Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(helena @ 2006 06 07, 15:30)
Tai va todel drausti savo masinas reikia  mirksiukas.gif


Draudimas naujų padangų ir vaikiškų kėdžių neapmoka, o nuvarė tai su viskuo.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maniūtė @ 2006 06 07, 15:50)
Draudimas naujų padangų ir vaikiškų kėdžių neapmoka, o nuvarė tai su viskuo..  doh.gif

tai dar vaizdo kameru , kompiuteriu ir mobiliaku reikejo pridet.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maniūtė @ 2006 06 07, 14:50)
Draudimas naujų padangų ir vaikiškų kėdžių neapmoka, o nuvarė tai su viskuo..  doh.gif

Man regis dabar galima ne tik mašiną apsidraust, bet atskirai ir visą įrangą.... Reikėtų kokiose rimtesnėse draudimo kompanijose pasiteiraut unsure.gif
Atsakyti
Apsidraust, tai apsidrausti, bet atgausi tik 70 proc. masinos vertes, vagystes atveju. O jei dar draudimas atras, pvz., su perkaltais variklio numeriais, tai ir visa gyvenima turesi su tuo BMW vaziuoti, nes parduoti negalesi (istorija is gyvenimo).
Atsakyti
Apie BMW

Tai vidutinės klasės automobiliai, jeigu smarkiai neskirstysime. Turi savų privalumų ir minusų. Bet sakyti, kad tai blogas automobilis ar vienintelis - tikrai gali tik stuobrys.
BMW aš negalėčiau pavadinti transporto priemone, tai jau mašina(turbūt visi modeliai šios firmos). Kitos firmos turi modelių, kurie labiau išsibarstę per kokybės ir supratimo sąvokas.
Aš šios mašinos nepirkčiau dėl kelių asmeninių priežaščių :
1. Kol kas neuždirbu naujai;
2. Per daug jų mūsų keliuose, atsibodes vaizdelis;
3. Vagių taikinys nr.1
4. Kaina šiek tiek uždidinta, kad ją būtų galima priskirti prie optimalios.

Jei pirktčiau mašiną tai iš šių : VOLVO(naujesnė), PORSHE(savo malonumui), SUBARU FORESTER arba IMPREZA.
Atsakyti
Vairuoju BMW jau 3 metus- kitos nenoreciau. O del vagysciu, tai priesrukines lempas pavoge uz menesio o neseniai ir priekinius zibintus doh.gif Ryte prabundu o vietoj lempu skyles blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(trešnė @ 2006 06 06, 11:59)
BMW visų pirma yra ne tik pavadinimas, ko nepasakyčiau apie kai kurias kitas auto mirksiukas.gif
Visų pirma didelis privalumas, galingas variklis
2) galas varomas/ qwatro BMW aplamai yra kažkas nepakartojamo thumbup.gif
3) vairavimo komfortas
kas liečia kuro ryjima, tai daug priklauso nuo vairavimo, jei nemėgsti greičio gali sau važiuoti ekonomiškai tongue.gif

O ta prasme kodėl didelis variklis privalumas? Ryja daug, nu "išspaust" daug galima - bet pofig daug spaust, jei mieste 50 maksimalus... Nu 59 smile.gif

Koks privalumas varomo galo? Klausiu gal penktą kartą. Kas nuo to geriau? Kas blogiau, girdėjau, o pliusai kokie? Nepakartojama - ne argumentas... Mano uošvio žigulys - irgi nepakartojamas bigsmile.gif Gaila, nevažiuoja... biggrin.gif

QUOTE(dangyra @ 2006 06 06, 15:19)
Ir  gezai ne vien su "chuligankėm" važinėja

Nu kad ne vien gezai, tai faktas. Šiandien važiavau už vieną tokio frukto - iš snukio tai nesenas, ale važiuoja jis sau ant 40 ir vysks. Aplenkt neina, pilna mašinų, penkios valandos, o jis, vėpla, ant 40 ir nė kilometru ne greičiau. Diedukas su mėlynu žiguliuku aną apvažiavo, o tas velkasi sau ir akis varto... Kol iš paskos važiavau, galvojau, pastumsiu, plia
censored2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 08 birželio 2006 - 18:03
QUOTE(Seeme @ 2006 06 08, 13:48)
Apsidraust, tai apsidrausti, bet atgausi tik 70 proc. masinos vertes, vagystes atveju.

Nebutinai 70%.
Paprastai vagystes atveju 90%, aishku tas skaicius varijuoja priklausomai nuo to ar vagiama mashina.
Atsakyti
QUOTE(Julius3 @ 2006 06 09, 07:40)
Nebutinai 70%.
Paprastai vagystes atveju 90%, aishku tas skaicius varijuoja priklausomai nuo to ar vagiama mashina.


Na kad BMW tai daugelis modeliuku vagiami, aisku yra ir kitu auto vagiamu, pvz. Toyota RAV ir t.t.
Atsakyti
o aš šitą mašiną BMW įsimylėjusi wub.gif man pati gražiausia, dizainas - be priekaištų, o iš priekio kai pasižiūri į tą piktoką žvilgsniuką tai net šiurpuliukai eina, be to ir galinga, ir patvari, ir ++++++. mašinytė uoga wub.gif

deja tik negaliu tokos nusipirkti truputi per brangu. važinėju su antru golfuku - bet irgi uoga, truputi patiuninguota, varikliukas kaip širdelė tiksi ir paspaust gaziuko gali thumbup.gif

ir dar ta patarlė neveltui - dėl skonio nesiginčyjama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilė @ 2006 06 10, 10:11)
o aš šitą mašiną BMW įsimylėjusi wub.gif man pati gražiausia, dizainas - be priekaištų, o iš priekio kai pasižiūri į tą piktoką žvilgsniuką tai net šiurpuliukai eina, be to ir galinga, ir patvari, ir ++++++. mašinytė uoga wub.gif

Aha, man jų visų dizainas irgi thumbup.gif nu tų naujesnių, žinoma.... O jei dar patiuninguota saikingai..... Tikrai nemačiau kad dar kokiai nors mašinai taip gražiai atrodytų Xeon arba "Angels eyes" priekiniai žibintai... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangyra: 10 birželio 2006 - 12:20
Perskaičiau visą temą nuo pradžios iki galo ir žinot, smagu pasidarė, kad BMW nemėgėjai, kategoriškai teigdami, kad BMW vairuoja tik "gezai" ir kiti žmonės, kuriems trūksta tolerancijos, šiame forume elgiasi lygiai taip pat. Čia gal irgi iš "norėjimo pasirodyti" lotuliukas.gif Gal vertėtų pirmiau pasigilinti į save, o tada "važiuoti" ant kitų? g.gif Čia juk tikrai skonio reikalas, bet kam žeminti kitus, vien todėl, kad jie turi savo nuomonę? Aš asmeniškai 100 % už BMW wub.gif nes MAN jie patinka ir tikrai džiaugiuosi, kad yra manačių kitaip. Taip įdomiau 4u.gif Kiekvienam savo....
Atsakyti