Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(pipima @ 2006 05 30, 19:06)
nepatinka nei ''BMW'',nei "'Mersai''  schmoll.gif Ir sušaudykit mane,jei norit  biggrin.gif O nepatinka man jie šiaip,bobiškai-negražūs ir tiek  rolleyes.gif Na,nebent patys naujausi modeliai  ax.gif

Fu... šlykštuva. Koncernas (ačiū D) atleido aną tą dizainerį. Negražūs man nauji modeliai, visiškai. O X3 ir X5 nei džipas, nei lengvoji. Nesuprasi tų auto koncepcijos.
Atsakyti
ech, myliu bmw. nu vat prie sirdies siaubingai tas masiniukas, ypac 3 serija. bet del nauju dizaino, tai tikrai thumbup.gif kad ta dizaineri atleido kaip raso Nakvisa - persistenge: nei camry, nei scion doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 05 30, 20:04)
o visoki audi, vw, mazdos ir pan. per daug plastmasinės ir labai barška, nesaugios, nepatinka ir šiaip minusų visur daug. Na dar MB susigundyčiau, bet jos labai minkštos ir vairuojant galima būtų užmigti.



idomu su keliom vaziavai, kad taip kategoriskai tvirtini? Mano mazda yra viena is tylesniu masinu - pusbrolio 3 bmw zymiai didesnis garsas, nors metai maniskes senesni. Golfai nuo metu priklauso ir nuo prieziuros, audi taip pat....
O saugumas skiriasi ir tu paciu BMW. Ir jeigu nezinojai, tai avarijos atveju zmogui esanciam viduje dazniausiai yra geriau, kai masina lankstosi, nes taip jinai sugeria smugi ir jo maziau tenka zmogui.
Galiniu ratu minusas bent jau mieste, man vienas yra labai aiskus - negalima staigiai stabdyti. O kai yra visokiu megeju pakisti, tai mieste man tai labai nesaugu atrodo
Atsakyti
as tai prie dideliu noru "sudirbt " BMW negaleciau schmoll.gif pati anksciau vazinejau, dar dabr sirdi skauda prisiminus, labai jau ja mylejau wub.gif
Atsakyti
oj, negalejau neilyst i tokia tema, keistu pavadinimu lotuliukas.gif
mazdaug atitikmuo: "sudirbkim chroma ir irodykim, kad jis ne kieciausias metalas"..

ale cia rimtai magistro ziniu reikia (jei pamirsti zmogus, ka moko mokykloj tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2006 06 01, 09:56)
idomu su keliom vaziavai, kad taip kategoriskai tvirtini? Mano mazda yra viena is tylesniu masinu - pusbrolio 3 bmw zymiai didesnis garsas, nors metai maniskes senesni. Golfai nuo metu priklauso ir nuo prieziuros, audi taip pat....
O saugumas skiriasi ir tu paciu BMW. Ir jeigu nezinojai, tai avarijos atveju zmogui esanciam viduje dazniausiai yra geriau, kai masina lankstosi, nes taip jinai sugeria smugi ir jo maziau tenka zmogui.
Galiniu ratu minusas bent jau mieste, man vienas yra labai aiskus - negalima staigiai stabdyti. O kai yra visokiu megeju pakisti, tai mieste man tai labai nesaugu atrodo

Su daug važinėjau ir dar po šiai dienai tenka važinėti, ir jei neatkreipei dėmesio, kalbėjau ne apie 3 klasės auto.
Ir dar, tu man tokiai vištai paaiškink, tai kokio bb, sportininkai, sutvirtina mašinos kėbulą lankais, jei jau lanksčios skardos sugeria smūgį ir tai mažiau kenkia? Juk kai nusirašai su mašina nuo trasos į kokį griovį aukštyn papais, smūgis eina oj oj, koks, jei ne lankai ir ne šalmas, abejoju ar ką gyvus ištrauktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 01 birželio 2006 - 20:27
QUOTE(Nakviša @ 2006 06 01, 21:22)
Su daug važinėjau ir dar po šiai dienai tenka važinėti, ir jei neatkreipei dėmesio, kalbėjau ne apie 3 klasės auto.

atkreipiau, konkretus modelis nebuvo paminetas, o tik isvardinta, kad bmw tyli, o audi, golfai ir dar eile kitu masinu plasmasiniai barskuciai ir visai nenurodyta, kurios klases masinas lyginai
QUOTE(Nakviša @ 2006 06 01, 21:22)
Ir dar, tu man tokiai vištai paaiškink, tai kokio bb, sportininkai, sutvirtina mašinos kėbulą lankais, jei jau lanksčios skardos sugeria smūgį ir tai mažiau kenkia? Juk kai nusirašai su mašina nuo trasos į kokį griovį aukštyn papais, smūgis eina oj oj, koks, jei ne lankai ir ne šalmas, abejoju ar ką gyvus ištrauktų.

gal palygink, koks greitis yra mieste ir koks trasoje?
Mieste laikantis taisykliu masinos tu nesulamdysi i skarbonke ( jei nelysi po fura) ir skardu lankstumas mazina tavo suzeidimus. O trasoje greitis visai kitas ir yra saugoma, kad zmogus nebutu sutraiskytas viduje.
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2006 06 01, 20:45)
atkreipiau, konkretus modelis nebuvo paminetas, o tik isvardinta, kad bmw tyli, o audi, golfai ir dar eile kitu masinu plasmasiniai barskuciai ir visai nenurodyta, kurios klases masinas lyginai

Tamsta, neakreipėtė visiškai jokio dėmesio, ypač kai parašyta, kad važinėju su karve E34, šiaip jau. g.gif

QUOTE(Silvute @ 2006 06 01, 20:45)
gal palygink, koks greitis yra mieste ir koks trasoje?
Mieste laikantis taisykliu masinos tu nesulamdysi i skarbonke ( jei nelysi po fura) ir skardu lankstumas mazina tavo suzeidimus. O trasoje greitis visai kitas ir yra saugoma, kad zmogus nebutu sutraiskytas viduje.

Tik nereikia man pasakoti pasakų apioe greitį mieste ir trasoje. Ar žinotė, kad pats pavojingiausias smūgis yra esant 60 km/h? Ypač jei vyksta kėbulinis kontaktas. Tingiu aiškinti, siūlau pasimokyti DAR kartą fizikos ir jėgų sąveikio teorijų. Vyras ką tik paskaitė jūsų "tiesas" apie lanksčias skardas, kažkaip labai jau keistai juoktis pradėjo. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 06 01, 21:54)
Tik nereikia man pasakoti pasakų apioe greitį mieste ir trasoje. Ar žinotė, kad pats pavojingiausias smūgis yra esant 60 km/h? Ypač jei vyksta kėbulinis kontaktas. Tingiu aiškinti, siūlau pasimokyti DAR kartą fizikos ir jėgų sąveikio teorijų. Vyras ką tik paskaitė jūsų "tiesas" apie lanksčias skardas, kažkaip labai jau keistai juoktis pradėjo.  blink.gif

Nematau kas cia juokinga. Naujose mashinose tikrai yra deformacijos zonos, kurios lankstydamosi sugeria smugio energija.
Atsakyti
Negalėjau susilaikyti nuo komentaro.Čia kiekvieno skonio reikalas jei norėsi kiekvienos markės gali surasti minusų ir pliusų.Tiesiog laisvė rinktis pagal skonį piniginės storumą.Tik vieno nesuprantu kodėl tie BMW tokie brangus doh.gif
Atsakyti
Mes senais laikais turėjom 5 BMW, nesiskundėm, buvo čiki mašiniukas. Deja mums ją išvarė "geri" žmonės iš garažo ax.gif O dabar vyras pasvaigęs ant japoniškų ir apie jokį BMW net į kalbas nesileidžia. Sako jų kaina neatitinka kokybės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(HONDIKĖ @ 2006 06 02, 14:46)
Negalėjau susilaikyti nuo komentaro.Čia kiekvieno skonio reikalas jei norėsi kiekvienos markės gali surasti minusų ir pliusų.Tiesiog laisvė rinktis pagal skonį piniginės storumą.Tik vieno nesuprantu kodėl tie BMW tokie brangus  doh.gif

matyt neveltui biggrin.gif
Atsakyti