Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

O čia tai diskusija, na iš mano aplinkos žmonėms kurie varo ant BMW tai todėl kad negali jų nusipirkti laugh.gif aš nekalbu apie 10 metų senumo mašinas, aš kalbu apie šių metu ar praitų, kainos atžvilgiu nepalyginsi. man BMW gražu, nu nekalbu apie senus drachlus tongue.gif , aišku jį išlaikyti kainuoja, plius man nepatinka galiniai varomi, kai pas mus kiti kaimynai neivažiuoja i kiema ir čirpina po langais, arba kiti pvz žiema turi važiuot pro aplinkui namo nes i kalna neįvažiuoja, tai čia tokia mano nuomone ne apie BMW bet apie galinius varomus.
šiaip aš nesudirbinesiu, man gražu, man patinka juose komfortas o kiti dalykai ar brangu ar dar kas nors, tegu turi tie kurie sugeba juos išaikyti, o jei aš negaliu tai ir neturiu, bet vokiškos mašinos man yra vokiškos (tik ne opel schmoll.gif ), nors pati važineju su japoniška su vyro vokiška malaniau važiuot, kad ir metai senesni . thumbup.gif
Atsakyti
Naujos BMW labai gražios mašinos, nu bet tai nereiškia, kad joms priklauso dvi stovėjimo vietos - vienai. BMW'vistai mokykitės parkuotis!!!! Nu nėra reikalo demonstruotis -" kokie mes krūti", mes ir taip tai žinom.
Sakyčiau temą reiktų pakeisti ne ką blogo galim pasakyti apie BMW, o ką blogo galim pasakyti apie jų vairuotojus.
Atsakyti
jei degalinej neisjungtum variklio, niekad nepripildytum savo BMW bako smile.gif
o jei rimtai, tai naujesniu modeliu BMW dizainas ko gero yra skoningiausias ir rafinuociausias is visu.
Atsakyti
QUOTE(Maniūtė @ 2006 06 03, 15:58)
Naujos BMW labai gražios mašinos, nu bet tai nereiškia, kad joms priklauso dvi stovėjimo vietos - vienai.


Gili teisybė. Ir dar - invalidų vietos irgi invalidams priklauso. Nuo to, kad turi naują BMW, dar automatiškai netampi invalidu console.gif Galima ir toliau pasistatyt, bent vieną kartą [pabandykit - nieko neatsitiks console.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 06 03, 19:12)
Gili teisybė. Ir dar - invalidų vietos irgi invalidams priklauso. Nuo to, kad turi naują BMW, dar automatiškai netampi invalidu console.gif Galima ir toliau pasistatyt, bent vieną kartą [pabandykit - nieko neatsitiks console.gif


Na kam taip žiauriai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maniūtė @ 2006 06 03, 14:58)
Naujos BMW labai gražios mašinos, nu bet tai nereiškia, kad joms priklauso dvi stovėjimo vietos - vienai. BMW'vistai mokykitės parkuotis!!!! Nu nėra reikalo demonstruotis -" kokie mes krūti", mes ir taip tai žinom.
Sakyčiau temą reiktų pakeisti ne ką blogo galim pasakyti apie BMW, o ką blogo galim pasakyti apie jų vairuotojus.

Nereikia vien ant BMW vairuotoju varyti mirksiukas.gif Kiek invalidu vietoje stovi hondu, audi ir t.t. Manau labai sureiksminate BMW ir nebekreipiate demesio i kitu automobilistu daromas prazangas ir t.t.
Mano nuomone, siame skyrelyje pasisakiusiuju isreiksta nuomone sejasi su tam tikra pavydo gaidele.

Papildyta:
QUOTE(levrete @ 2006 06 03, 15:12)
jei degalinej neisjungtum variklio, niekad nepripildytum savo BMW bako  smile.gif
o jei rimtai, tai naujesniu modeliu BMW dizainas ko gero yra skoningiausias ir rafinuociausias is visu.

Pritariu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(levrete @ 2006 06 03, 15:12)
jei degalinej neisjungtum variklio, niekad nepripildytum savo BMW bako  smile.gif
o jei rimtai, tai naujesniu modeliu BMW dizainas ko gero yra skoningiausias ir rafinuociausias is visu.



Nu dėl kuro tai tikra nesamonė. Mano vyro 3l dyzelis užmiestyje valgo 7 l šimtui km. Žinom tikrai,nes kompas pastoviai apskaičiuoja. O po miestą apie 10-12 l. Tokios didelės ir taupios mašinos tikrai niekada neturėjom.
Atsakyti
QUOTE(DiDiDu @ 2006 06 04, 17:43)
Nu dėl kuro tai tikra nesamonė. Mano vyro 3l dyzelis užmiestyje valgo 7 l šimtui km. Žinom tikrai,nes kompas pastoviai apskaičiuoja. O po miestą apie 10-12 l. Tokios didelės ir taupios mašinos tikrai niekada neturėjom.

Pas mus ne dyzelis, bet benzinas. Mieste ryja kaip jusu, uzmiestyje apie 10l, ziurint kokiu greiciu vaziuoji. Turejau Alfa romeo tai ji mieste tiek pat benzes rijo, kaip ir BMW, tai as jos atsikraciau be jokiu skrupulu, abi masinos buvo tu paciu metu. Tik alfukes variklis gerokai mazesnis 1,6l.
Atsakyti
Naujos visos brangios nes ir kokybė ir privalumai nu kad jau tos 10metų ir senesnės kad brangio ir nematau už ką g.gif tiek mokėti.Ir va draugas nusipirko 7 BMW geresnių metų nu jau vietos tai tikrai vidui nedaug kiek iš išorės atrodo aš su savo dideliu pilvu 8 mėn. nestuke.gif gale vietos tik tik įspudžio nepadarė tik jau didelė kaip karvė.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2006 06 04, 18:36)
Nereikia vien ant BMW vairuotoju varyti mirksiukas.gif Kiek invalidu vietoje stovi hondu, audi ir t.t. Manau labai sureiksminate BMW ir nebekreipiate demesio i kitu automobilistu daromas prazangas ir t.t.
Mano nuomone, siame skyrelyje pasisakiusiuju isreiksta nuomone sejasi su tam tikra pavydo gaidele.


drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2006 06 04, 18:36)
Manau labai sureiksminate BMW ir nebekreipiate demesio i kitu automobilistu daromas prazangas ir t.t.
Mano nuomone, siame skyrelyje pasisakiusiuju isreiksta nuomone sejasi su tam tikra pavydo gaidele.

hihihi.gif O tai kas trukdo pasisakiusiesiems nusipirkt tą BMW, jeigu jie jo taip labai nori, būtent jo, ir ne kokio kito? Pažiūrėjau autopliuse - 849 Lt. Tiesa, 1984 metai... Užtai BMW bigsmile.gif


Net pasitikrinau - už mano hondikės kainą išeina panašiai tų pačių metų BMW... Tai kodėl aš jo nepirkau, jei taip pavydžiu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 06 05, 10:41)
hihihi.gif O tai kas trukdo pasisakiusiesiems nusipirkt tą BMW, jeigu jie jo taip labai nori, būtent jo, ir ne kokio kito? Pažiūrėjau autopliuse - 849 Lt. Tiesa, 1984 metai... Užtai BMW bigsmile.gif
Net pasitikrinau - už mano hondikės kainą išeina panašiai tų pačių metų BMW... Tai kodėl aš jo nepirkau, jei taip pavydžiu? unsure.gif


As irgi kaip pirkau priespaskutine masina Toyota, ji kainavo tiek pat kaip ir 3 klases BMW tokiu pat metu, rinkausi tarp abieju ir issirinkau Toyota. Man drauge sake, kokia kvaisa, butum su treciuku dabar vazinejus. Bet man nera poreikio "pasirodyti" ir, be to, tas BMW greitai pradejo gesti. mirksiukas.gif
As nepavydziu, mano nuomone ir as jos niekam nepersu, BMW labai standartinis pasirinkimas, kitaip sakant, be polekio. Bet tai yra ir kitu markiu Volvo, Lexus, Range Rover, daugiau individualumo mirksiukas.gif
As sutinku, kad zmones, kur daug laiko praleidzia uz vairo, gali ivertinti didziuju BMW privalumus. Vyras man sake, kad 5 klases BMW yra saunesne masina (labiau apgalvota) nei Toyota Camry. Bet manu, jei vaziuosi mieste, tai didelio skirtumo nepajusi.
Atsakyti