Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(ahaa @ 2009 04 02, 08:10)
o viešpatie, BMW skustagalvių forumas /:D
iš mano postų turėjo būt ir arkliui aišku, kad PRABANGIOM mašinom vadinu tas, kurios turi PRABANGIAI daug arklių biggrin.gif BMWiniam nesuprantama tas ko gero biggrin.gif

vargšai vargšai jūs, jei M sėdynę įsidėję įsivaizduojatr, kad jau su eMke važiuojat  lotuliukas.gif  linkiu klada nors gyvenima normalią eMkę arbą Alpiną pabandyt biggrin.gif nors panašu kad jum neteks, nes NE LYYGIS  lotuliukas.gif

Teko bandyti ir nekarta, nes MB buvo uzsimane butent M-kes, bet apsvarscius visus uz ir pries apsistojome ties 7kl.Taip, kad nereikia varyti dievo i meti, kaip jau rasiau, kiekvienas renkasi, tai kas kam patinka.
Sportinis variantas gerai, kai esi vienas, be seimos ir t.t.O, man asmeniskai reikia konforto ir arkliuku, kad netruktu mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(pikkolo @ 2009 04 02, 08:23)
Pirkti tik tam, kad turėti, ne mano stilius.

Atsakymas superinis mirksiukas.gif Jei gali atidaryk nauja tema (tik normaliu pavadinimu lotuliukas.gif ), tai pas mane nera lietuviu kalbos lopile.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 04 02, 10:23)
Kai asilas rašo, tai matyt arkliui neaišku, nes kažkaip apie arklius (ar asilus) nieko nerašyta.
Prie ko čia skustagalviai? doh.gif  g.gif Daug arklių (beje ką reiškia daug unsure.gif )turi ir kitos auto, kad ir minėtas Golf GTI. Tai irgi prabangus automobilis. Žinosiu ateity lotuliukas.gif
Vargšas tas, kuris neturi pro ką pramyšt, o aš turiu :bigsmile: . Tad nereik gailėt manęs, aš nedėjau tos sėdynės, aš tokią pirkau. Čia buvo paaiškinimas į tamstos pasakymą, kad kiekvienas užsiklijavęs M ženklą, jau važinėja su eMke. Ne visi patys užsiklijuoja, kai kuriem užklijuoja gamykloje. Bet turbūt tamsta tik ir įsivaizduojat, kad mašina i M klasę pavirsta tik dėl ženkliuko. Aš taip nei rašiau, nei galvoju.
Nei M, nei Alpinos neketinu pirkti, nes man tikrai būtų nelygis išleisti visus pinigus tik tam, kad pamandravot. Neuždirbu tiek, kad galėčiau išlaikyti tokį ryklį, man ir saviškio užtenka. Be to, nematau kur Lietuvoje būtų galima išnaudoti 400 AJ. Pirkti tik tam, kad turėti, ne mano stilius.



nors BMW labai neblogas automobilis, tačiau po šio posto turbūt aišku, kodėl jis turi tokį specifinį įvaizdį blink.gif

o kad M ženklas reiškia, kad važinėji su eMke, aš tikrai nerašiau... rašiau kaip tik atvirkščiai lotuliukas.gif

tačiau pastarųjų autorių pyktis dar kartą parodo BMW fanų kontingentą biggrin.gif

aišku, ne visų. ne kuriu čia pasisakiusiųjų tai tikrai.

P.S. aš pati važinėju su "piatiorke" thumbup.gif i apie pramyžimą gal patylėsiu

po šio posto
Atsakyti
Si tema kazkokia uzkeikta, visuomet prasiverzia pyktis g.gif Suprantu, kas neturejo BMW ir raso nesamones vien is nuogirdu, bet tie kas vairuoja, turetu buti pakantesni vienas kito atzvilgiu. Kiekvienam savo automobilis arciau sirdies wub.gif, ji renkantis jau buvo vizija, kokio norisi, kokia spalva ir komplektacija. Manau kitoje temoje apseisime be izeidinejimu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ahaa @ 2009 04 02, 10:33)
nors BMW labai neblogas automobilis, tačiau po šio posto turbūt aišku, kodėl jis turi tokį specifinį įvaizdį  blink.gif

o kad M ženklas reiškia, kad važinėji su eMke, aš tikrai nerašiau... rašiau kaip tik atvirkščiai  lotuliukas.gif

tačiau pastarųjų autorių pyktis dar kartą parodo BMW fanų kontingentą biggrin.gif

aišku, ne visų. ne kuriu čia pasisakiusiųjų tai tikrai.

P.S. aš pati važinėju su "piatiorke"  thumbup.gif  i apie pramyžimą gal patylėsiu

po šio posto


tai ir vazinek su savo tuo petaku, tik gal uzsitamsink vairuotojo langa kad geda nebutu paskui galvos kad esi ten tam kontingente kazkokiam savo sugalvotam..
ir uzsiregistruok bmw klube ir tada snekek apie kontingentus ir tupumus kitu, apsvies tave ten kas ir su kuo valgoma, nes dar daug ko ismokt reiketu pries snekant.
Atsakyti
blink.gif gerai, kad tema baigiasi,
siulau is vis naujos neuzvedinet, nes jau varoma ne tik ant auto, bet ir ant vairuotoju lotuliukas.gif .
surrender.gif rimtai, geriau bmw klubo foruma, paskaitinet
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganėlė: 02 balandžio 2009 - 13:16
QUOTE(Raganėlė @ 2009 04 02, 13:15)
blink.gif  gerai, kad tema baigiasi,
siulau is vis naujos neuzvedinet, nes jau varoma ne tik ant auto, bet ir ant vairuotoju  lotuliukas.gif .
surrender.gif  rimtai, geriau bmw klubo foruma, paskaitinet

blink.gif o aš maniau, kad čia ką nors naudingo sužinosiu, nes taip jau gavosi, kad teko BMW 5 klasės, gerokai panešiotą, nusipirkti...
Atsakyti
lotuliukas.gif Buvau pas meistrą, perkratė mano BMWuškę, pasirodo, dar visai nenuvaryta. Graži mano mašinytė, daug smagesnė už mersą ir už Audi.
Užsirašiau į BMW klubą, ten daug sukaupta info thumbup.gif , turėsiu ką veikti forumus studijuoti.
Taigi, kol kas nieko blogo pasakyti negaliu, miela, manevringa mašinytė, svarbiausia, kad greit įsibėgėja, nesijaučia greičio thumbup.gif
Papildyta:
Nepaminėjau, jos langai užtamsinti smile.gif
Štai ir pabaigsiu jūsų tėmelę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 06 01, 19:33)
lotuliukas.gif Buvau pas meistrą, perkratė mano BMWuškę, pasirodo, dar visai nenuvaryta. Graži mano mašinytė, daug smagesnė už mersą ir už Audi.
Užsirašiau į BMW klubą, ten daug sukaupta info  thumbup.gif , turėsiu ką veikti forumus studijuoti.
Taigi, kol kas nieko blogo pasakyti negaliu, miela, manevringa mašinytė, svarbiausia, kad greit įsibėgėja, nesijaučia greičio  thumbup.gif
Papildyta:
Nepaminėjau, jos langai užtamsinti  smile.gif
Štai ir pabaigsiu jūsų tėmelę  mirksiukas.gif

smagu kad papildomu investiciju nereiks, nors manau reiks reiks tongue.gif

as tai tik galiu pasakyt, po savaitgalio (vyras vezioja) savo mashkes bunu ziauriai issiilgus
kiekvienas manau auto renkames, pagal charakterio bruozus, bmw chuliganiska masina, dziaugiuos, kad ir as tokia dar esu nors metu jauuuuu...., nors negaliu to pripazinti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganėlė: 01 birželio 2009 - 19:50
QUOTE(Raganėlė @ 2009 06 01, 19:49)
bmw chuliganiska masina, dziaugiuos, kad ir as tokia dar esu nors metu jauuuuu...., nors negaliu to pripazinti  schmoll.gif

Tai aš jau pati sena tarka, kaip vyrai sako hihihi.gif Aga, pastebėjau, kad vairuotojai stengiasi kuo greičiau apvažiuoti, bet nžn ar dėl to, kad boba už vairo, ar, kad BMW biggrin.gif Bet man nuo to dar geriau ax.gif
Dar reikia vairą pasikeisti, nes dabartinėje ne originalas, tai galėsiu naudotis autopilotu ir kt privalumais.
Tiesa, prigazdino, kad jas lb vagia.., teks kasko draustis.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 06 02, 08:01)
Tiesa, prigazdino, kad jas lb vagia.., teks kasko draustis.

Priklausomai nuo metų. Senų modelių tai nelabai vagia, nes jie labai atpigę. šiaip jau dažniau išlupa visokius pribumbasus, kaip lempas - angel eyes, aparatūrą ir pan.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti