Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(lovely @ 2009 03 25, 08:33)
Na, su zaliu jaunimu tai tik "kregzdes" arba seni 5kl.Musu mieste nepastebejau, kad labai jauni vairuoti X5,7kl,X6.
Jei draudimas iki 26m, vairuojant galingesni varikli, nei 1,4l butu labai didelis, tai tokiu lakstanciu, gatvese tikrai apmazetu.


Taip, jūs teisi wink.gif Na, kaina prieinama, tai ko nepirkt kregždučių biggrin.gif
Jaunimą turėjau omeny,apskritai jaunus žmones, gal kiek neteisingai išsireiškiau. smile.gif turiu nemažai pažįstamų, jaunų žmonių (19-23m), kurie turi naujus BMW automobilius, pvz. 3,5 ar 7 klasės, laksto su 5-litriais auto ir vargo nemato. Iš dalies ir dėl to, kad tėvai prie lito sėdi.
Viskas būtų kitaip turbūt,jei būtų kitokie finansai.Ir draudimas didesnis. Nors kas ten žino rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 03 25, 10:33)
Na, su zaliu jaunimu tai tik "kregzdes" arba seni 5kl.Musu mieste nepastebejau, kad labai jauni vairuoti X5,7kl,X6.
Jei draudimas iki 26m, vairuojant galingesni varikli, nei 1,4l butu labai didelis, tai tokiu lakstanciu, gatvese tikrai apmazetu.



o jūs tikrai matot, kad su 1,4 l palakstyti neįmanoma? dar ir kaip įmanoma thumbup.gif jaunystėj su savo mažyle japaške bent jau dvilitrius BMW prie šviesoforų ant starto į vietą statydavau smile.gif ir net BMW nereikėjo. nors šiaip - tai laabai fainos mašinos thumbup.gif tikrai nėra daugiau priežasčių sudirbinėti, nei bet kurią kitą
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 03 25, 08:33)
Jei draudimas iki 26m, vairuojant galingesni varikli, nei 1,4l butu labai didelis, tai tokiu lakstanciu, gatvese tikrai apmazetu.

Jei rasit BMW su tokiu varikliu, man irgi pasakykit, nes iki šiol dar toks BMW nepagamintas. Mažiausia kubatūra 1,6.
QUOTE(ahaa @ 2009 03 25, 20:11)
o jūs tikrai matot, kad su 1,4 l palakstyti neįmanoma? dar ir kaip įmanoma  thumbup.gif  jaunystėj su savo mažyle japaške bent jau dvilitrius BMW prie šviesoforų ant starto į vietą statydavau smile.gif ir net BMW nereikėjo. nors šiaip - tai laabai fainos mašinos  thumbup.gif  tikrai nėra daugiau priežasčių sudirbinėti, nei bet kurią kitą

Nereiktų lyginti japoniškų mašinų su vokiškom. Japoniškose trauka prie žemesnių apsukų, o vokiškose prie aukštesnių. Be to, japoniškos mašinos gerokai lengvesnės. Norėčiau pamatyt kaip 328 ar 330 apdėtum. 316 ir 520 aplamai neturėtų būti gaminamos, per mažai arklių tokiai mašinai.
Atsakyti
QUOTE(ahaa @ 2009 03 25, 20:11)
o jūs tikrai matot, kad su 1,4 l palakstyti neįmanoma? dar ir kaip įmanoma  thumbup.gif  jaunystėj su savo mažyle japaške bent jau dvilitrius BMW prie šviesoforų ant starto į vietą statydavau smile.gif ir net BMW nereikėjo. nors šiaip - tai laabai fainos mašinos  thumbup.gif  tikrai nėra daugiau priežasčių sudirbinėti, nei bet kurią kitą


o dar nepagalvodavai jog apdedavai vien del to, kad tu bemsu savininkai su tavim prie sviesoforu nelenktiniavo? g.gif hihihi.gif

bet as tai prijaucianti japoskom biggrin.gif nors nauji BMW labai wub.gif is naujesniu man tragiskas tik tai X5 ax.gif ir vaziuoja neitin schmoll.gif man prabangiai, tikejausi daugiau blush2.gif
Atsakyti
ir ko jus BMWistės tokios piktos? ar kad jumora suprastumėt reikia šypsenėlių pripaišyt lotuliukas.gif priimat kaip asmeninį ižeidimą ar ką? gaila man jūsų tada.

beje, kas čia per nesąmonė, kad japonai prie žemesnių apsukų traukia? tikrai ne visi. Nissanai prie jokių apskritai netraukia. didelė dalis Mazdų iki 4000 visiškai bukos, o virš 4200 irgi nebevažiuoja. žiūrint koks varikliukas
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 03 26, 08:42)
Jei rasit BMW su tokiu varikliu, man irgi pasakykit, nes iki šiol dar toks BMW nepagamintas. Mažiausia kubatūra 1,6.


Paskaitykite geriau, nerasiau, kad BMW su 1,4l.Daviau, kaip pavyzdi, kad vairuojant tik su 1,4l draudimas pigesnis butu.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 03 26, 12:17)
Paskaitykite geriau, nerasiau, kad BMW su 1,4l.Daviau, kaip pavyzdi, kad vairuojant tik su 1,4l draudimas pigesnis butu.

Bet tema tai apie BMW bigsmile.gif
Atsakyti
na kaip jūs nesuprantat, tik BMW yra mašina. visa kita šlamštas, ir BMW su niekuo9 net lygint negalima smile.gif
jei koks asilas su 520 ar 320 nesugeba normaliai startuoti (arklio galių tam neužtenka, pasodinus asilą už vaido), tai reikia sakyti, kad jis nenori lenktyniauti biggrin.gif

beje, 316 normaliai traukia, jei ne asilas už vairo. mieste pilnai užtenka. kai greitis virš 130 jau prasčiau

o kitam ir šešių litrų normaliam startui neužtenka smile.gif ir čia tikrai niekuo nesusiję su tuo, ar vairuojamas BMW, ar kitas automobilis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ahaa: 26 kovo 2009 - 12:56
QUOTE(ahaa @ 2009 03 26, 11:39)
Nissanai prie jokių apskritai netraukia. didelė dalis Mazdų iki 4000 visiškai bukos, o virš 4200 irgi nebevažiuoja. žiūrint koks varikliukas

Nu jau. Turbūt nei 100, nei 200 netraukia, dar yra tokia Almera, kuri visai neblogai traukia. Na bet jo, jie visi didesnės kubatūros, nei 1,4. Ir MX'ai visai netraukia bigsmile.gif Tai kaip ten tavo ta japaškė galėjo visus dėt ant sankryžos, jei taip netraukia japoniškos? Gal per raudoną važiuodavai? lotuliukas.gif
P.S. Šiaip tai mano poste reikia vietom sukeist japonus ir vokiečius, bet taisyt jau neleidžia. Vat ką reiškia nepaskaityt ką rašai blush2.gif Ilgos pavaros starte geriau, nei trumpos. Nors aš tai visada tokius ale dėjikus užleidžiu prie sankryžos, kad paskui galėtų girtis, kaip su 1,4 apdėjo BMW biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ahaa @ 2009 03 26, 12:55)
na kaip jūs nesuprantat, tik BMW yra mašina. visa kita šlamštas, ir BMW su niekuo9 net lygint negalima smile.gif
jei koks asilas su 520 ar 320 nesugeba normaliai startuoti (arklio galių tam neužtenka, pasodinus asilą už vaido), tai reikia sakyti, kad jis nenori lenktyniauti biggrin.gif

beje, 316 normaliai traukia, jei ne asilas už vairo. mieste pilnai užtenka. kai greitis virš 130 jau prasčiau

o kitam ir šešių litrų normaliam startui neužtenka smile.gif ir čia tikrai niekuo nesusiję su tuo, ar vairuojamas BMW, ar kitas automobilis

Tema apie BMW, todėl visi ir šneka apie tai. Kai bus tema: kuri mašina geriausia, tada bus kalbama apie visas kitas. O 5tukui 150 arklių mažoka, nes mašina gana sunki (1,5 t). Kaip ir 3čiukui 105 arklių. Įsibėgėjimas tik per 12,4. O 130 traukia bet kuri mašina ir visiškai nepriklausomai nuo galingumo. Aplamai kam mieste reikalingas dėjimas? Man tai tik sustojus pirmoj juostoj, kad galėčiau greitai persirikiuoti į antrą, na dar tada kai reik greitai užsukti.
O pyksti tai čia tu mirksiukas.gif
Man asmeniškai mano BMW patinka, nes yra minkšta, ir traukia neblogai. Bet kitą pirksiu ne BMW, bet tikrai ne mažiau kaip 170 arklių.
Atsakyti

O pyksti tai čia tu mirksiukas.gif


kiek metų vairuoji, jei ne paslaptis? kai mano patirtis buvo kokie pora metų, tai ir man visokių įdomių idėjų apie tai kas "traukia" ateidavo. nu kad Almera traukia tai čia giaaras biggrin.gif

dabar kai virš 10 metų iš mašinos neišlipu, tai kitaip atrodo kas yra trauka smile.gif
ir, beje, trauka nėra tas pats kaip maksimalus greitis.

Atsakyti
vienintelis bmw benzininis geras variklis yra 2,8 dyzelis 3,0 ir taskas daugiau nieko gero juose nera, palyginus pagal naujausius testus 3 klases bmv lenkia net ir alfa romeo 159 viskuom taip kad neperdedam kokios jos geros, auto kaip auto genda kaip ir visos, surinktos tikrai kokybiskai kalbant apie 5-7 serijas
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 03 26, 12:50)
Bet tema tai apie BMW bigsmile.gif

Taip tema apie BMW, tuomet nekiskite i tema kitu palyginamuju auto biggrin.gif
Atsakyti