Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(lovely @ 2006 06 04, 18:36)
Nereikia vien ant BMW vairuotoju varyti mirksiukas.gif Kiek invalidu vietoje stovi hondu, audi ir t.t. Manau labai sureiksminate BMW ir nebekreipiate demesio i kitu automobilistu daromas prazangas ir t.t.
Mano nuomone, siame skyrelyje pasisakiusiuju isreiksta nuomone sejasi su tam tikra pavydo gaidele.



Kadsangi šis skyrelis apie BMW, tai apie juos ir kalbam. mirksiukas.gif
O apie audi ar golfus irgi turiu savo nuomonę schmoll.gif .
Pavydo gaidelė, gal... bet tik ne parkavimosi ypatumams lotuliukas.gif , tikrai norėčiau turėti naują mažą BMW, bet jei ir įpirkčiau, vyras neleistų doh.gif . Be to labai mėgstu ramų miegą ir tikrai nepirksiu mašinos, kurią 90 proc, kad nuvarys. Ir tik nesakykit, kad netiesa - iš mano 3 pažįstamų kurie turėjo BMW, dvi nuvarė, vieną bandė blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 06 05, 09:41)
hihihi.gif O tai kas trukdo pasisakiusiesiems nusipirkt tą BMW, jeigu jie jo taip labai nori, būtent jo, ir ne kokio kito? Pažiūrėjau autopliuse - 849 Lt. Tiesa, 1984 metai... Užtai BMW bigsmile.gif
Net pasitikrinau - už mano hondikės kainą išeina panašiai tų pačių metų BMW... Tai kodėl aš jo nepirkau, jei taip pavydžiu? unsure.gif

Na tikrai nezinau kodel nepirkai BMW mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Seeme @ 2006 06 05, 10:43)
As irgi kaip pirkau priespaskutine masina Toyota, ji kainavo tiek pat kaip ir 3 klases BMW tokiu pat metu, rinkausi tarp abieju ir issirinkau Toyota. Man drauge sake, kokia kvaisa, butum su treciuku dabar vazinejus. Bet man nera poreikio "pasirodyti" ir, be to, tas BMW greitai pradejo gesti. mirksiukas.gif
As nepavydziu, mano nuomone ir as jos niekam nepersu, BMW labai standartinis pasirinkimas, kitaip sakant, be polekio. Bet tai yra ir kitu markiu Volvo, Lexus, Range Rover, daugiau individualumo mirksiukas.gif
As sutinku, kad zmones, kur daug laiko praleidzia uz vairo, gali ivertinti didziuju BMW privalumus. Vyras man sake, kad 5 klases BMW yra saunesne masina (labiau apgalvota) nei Toyota Camry. Bet manu, jei vaziuosi mieste, tai didelio skirtumo nepajusi.

Kodel visi mano, kad BMW automobili isigija butent tie zmones kurie nori pasirodyti, kazkokia iskreipta nuomone g.gif Pvz. jei varuoji lexus'a tai jau nepasirodai arba naujaji Range Rover mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2006 06 05, 17:09)

Kodel visi mano, kad BMW automobili isigija butent tie zmones kurie nori pasirodyti, kazkokia iskreipta nuomone g.gif  Pvz. jei varuoji lexus'a tai jau nepasirodai arba naujaji Range Rover mirksiukas.gif


Gal todėl, kad BMW daugiau ir dar jeigu tu turi BMW, tai greičiausiai to nepasdebi, bet dažniausiai BMW vairutojai patys labai stengiasi padaryti viską, kad kiti apie juos laaaaaaaaabai blogai galvotų o su saviškiais (taip pat vairuojančiais BMW) paprastai elgiais labai draugiškai.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 06 05, 10:41)
hihihi.gif O tai kas trukdo pasisakiusiesiems nusipirkt tą BMW, jeigu jie jo taip labai nori, būtent jo, ir ne kokio kito? Pažiūrėjau autopliuse - 849 Lt. Tiesa, 1984 metai... Užtai BMW bigsmile.gif
Net pasitikrinau - už mano hondikės kainą išeina panašiai tų pačių metų BMW... Tai kodėl aš jo nepirkau, jei taip pavydžiu? unsure.gif

Jei bando suvaryti apie mašina nepasakant kodėl o tik kad ji yra BMW tai man panašu, kad pavydas, o jei įvardina realius trukumus tai jau kitas dalykas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 06 05, 09:41)
hihihi.gif O tai kas trukdo pasisakiusiesiems nusipirkt tą BMW, jeigu jie jo taip labai nori, būtent jo, ir ne kokio kito? Pažiūrėjau autopliuse - 849 Lt. Tiesa, 1984 metai... Užtai BMW bigsmile.gif
Net pasitikrinau - už mano hondikės kainą išeina panašiai tų pačių metų BMW... Tai kodėl aš jo nepirkau, jei taip pavydžiu? unsure.gif



QUOTE(Seeme @ 2006 06 05, 10:43)
As irgi kaip pirkau priespaskutine masina Toyota, ji kainavo tiek pat kaip ir 3 klases BMW tokiu pat metu, rinkausi tarp abieju ir issirinkau Toyota. Man drauge sake, kokia kvaisa, butum su treciuku dabar vazinejus. Bet man nera poreikio "pasirodyti" ir, be to, tas BMW greitai pradejo gesti. mirksiukas.gif
As nepavydziu, mano nuomone ir as jos niekam nepersu, BMW labai standartinis pasirinkimas, kitaip sakant, be polekio. Bet tai yra ir kitu markiu Volvo, Lexus, Range Rover, daugiau individualumo mirksiukas.gif
As sutinku, kad zmones, kur daug laiko praleidzia uz vairo, gali ivertinti didziuju BMW privalumus. Vyras man sake, kad 5 klases BMW yra saunesne masina (labiau apgalvota) nei Toyota Camry. Bet manu, jei vaziuosi mieste, tai didelio skirtumo nepajusi.



QUOTE(lovely @ 2006 06 05, 16:09)
Na tikrai nezinau kodel nepirkai BMW mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

Kodel visi mano, kad BMW automobili isigija butent tie zmones kurie nori pasirodyti, kazkokia iskreipta nuomone g.gif  Pvz. jei varuoji lexus'a tai jau nepasirodai arba naujaji Range Rover mirksiukas.gif



QUOTE(Maniūtė @ 2006 06 05, 17:03)
Gal todėl, kad BMW daugiau ir dar jeigu tu turi BMW, tai greičiausiai to nepasdebi, bet dažniausiai BMW vairutojai patys labai stengiasi padaryti viską, kad kiti apie juos laaaaaaaaabai blogai galvotų o su saviškiais (taip pat vairuojančiais BMW) paprastai elgiais labai draugiškai.


BMW visų pirma yra ne tik pavadinimas, ko nepasakyčiau apie kai kurias kitas auto mirksiukas.gif
Visų pirma didelis privalumas, galingas variklis
2) galas varomas/ qwatro BMW aplamai yra kažkas nepakartojamo thumbup.gif
3) vairavimo komfortas
kas liečia kuro ryjima, tai daug priklauso nuo vairavimo, jei nemėgsti greičio gali sau važiuoti ekonomiškai tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trešnė: 06 birželio 2006 - 11:04
Aga, jau kas kas, o mikriuku vairuotojai Kaune, tai kazkas daugiau nei siaubingo... doh.gif as tai juos kai tik pamatau, tai vis stengiuosi ar pristabdyti, ar priesingai kuo grieciau aplenkti, kad tik nesalia buciau... brrr...
Atsakyti
QUOTE(Zhucka @ 2006 06 06, 11:03)
Aga, jau kas kas, o mikriuku vairuotojai Kaune, tai kazkas daugiau nei siaubingo...  doh.gif  as tai juos kai tik pamatau, tai vis stengiuosi ar pristabdyti, ar priesingai kuo grieciau aplenkti, kad tik nesalia buciau... brrr...


jiems manau visų pirma reiktų pasimokinti kelių eismo taisyklių, nes jų visiškai nepaiso, ir įdomumas tame, kad nežinai ar dėl to, kad nemoka ar per skubėjimą ar iš mandrumo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(HONDIKĖ @ 2006 06 02, 13:46)
Negalėjau susilaikyti nuo komentaro.Čia kiekvieno skonio reikalas jei norėsi kiekvienos markės gali surasti minusų ir pliusų.Tiesiog laisvė rinktis pagal skonį piniginės storumą.Tik vieno nesuprantu kodėl tie BMW tokie brangus  doh.gif


Nėra jie tokie jau brangus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rasve @ 2006 06 02, 14:10)
Mes senais laikais turėjom 5 BMW, nesiskundėm, buvo čiki mašiniukas. Deja mums ją išvarė "geri" žmonės iš garažo  ax.gif  O dabar vyras pasvaigęs ant japoniškų ir apie jokį BMW net į kalbas nesileidžia. Sako jų kaina neatitinka kokybės  mirksiukas.gif


o japoniškų auto kaina tai jau atitinka kokybę lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Vaikiškai juokingai šioje temoje atrodo kai kurios BMW fanės, kurios tik smailikus dėlioja, bet jokių šio auto privalumų nevardina smile.gif Taip pat juokingai man atrodė mano 2 buvę bendradarbiai, nusipirkę 198.. metų BMW ir aiškinę, kad mano bent 10 metų naujesnė Honda prastesnė už jų BMW doh.gif Tiesa, dabar kažkodėl vienas iš jų (beje, daugiau uždirbantis) jau važinėja ne su BMW.
Mano vyras kurį laiką važinėjo su BMW, beje su 5 klasės, ne trečios, dar mokyklos laikais. Ir dabar jam patinka BMW, tačiau, kai pirkom mašiną, jis pasakė: "aš negaliu įpirkti geros BMW, o tas kurias galėčiau ypač trečias - jose jokio komforto, varikliai prasti, daug genda nesuprantu dėl ko jas dievina blink.gif Geriau pasirinkti geresnių metų ir tikrai geresnę mašiną už tą pačią kainą mirksiukas.gif "
O nauji 7 klasės BMW tai ir man labai patinka, bet ten jau limuzinai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2006 06 06, 11:41)
Vaikiškai juokingai šioje temoje atrodo kai kurios BMW fanės, kurios tik smailikus dėlioja, bet jokių šio auto privalumų nevardina  smile.gif Taip pat juokingai man atrodė mano 2 buvę bendradarbiai, nusipirkę 198.. metų BMW ir aiškinę, kad mano bent 10 metų naujesnė Honda prastesnė už jų BMW  doh.gif Tiesa, dabar kažkodėl vienas iš jų (beje, daugiau uždirbantis) jau važinėja ne su BMW.
Mano vyras kurį laiką važinėjo su BMW, beje su 5 klasės, ne trečios, dar mokyklos laikais. Ir dabar jam patinka BMW, tačiau, kai pirkom mašiną, jis pasakė: "aš negaliu įpirkti geros BMW, o tas kurias galėčiau ypač trečias - jose jokio komforto, varikliai prasti, daug genda nesuprantu dėl ko jas dievina blink.gif Geriau pasirinkti geresnių metų ir tikrai geresnę mašiną už tą pačią kainą  mirksiukas.gif "
O nauji 7 klasės BMW tai ir man labai patinka, bet ten jau limuzinai  wub.gif  wub.gif  wub.gif


3BMW pvz chuligankę perka ne dėl komforto, jeigu ką o dėl palakstymo mirksiukas.gif 3BMW yra tikrai puiki mašinytė thumbup.gif žinoma nekalbu apie 1.6 variklį ir dar neįvardinai apie kokį variklį tu kalbi mirksiukas.gif

o kas liečia 7 BMW tai kaip limuziną galėčiau įvardint 7BMW iL'ą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trešnė: 06 birželio 2006 - 13:01
Manau kiekvieno skonio reikalas kokią mašiną vairuoti ir kas kokią nori lai tegu ir vairuoja...

Mano vyras priesiekęs BMW fanas. Dar nesutikau jokio kito taip pamišusio dėl kokios nors markės auto doh.gif ir kas keisčiausia, visus kitus irgi užkrečia tuo fanatizmu ir įkalba nusipirkti būtent BMW biggrin.gif Net savo viršininką įkalbėjo ir padėjo jam išsirinkti ir nusipirkti BMW. Tas šiai dienai važinėjasi ir labai džiaugiasi. Visi jo draugai važinėja su BMW, bet tikrai negirdėjau kad šaipytūsi ar tyčiotūsi iš kitų vairuotojų,kurie vairuoja kitų markių auto.

O pliusai ir minusai... Nu kuri mašina jų neturi? Visos daugiau ar mažiau turi ir teigiamų ir neigiamų savybių.
Sakot galiniai varomi dažniau klimsta? Maniškis jau 3 metai važinėja ir neturi jokių problemų, nes blokuotas reduktorius (tie kas nusimano,supras,ką tai reiškia)....O be to, sutinku su čia išsakyta nuomone,kad geriau jau vien galu į ką nors atsitrenkti,nei visu šonu,kai sumėto...
Sakot ryja daug? Nu mūsų 1.8 l nepasakyčiau kad jau taip labai - 8-9l trasoj ir 10-11 mieste.
Kažkas čia sakė rūdyja... O kuri mašina nerūdyja? Nu nekalbu apie 20 metų senumo... Prižiūrėti reikia ir tiek.... Mano vyras ,atėjus rudeniui, varo į garažą ant duobės, nužveičia visą dugną,išdžiovina, ištepa kokia ten antikorozine medžiaga... Tas pats pavasarį - vėl nukrapšto visas druskas, vėl sutepa.... Netepsi - nevažiuosi...
Ir gezai ne vien su "chuligankėm" važinėja, yra tarp jų ir golfų,ir hondų....

Kaip minusą ,čia kažkas jau minėjo, brangi eksplotacija... Nu dalys brangios, nesiginčysiu, bet jos ilgam... Mes pvz. pirkom 10 metų senumo "kregždę" dar su gamykliniais originaliais amortizatoriais... Nors kilometržas jos buvo gana nemažas, bet pati mašina buvo tvarkinga, kaip mano vyras sako "neužpjauta"...
Negalima sakyt,kad vienos markės mašinos genda dažniau, kitos rečiau.Tikrai daug kas piklauso nuo to kaip važinėji - juk ir apynauję mašiną gali "sunešiot", jei ne važinėsi o "draskysies"....

Kažkuri čia rašėt,kad šonines juosteles nulupinėja... Nu ir mūsų nulupinėja... verysad.gif
Kad vagiamos ir sutinku.... Nors kai sykį netyčia užsitrenkėm raktus mašinoj, tai vyras niekaip ir nė pro kur nesugebėjo tos mašinos atrakint, nei vielom, nei niekuo... nors signalizaciją pats dėjosi biggrin.gif

Kas liečia kainą - tikrai ne pigios... Ypač tos naujesnės.... Ir ta kaina nekrenta.... Maniškis kadaise turėjo tą vadinamą "chuligankę" - 4 metus atvažinėjo, vieną avariją apturėjo ir vistiek pardavė praktiškai už tiek pat, už kiek buvo pirkęs...
Atsakyti
QUOTE(dangyra @ 2006 06 06, 14:19)
Kad vagiamos ir sutinku....  Nors kai sykį netyčia užsitrenkėm raktus mašinoj, tai vyras niekaip ir nė pro kur nesugebėjo tos mašinos atrakint, nei vielom, nei niekuo... nors signalizaciją pats dėjosi  biggrin.gif


niu aprašei thumbup.gif
maniškis ir pamišęs dėl BMW laugh.gif
o BMW bet kokį be raktų atrakintų ax.gif ne vieną kartą yra tekę ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maniūtė @ 2006 06 05, 12:10)
Kadsangi šis skyrelis apie BMW, tai apie juos ir kalbam.  mirksiukas.gif
O apie audi ar golfus irgi turiu savo nuomonę  schmoll.gif  .
Pavydo gaidelė, gal... bet tik ne parkavimosi ypatumams  lotuliukas.gif , tikrai norėčiau turėti naują mažą BMW, bet jei ir įpirkčiau, vyras neleistų  doh.gif . Be to labai mėgstu ramų miegą ir tikrai nepirksiu mašinos, kurią 90 proc, kad nuvarys. Ir tik nesakykit, kad netiesa - iš mano 3 pažįstamų kurie turėjo BMW, dvi nuvarė, vieną bandė  blink.gif .

Tai va todel drausti savo masinas reikia mirksiukas.gif
Atsakyti