Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(lovely @ 2009 03 26, 19:33)
Taip tema apie BMW, tuomet nekiskite i tema kitu palyginamuju auto biggrin.gif


lotuliukas.gif oi negaliu, šaunuolė drinks_cheers.gif

o šiaip dyzeliniai varikliai BMW labai neblogi. nors lyginant kokių *97-98 metų 3 klasės BMW ir 2000-2002 metų tiek pat kainuojančią dyzelinę Opel Astra geros komplektacijos su 2-2,2 l dyzeliu tai dar klausimas kas maloniau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ahaa: 26 kovo 2009 - 21:59
QUOTE(ahaa @ 2009 03 26, 21:54)
lotuliukas.gif  oi negaliu, šaunuolė  drinks_cheers.gif

o šiaip dyzeliniai varikliai BMW labai neblogi. nors lyginant kokių *97-98 metų  3 klasės BMW ir 2000-2002 metų tiek pat kainuojančią dyzelinę Opel Astra geros komplektacijos su 2-2,2 l dyzeliu tai dar klausimas kas maloniau

Nezinau, kaip dyzeliniai, bet mano benzinis pries tai ir dabartinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 03 26, 18:33)
Taip tema apie BMW, tuomet nekiskite i tema kitu palyginamuju auto biggrin.gif



nekisam, bet ar verta moket uz ta propeleri tokius pinigus? is esmes sutinku surinkimo kokybe gera, auto erdvus ,pakankamai galingas nekalbant apie 520 biggrin.gif kuro sanaudos irgi kaip esant tokiam pajegumui didokos, nors viena kart pralekus su draugelio 750 ispudziu uzteko tikrai ,tada supratau kas yra daug ag po kapotu, bet visgi ar ne geriau isigyt Alpina?wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2009 03 30, 09:49)
nekisam, bet ar verta  moket uz ta propeleri tokius pinigus? is esmes sutinku surinkimo kokybe gera, auto erdvus ,pakankamai galingas nekalbant apie 520  biggrin.gif kuro sanaudos  irgi kaip esant tokiam pajegumui  didokos, nors  viena kart pralekus su draugelio 750 ispudziu uzteko tikrai ,tada supratau kas yra daug ag po kapotu, bet visgi ar ne geriau isigyt Alpina?wink.gif


o kas, tavo manymu, yra Alpina? juk tai to paties BMW tvarinys, tik prabangesnis
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2009 03 30, 07:49)
nekisam, bet ar verta  moket uz ta propeleri tokius pinigus? is esmes sutinku surinkimo kokybe gera, auto erdvus ,pakankamai galingas nekalbant apie 520  biggrin.gif kuro sanaudos  irgi kaip esant tokiam pajegumui  didokos, nors  viena kart pralekus su draugelio 750 ispudziu uzteko tikrai ,tada supratau kas yra daug ag po kapotu, bet visgi ar ne geriau isigyt Alpina?wink.gif

Jei jums geriau alpina, tai pirkite biggrin.gif Kiekvienas perka tai kas patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
idomu nuo kada 'alpina' siejasi su prabanga? snekam ir nezinom apie ka.. o pasirinkimas BMW yra tikrai geras, net sakyciau labai geras smile.gif kas su jais vazineja ir supranta ar bent dedasi suprantantys, tai esant galimybei vissada ir vazines su BMW!
Atsakyti
QUOTE(vaidis @ 2009 04 01, 17:11)
idomu nuo kada 'alpina' siejasi su prabanga? snekam ir nezinom apie ka.. o pasirinkimas BMW yra tikrai geras, net sakyciau labai geras smile.gif kas su jais vazineja ir supranta ar bent dedasi suprantantys, tai esant galimybei vissada ir vazines su BMW!

Tikrai taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidis @ 2009 04 01, 19:11)
idomu nuo kada 'alpina' siejasi su prabanga? snekam ir nezinom apie ka.. o pasirinkimas BMW yra tikrai geras, net sakyciau labai geras smile.gif kas su jais vazineja ir supranta ar bent dedasi suprantantys, tai esant galimybei vissada ir vazines su BMW!


puikiai žinom ką šnekam. ne visi tokie tūparikai, kad "prabangą" supranta kaip minkštas sėdynes ir daug papildomų mygtukų.
Pažiūrėkit į kainas - Alpina akinuoja bent jau kaip atitinkama "eMkė" BMW, neiašku kodėll, bet kainuoja. o eMkė tai PRABANGA thumbup.gif jei jūs perkeltinę prasmę suprantat. aš net nedrįsčiau normalios eMkės (ne tos, kur pacukai M raidę prisiklijavę) lyginti su kitu atitinkamu BMW... kaip diena nuo nakties skiriasi atsisėdus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ahaa: 01 balandžio 2009 - 18:32
QUOTE(ahaa @ 2009 04 01, 19:32)
puikiai žinom ką šnekam. ne visi tokie tūparikai, kad "prabangą" supranta kaip minkštas sėdynes ir daug papildomų mygtukų.
Pažiūrėkit į kainas - Alpina akinuoja bent jau kaip atitinkama "eMkė" BMW, neiašku kodėll, bet kainuoja. o eMkė tai PRABANGA  thumbup.gif  jei jūs perkeltinę prasmę suprantat. aš net nedrįsčiau normalios eMkės (ne tos, kur pacukai M raidę prisiklijavę) lyginti su kitu atitinkamu BMW... kaip diena nuo nakties skiriasi atsisėdus


BMW tikrai nera prabangios klases automobiliai, jai automobilis kainuoja daugiau nei golfas ar koks opelis, tai dar nereiskia kad jis prabangus. man ir feraris nera prabangus nes tai sportinis automobilis.
taip kad kiekvieno supratimas kitoks ir cia nereiktu tuparintis delto
Atsakyti
QUOTE(ahaa @ 2009 04 01, 19:32)
puikiai žinom ką šnekam. ne visi tokie tūparikai, kad "prabangą" supranta kaip minkštas sėdynes ir daug papildomų mygtukų.
Pažiūrėkit į kainas - Alpina akinuoja bent jau kaip atitinkama "eMkė" BMW, neiašku kodėll, bet kainuoja. o eMkė tai PRABANGA  thumbup.gif  jei jūs perkeltinę prasmę suprantat. aš net nedrįsčiau normalios eMkės (ne tos, kur pacukai M raidę prisiklijavę) lyginti su kitu atitinkamu BMW... kaip diena nuo nakties skiriasi atsisėdus

Nei M, nei Alpina nėra prabanga. Taip tai brangios mašinos, bet tikrai ne prabangios. Tai sportinis variantas. Alpinos lyginti su M klase irgi nederėtų, nes Alpina yra kita kompanija, kuri užsiima BMW automobilių tiuningu. Kaip kad Brabus tiuninguoja Mercedes automobilius. O M klasė tai sportiniai BMW. Panašių modelių, t.y. turinčių galingesnį variklį, kitokią apdailą, turi ir kiti auto gamintojai. Kaip kad Mitsubishi Lancer Evolution. Yra pagerintų ir Golf (GTI), ir Opel (Turbo), ir Audi (S ir RS klasės), ir Honda (type R ir S), ir netgi Ford (RS) ar net Seat (FR). Bet niekas jų nesieja su prabanga. Prabangūs auto tai ne tik didelė kaina, bet ir minkštos sėdynės, minkšta pakaba, visi pribumbasai, dažnai niaukti langai ir t.t. Tai 7 serijos BMW, Audi A8, VW Phaeton, Toyota Camry ir pan. šio segmento mašinos. Tai, kad spaudoje prie prabangių priskiriama bet koks net 5 serijos BMW, tai nereiškia, kad tai ir yra prabanga. Teisingai vaidis sako, Ferrari irgi ne prabangus, o sportinis brangus automobilis.
O M raidę gauni, kai kažką užsisakai iš M klasės, pvz. sėdynes, vairą, išorės ar vidaus apdailą. Mano BMW irgi turi M raidę priklijuotą, nes vairuotojo sėdynė iš M klasės. Beje, daug patogesnė nei paprasta.
P.S. Labai dažnai žmonės prie prabangių auto priskiria tas, kurių patys negali įpirkti arba pakankamai naujus auto, kurie ne visada pasižymi prabanga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 02 balandžio 2009 - 07:45
QUOTE(pikkolo @ 2009 04 02, 09:43)
Nei M, nei Alpina nėra prabanga. Taip tai brangios mašinos, bet tikrai ne prabangios. Tai sportinis variantas. Alpinos lyginti su M klase irgi nederėtų, nes Alpina yra kita kompanija, kuri užsiima BMW automobilių tiuningu. Kaip kad Brabus tiuninguoja Mercedes automobilius. O M klasė tai sportiniai BMW. Panašių modelių, t.y. turinčių galingesnį variklį, kitokią apdailą, turi ir kiti auto gamintojai. Kaip kad Mitsubishi Lancer Evolution. Yra pagerintų ir Golf (GTI), ir Opel (Turbo), ir Audi (S ir RS klasės), ir Honda (type R ir S), ir netgi Ford (RS) ar net Seat (FR). Bet niekas jų nesieja su prabanga. Prabangūs auto tai ne tik didelė kaina, bet ir minkštos sėdynės, minkšta pakaba, visi pribumbasai, dažnai niaukti langai ir t.t. Tai 7 serijos BMW, Audi A8, VW Phaeton, Toyota Camry ir pan. šio segmento mašinos. Tai, kad spaudoje prie prabangių priskiriama bet koks net 5 serijos BMW, tai nereiškia, kad tai ir yra prabanga. Teisingai vaidis sako, Ferrari irgi ne prabangus, o sportinis brangus automobilis.
O M raidę gauni, kai kažką užsisakai iš M klasės, pvz. sėdynes, vairą, išorės ar vidaus apdailą. Mano BMW irgi turi M raidę priklijuotą, nes vairuotojo sėdynė iš M klasės. Beje, daug patogesnė nei paprasta.
P.S. Labai dažnai žmonės prie prabangių auto priskiria tas, kurių patys negali įpirkti arba pakankamai naujus auto, kurie ne visada pasižymi prabanga.


o viešpatie, BMW skustagalvių forumas /:D
iš mano postų turėjo būt ir arkliui aišku, kad PRABANGIOM mašinom vadinu tas, kurios turi PRABANGIAI daug arklių biggrin.gif BMWiniam nesuprantama tas ko gero biggrin.gif

vargšai vargšai jūs, jei M sėdynę įsidėję įsivaizduojatr, kad jau su eMke važiuojat lotuliukas.gif linkiu klada nors gyvenima normalią eMkę arbą Alpiną pabandyt biggrin.gif nors panašu kad jum neteks, nes NE LYYGIS lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ahaa @ 2009 04 02, 09:10)
o viešpatie, BMW skustagalvių forumas /:D
iš mano postų turėjo būt ir arkliui aišku, kad PRABANGIOM mašinom vadinu tas, kurios turi PRABANGIAI daug arklių biggrin.gif BMWiniam nesuprantama tas ko gero biggrin.gif

vargšai vargšai jūs, jei M sėdynę įsidėję įsivaizduojatr, kad jau su eMke važiuojat  lotuliukas.gif  linkiu klada nors gyvenima normalią eMkę arbą Alpiną pabandyt biggrin.gif nors panašu kad jum neteks, nes NE LYYGIS  lotuliukas.gif

Kai asilas rašo, tai matyt arkliui neaišku, nes kažkaip apie arklius (ar asilus) nieko nerašyta.
Prie ko čia skustagalviai? doh.gif g.gif Daug arklių (beje ką reiškia daug unsure.gif )turi ir kitos auto, kad ir minėtas Golf GTI. Tai irgi prabangus automobilis. Žinosiu ateity lotuliukas.gif
Vargšas tas, kuris neturi pro ką pramyšt, o aš turiu bigsmile.gif . Tad nereik gailėt manęs, aš nedėjau tos sėdynės, aš tokią pirkau. Čia buvo paaiškinimas į tamstos pasakymą, kad kiekvienas užsiklijavęs M ženklą, jau važinėja su eMke. Ne visi patys užsiklijuoja, kai kuriem užklijuoja gamykloje. Bet turbūt tamsta tik ir įsivaizduojat, kad mašina i M klasę pavirsta tik dėl ženkliuko. Aš taip nei rašiau, nei galvoju.
Nei M, nei Alpinos neketinu pirkti, nes man tikrai būtų nelygis išleisti visus pinigus tik tam, kad pamandravot. Neuždirbu tiek, kad galėčiau išlaikyti tokį ryklį, man ir saviškio užtenka. Be to, nematau kur Lietuvoje būtų galima išnaudoti 400 AJ. Pirkti tik tam, kad turėti, ne mano stilius.
Atsakyti