikuklinkit, juk nieko nepakenks.. Tik rasykite tiesiai, neikit per sekretores, padejejas ir pan.

jei kas parasykite man zinute - gal bandytume kartu kur nors prasimusti!

Tikrai tikiu, kad pavyks!

Sekmes!



 
Atsakyti
Labai aciu Monikai M, Ritai J., Vasariui T, Andriui M, Astai G., Jolitai M, Arturui S., pagal galimybes papildziusiems Rycio saskaita.
Atsakyti
QUOTE
[color=Teal][/color]
Mamos ir teciai,

Mano sunus Rytis Petrulis gim.1996m. Gydytojas nustate, kad pradejo negirdeti tik po 3 metu. Siuo metu jam - 7 metai, ir jau beveik visai negirdi. Reikalinga skubi operacija. Implanto pavadinimas " KOCHEL" - jis gaminamas Australijoje. Is viso operacija kainuoja 40 000 lt. 25 000 lt - dengia ligoniu kasos. Mums truksta - 15 000lt.
Prasau kas kaip galite padekite ir toliau girdeti mano balsa ir pasauli mano suneliui.

                 Su viltimi  mama Reda


Gavėjo pavadinimas: Reda Petruliene
Gavėjo sąskaita: 10024422551
Gavėjo bankas: Hansabankas
Banko kodas: 73000
Mokėjimo paskirtis: Už implantą Ryčiui Petruliui

Kontaktai:
Adresas: Pureno 6 - 21. Kupiskis
El. paštas  PAPIILIAI@one.lt

Tel. : 868173690 (Reda)
865040078 (tetis Alius)skambinti po 17h.


Atsakyti
Kleoja,
Kaip tam berniukui sekasi?  Ar padejo agitacija internete surinkti daugiau pinigeliu?
Atsakyti
Sveiki,senokai pranesiau naujienas, bet  daug ko per ta laika ivyko. Patyriau avarija, ruosiau Ryti ir jo broli Saruna i mokykla, zmonems, kurie man padeda su Jumis susisiekti, buvo sugedes kompiuteris. Iskeiciau du cekius, gautus is uzsienio, ir jus dar vis po kiek galite siunciate pinigelius. Esame nustebe ir labai dekingi Arturui St*****, kuris per pusantro menesio pervede i saskaita pinigu net tris kartus(y):-).Aisku, sirdingai dekojame ir kitiems, deja, virusas "suvalge" dali aukojusiu vardu saraso, tad ji papildysiu uz savaites. Pastaruoju metu atejo pervesti Zilvino G., Alinos V., Jurgita J., Indrei P., Evaldui V. pinigai.
Patikekit ir neabejokit, kad ir  10 Lt mums daug reiskia.
Sekmes visiems!
Dabar yra suma 2986 Lt.
Atsakyti
QUOTE
[color=Teal][/color]
Mamos ir teciai,

Mano sunus Rytis Petrulis gim.1996m. Gydytojas nustate, kad pradejo negirdeti tik po 3 metu. Siuo metu jam - 7 metai, ir jau beveik visai negirdi. Reikalinga skubi operacija. Implanto pavadinimas " KOCHEL" - jis gaminamas Australijoje. Is viso operacija kainuoja 40 000 lt. 25 000 lt - dengia ligoniu kasos. Mums truksta - 15 000lt.
Prasau kas kaip galite padekite ir toliau girdeti mano balsa ir pasauli mano suneliui.

                 Su viltimi  mama Reda


Gavėjo pavadinimas: Reda Petruliene
Gavėjo sąskaita: 10024422551
Gavėjo bankas: Hansabankas
Banko kodas: 73000
Mokėjimo paskirtis: Už implantą Ryčiui Petruliui

Kontaktai:
Adresas: Pureno 6 - 21. Kupiskis
El. paštas  PAPIILIAI@one.lt

Tel. : 868173690 (Reda)
865040078 (tetis Alius)skambinti po 17h.


Atsakyti