Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(Noa @ 2006 05 30, 12:48)
Tai dabar pala, išaiškint man žmoniškai - tai mėto žiemą su jais ar nemėto? Klimpsta ar neklimpsta? Reikia mokintis su jais važiuot ar nereikia? O jei reikia, tai ką reikia išmokt, kame ten skirtumas, kas pas juos kitaip? Neaišku paliko unsure.gif

1. Su visomis mėto, tiek priekiniais, tiek galiniais varomais
2. Su visomis klimpstama, tiek su priekiniais, tiek su galiniais varomais
3. Reikia persiorientuoti, jei vienur, kad ištiesinti mašiną mini greičio pedalą, tai su kitomis reikia kaip tik numesti greiti ir įmesti žemesnę pavarą. Tiek vienomis, tiek kitomis reikia kontruoti vairą švelniai.

O skirtumą įsivaizduoti labai paprastą: jei stabdai su priekiniais varomais, tai blokuojami yra priekiniai ratai, jei su galiniais - galiniai.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 05 30, 14:16)
1. Su visomis mėto, tiek priekiniais, tiek galiniais varomais
2. Su visomis klimpstama, tiek su priekiniais, tiek su galiniais varomais
3. Reikia persiorientuoti, jei vienur, kad ištiesinti mašiną mini greičio pedalą, tai su kitomis reikia kaip tik numesti greiti ir įmesti žemesnę pavarą. Tiek vienomis, tiek kitomis reikia kontruoti vairą švelniai.

O skirtumą įsivaizduoti labai paprastą: jei stabdai su priekiniais varomais, tai blokuojami yra priekiniai ratai, jei su galiniais - galiniai.


thumb_yello.gif thumb_yello.gif thumb_yello.gif

neturiu ka pridurti smile.gif juk dviraciai visi irgi ne vienodai vaziuoja, nors sako mokytis su juo vaziuot reik tik vienakart mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhucka @ 2006 05 30, 10:08)
Galejau pavadinti tema, kaip jau buvo siulyta, "Kas pries BMW - vinykimes" ar pan, bet tiesiai sviesiai parasiau, kad man ji nepatinka ir kad retsykiai su Princu smagiai apie tai padiskutuojame. Pim...lu su juo nelyginu, nes neturiu mados vaizduotis kazkuo, ko neturiu. Jei prireiktu, pasiulyciau krutine sulyginti ;-) Esminis dalykas, jei tarkim, ginam ir toleruojam nerukanciuju teises, tai turekim drasos toleruoti ir rukanciuju teises, taip pat, jei galime patapsnoti per peti BMW megejui, tai turekime tolerancijos nepulti draskyti i gabalus ir jo nemegeju ;-)

Kiekvienam savo - auksine fraze sioje temoje! tai pat ir tiems, kurie nemegsta BMW ;-) ir ne tik todel, kad jis patinka Princui ;-)



Palaukit palaukit, prie ko cia rukanciuju ir nerukanciuju teises...ir isvis prie ko cia teises. Pirma diskusija iskelete pati, antra- jei jau apie teises prabilom, tai vien diskusijos padinimas jau zeidzia, tarkim mano teises ( nes as vairuoju BMW ir sia marke myliu:), o jus siulote sia marke sudirbti, vien del to, kad , itariu, nelabai suprantate ka kalbate, trecia - apie kokia tolerancija cia galima kalbeti, jei jus pirma pavadinote vairuojancius BMW , besidraskanciais GEZAIS.. ketvirta - jei neesate isitikinusi savo teisumu, o tuo labiau neesate pasiruosusi objektyviai oponuoti, geriau nepradeti tokios diskusijos.

Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 05 30, 14:16)
1. Su visomis mėto, tiek priekiniais, tiek galiniais varomais
2. Su visomis klimpstama, tiek su priekiniais, tiek su galiniais varomais
3. Reikia persiorientuoti, jei vienur, kad ištiesinti mašiną mini greičio pedalą, tai su kitomis reikia kaip tik numesti greiti ir įmesti žemesnę pavarą. Tiek vienomis, tiek kitomis reikia kontruoti vairą švelniai.

O skirtumą įsivaizduoti labai paprastą: jei stabdai su priekiniais varomais, tai blokuojami yra priekiniai ratai, jei su galiniais - galiniai.


A, nu jo. Čia gerai, kad paaiškinai. Nes tikrai nežinojau smile.gif Mašinų su galiniais varomais ratais varomi galiniai ratai, o mašinų su varomais priekiniais - varomi ir blokuojami priekiniai, čia esminis skirtumas, kas galėjo pagalvoti? hihihi.gif Nu ir tikrai, kokių inteligentiškų žmonių internete sutinki wub.gif

Tai BMW vairuotojos, skelbkit, kaip yra iš tikro (man šiaip įdomu, mano diedui BMW nepatinka bigsmile.gif ). Tai tikrai taip yra, kad su galiniais varomais žiemą mėto identiškai lygiai tiek pat, kaip su priekiniais varomais ir visiškai vienodai tiek pat klimpstama su priekiniais ir galiniais varomais?

Nes šiaip jau tauta tvirtina - ar čia pletkai? - kad BMW žiemą mėto ir klimpsta tikrai gerokai labiau. Ką tik va bendradarbis patvirtino, ką tik BMW pardavęs, audi nusipirkęs...

Papildyta:
QUOTE(Puerta @ 2006 05 30, 14:54)
jei jau apie teises prabilom, tai vien diskusijos padinimas jau zeidzia, tarkim mano teises ( nes as vairuoju BMW ir sia marke myliu).

Nu tai kas tau neleidžia atidaryt temą "BMW fanai, prašom čia"? Tada tie, kam BMW patinka, eis ten, o kam nepatinka, liks čia, o tokie kaip aš, kurie įsitikinę, kad kiekviena mašina, kaip ir sutuoktinis, turi savus pliusus ir savus minusus (tiesiog čia klausė minusų), o idealų nebūna - lankysis ir ten, ir ten...

Beje, man vienas žmogelis labai aiškiai paaiškino BMW pliusus. sakė, atsisėdi į BMW ir varai taip: VVVVAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU. O atsisėdi į kitą ir varai taip: bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz smile.gif
Nu jam tai buvo svarbu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 05 30, 16:46)
A, nu jo. Čia gerai, kad paaiškinai. Nes tikrai nežinojau smile.gif Mašinų su galiniais varomais ratais varomi galiniai ratai, o mašinų su varomais priekiniais - varomi ir blokuojami priekiniai, čia esminis skirtumas, kas galėjo pagalvoti?  hihihi.gif Nu ir tikrai, kokių inteligentiškų žmonių internete sutinki wub.gif

O dar žinok, kai įpili cukraus į benzo baką - karbiuratoriaus darbas pagerėja. Pabandyk.
Kitaip sakant, kaip šauksi - taip ir atsilieps.

QUOTE(Noa @ 2006 05 30, 16:46)
Beje, man vienas žmogelis labai aiškiai paaiškino BMW pliusus. sakė, atsisėdi į BMW ir varai taip: VVVVAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU. O atsisėdi į kitą ir varai taip: bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz smile.gif
Nu jam tai buvo svarbu smile.gif

Tai, kad tokiems atvejams geriau pirktis tikrai ne BMW. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 05 30, 18:17)
Kitaip sakant, kaip šauksi - taip ir atsilieps.

g.gif Ta prasme, jei nežinai, tai taip ir sakyk smile.gif Aš, matai, žinančių klausiau, reiškia, ne tavęs smile.gif

Va, ką tik mechanikos magistro teiravausi, nes čia kažkaip visi BMW giria, bet niekas nieko konkretaus nežino, tiek, kad krūtai... Klausiau - kuom geriau galiniai varomi - sakė, blogiau, stabilumas mažesnis ir žiemą klimpsta! O tai sakau, tai kodėl juos iš viso gamina? Nu sako, modelis toks. Bet tai sakau, jei priekiniai varomi vienareikšmiškai geriau, tai kodėl nekurie gamina, kaip blogiau, gi turi būt kažkoks motyvas, kažkokie savi pliusai? Sakė, nebent iš vietos geriau rauna. Nu aiškiau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 05 30, 18:16)
g.gif Ta prasme, jei nežinai, tai taip ir sakyk smile.gif Aš, matai, žinančių klausiau, reiškia, ne tavęs smile.gif



Mergaite, mažule, nematau nei tikslo nei prasmės kelti ginčą į techninį lygį, kadangi kaip sako mano vienas kolega "nematau su kuo kalbėtis". Kodėl? Todėl, kad "na vkus i cvet druzej net'. O jei domina grynai techniniai dalykai, prašom, kreipkitės ir nurodykite KAS konrečiai domina, o ne paistalai apie "rauna iš vietos", "stringa pusnyse" ir panašiai.

Vairuoju E34 535 jau 4 metus, prieš tai važinėjau su E30 318, dabar nusižiūrėjau E39 316. Mano karvė iš vietos nifiga gerai nerauna, kur ji su savo mase benuraus ... Matyt ir tavo magistras truputi apsiribojęs ties huligankių ir krekgždių klase. g.gif
Atsakyti
Meto su galiniais ratais varomas masinas labiau, bet geros padangos problemas issprendzia.

Vairavusi nesu, tik keleive vazinejusi senais/naujais ivairiais modeliais nuo 1 klases iki 7, 6 ir 8 klaseje, X3 ir X5 bei Z nesu sedejusi.

As esu totaliai pries BMW. Mano vyras manes nesupranta, bet as net savo draugem esu pasakius, "kad ta diena, kai apie mane rasys "Stilius" ar as parvairuosiu BMW, prasom mane nusauti, nes mano kune bus kokia nors fifa, o ne as".

Su senais BMW vazineja, kurie nori pasirodyti krutais, o su naujais, kurie nori ir gali pasirodyti. Tokia mano teorija.

Man zinomi minusai:
vagia, draudimas brangiai kainuoja.
Turbodyzeliniu BMW silpna vieta yra varikliai (skyla galvos) - cia kazkur apie 10metu senumo modelius.

Atsakyti
QUOTE(Seeme @ 2006 05 30, 18:36)
<...>
Su senais BMW vazineja, kurie nori pasirodyti krutais, o su naujais, kurie nori ir gali pasirodyti. Tokia mano teorija.
Man zinomi minusai:
vagia, draudimas brangiai kainuoja.
Turbodyzeliniu BMW silpna vieta yra varikliai (skyla galvos) - cia kazkur apie 10metu senumo modelius.

Ir ką po tokių "objektyvių nuomonių" reikia atsakyti? blink.gif
Viena bobutė sakė, kad ... ? Ar kaip?
Psio, baigiu šią temą skaitinėti, ibo tai yra absoliutus ir totalus briedas, kadangi lygiai tuos pačius punktus galima pritaikyti ir visoms kitoms automobilių markėms.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 05 30, 19:27)
Mergaite, mažule,  nematau nei tikslo nei prasmės kelti ginčą į techninį lygį, kadangi kaip sako mano vienas kolega "nematau su kuo kalbėtis". Kodėl? Todėl, kad "na vkus i cvet druzej net'. O jei domina grynai techniniai dalykai, prašom, kreipkitės ir nurodykite KAS konrečiai domina, o ne paistalai apie "rauna iš vietos", "stringa pusnyse" ir panašiai.

Vairuoju E34 535 jau 4 metus, prieš tai važinėjau su E30 318,  dabar nusižiūrėjau E39 316.  Mano karvė iš vietos nifiga gerai nerauna, kur ji su savo mase benuraus ... Matyt ir tavo magistras truputi apsiribojęs ties huligankių ir krekgždių klase.  g.gif

Nežinau, ties kuo apsiribojęs mano magistras, neišmanau smile.gif

Bet tai tu gali paprastai ūkiškai atsakyt į tuos pačius klausimus, kokie pliusai užpakalinių varomų ir ar tikrai jie labiau mėtomi ir labiau klimpsta, ar ne? Aš žinau, kad visi klimpsta ir visi mėtomi, šiemet su priekiu varomais taip užmetė, kad diedukui renuškę apglamžiau, bet tai su BMW būtų dar blogiau - taip ar ne? Kodėl tie BMW gamina su gale varomais, jeigu tai nepatogiau ir net iš vietos nerauna geriau? Gi turi kažkuom motyvuot, kažkas geriau būt?

O mažule ir mergaite tai mane, 180 ūgio dviejų vaikų motiną, jau retai kas pavadina wub.gif Labai sujaudinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 05 30, 18:48)
Nežinau, ties kuo apsiribojęs mano magistras, neišmanau smile.gif

Nu va... o man iš kur žinoti?
QUOTE(Noa @ 2006 05 30, 18:48)
Bet tai tu gali paprastai ūkiškai atsakyt į tuos pačius klausimus, kokie pliusai užpakalinių varomų ir ar tikrai jie labiau mėtomi ir labiau klimpsta, ar ne? <...>


Sąžiningai? Jokių pliusų. Visa tai yra pasakos bobutėms ir visu kuo įsitikinusiems vyrams, kurie atkakliai savo įsitikinę tvirtina vieni vieną, kiti kitą. Ūkiškai man giliai dzin ar auto yra priekiniais ar galiniais varomais ratais. Įpročio reikalas, tai čia man asmeniškai. Kai nešasi galas, tai nusineša visa subinė, mašina slysta galu, t.y. priekis stovi vietoje, tuo tarpu, kai užneša priekiniais varomais (oj, blyn, prisimenu aš tą kaifą po šiai dienai), neša visą mašiną į šoną. Faktiškai ir viena ir kita, nesuvaldžius slydimo tampa nevaldoma, tik, mano subjektyvia nuomone, aš jau geriau su subine kur nors montuosiuos, nei su visu šonu. O visa kita - ginčio objektas, kuris po šiai dienai nėra objektyviai apsręstas. Kas blogai, kai sėdi pusnyse? Priekiniais varomais, galima užsikapanoti dar kažkur, išjudinti auto, o su galinais hem... kaip čia nenusikeikus, sėdi ir sėdi ir judi pirmyn, atgal, pirmyn, atgal, kad auto užsikabintu galiniais kur nors ir kapstytusi iš savo subinės masės. Kritiškai žvelgiant - masė yra paskirstyta atitinkamai, todėl subinė (jei nepakrauta) yra lengvesnė, nei priekis.
Aš kai bandžiau išvengti avarinės situacijos, ir nužudžiau Ascona, kai pamačiau jos subinę, kaip ji atrodo, galvojau, šakės... mašina tiesiu taikymu į laužyna. Išlipau, nuejau, net atsipūčiau, kapotas biški įlenktas, faros įstumtos. Viskas. Asconą į šrotą, karvę - meistrams. Skardos savo duoda. Ji saugesnė ir t.t.
Tiesa, dabar pagalvojau, kad visai nenoriu E39, maža ji man. Nemėgstu mažų kurdupelių, nepatinka, alergiją kelia, kai reikia į kalną 2 bėgiu rioglintis ir galvoti, kada tu po velniais užkilsi... o visoki audi, vw, mazdos ir pan. per daug plastmasinės ir labai barška, nesaugios, nepatinka ir šiaip minusų visur daug. Na dar MB susigundyčiau, bet jos labai minkštos ir vairuojant galima būtų užmigti.
QUOTE(Noa @ 2006 05 30, 18:48)
O mažule ir mergaite tai mane, 180 ūgio dviejų vaikų motiną, jau retai kas pavadina wub.gif  Labai sujaudinta wub.gif

Na, aš truputi žemesnė, o antro vaiko D sakė nebus, ale vis tiek visada noriu būti 16likos lotuliukas.gif
Atsakyti
nepatinka nei ''BMW'',nei "'Mersai'' schmoll.gif Ir sušaudykit mane,jei norit biggrin.gif O nepatinka man jie šiaip,bobiškai-negražūs ir tiek rolleyes.gif Na,nebent patys naujausi modeliai ax.gif
Atsakyti