Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(Aziza @ 2009 01 12, 18:57)
ai neturiu nei noro, nei laiko su vaikais gincytis, kurie greiciausiai nei teisiu neturi.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nebenorėjau jau kliudyt, bet juokas ima, įdomu kas čia vaikas ypač jei tavo profilio duomenys tikslus biggrin.gif
Įsikibus visom keturiom į savo bimbalą, neduok dieve kas negerą žodį pasakys lotuliukas.gif Saugok sveikatą nesnervavus, dar prireiks.

Aš tik nuomonę apie bmw išsakiau iš patirties, ir ji po šios temos tik pasitvirtino, kaip bebūtų gaila biggrin.gif
Gerai, daugiau čia nesikišiu, nes kaip sako užkliudyk nevietoj, tai ir .... censored2.gif

O kitiems šių auto vairuotojams sekmės ir kultūros kelyje smile.gif
Atsakyti
BMW viena is geriausiu masinu!! o kas su skarbonkem vazineja, ir dar cia irodineja kas ka, tai slepkites!!! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Bond Girl 007": 12 sausio 2009 - 23:35
QUOTE(rihANNA @ 2008 12 24, 19:16)
Turejau kadaise BMW 3, pakankamai sena, 93 metu. tai ypac kieta masina, palygynus su mano dabrtine pvz. (ne BMW), tai kaip laivas ir vezimas medinis. Bet aisku metai daug ka pasako, beto modelis  ne "biznes" klases.

o tai jau laivas yra gerai? biggrin.gif tagi lėtai važiuoja, kol įsibėgėja lotuliukas.gif esu vairavusi šiek tiek ,,laivą", mersas senas senas, kibiru vadina jį, dabar mažai jau tokių yra, nu bet važiuodavo tai tiksliai kaip laivas: iš lėto, iš lėto, kol įsibėgėdavo... lotuliukas.gif

QUOTE(Gratis @ 2009 01 09, 19:59)
čia gana įdomus straipsniukas wink.gif .

thumbup.gif

QUOTE(rara @ 2009 01 11, 12:50)
Taciu man nepatinka daugelis BMW vairuotoju, kurie mano, kad keliuose galima nesilaikyti eismo taisykliu  g.gif

pabandžiau prisiminti nors vieną atvejį, kad bmw vairuotojas nesilaikytų KET kažkaip išskirtinai nei kitų automobilių vairuotojai, nu neatgaminu biggrin.gif Ko nesilaiko? Diržo nesisega? Greitį viršija? Posūkio nerodo? Šaligatviais važinėja? Invalidų vietose stovi? Draskosi keliuose, saules piešia?... Nejuokinkit, čia ne nuo mašinos priklauso, o nuo brandumo ir atsakingumo biggrin.gif
Atsakyti
Seip tema senokai issiseme,nes daugumos argumentai,nukreipti ne i pati auto
+ ir -, o i asmeniskumus!(Kiti,net profilius tikrina,kad isitikintu, kas ir kaip doh.gif )
O,vairuojantis,bet koki automobili,visuomet sakys,kad jis pats wub.gif ,nebent butu nenusisekes pirkinys mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lovely: 13 sausio 2009 - 10:44
nebūtinai sakys kad pats...
buvo laikas kai nusipirkti galėjau tik mazdą, ją ir pirkau, nes tai atrodė kainos ir kokybės santykis idealus, nors pravažiuojančias tvarkingas BMW visada palydėdavau akimis.
Dabar kai pati sėdžiu už BMW vairo, norisi ne kitos markės bet tos pačios ir vis naujasnių metų.
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 01 18, 09:31)
nebūtinai sakys kad pats...
buvo laikas kai nusipirkti galėjau tik mazdą, ją ir pirkau, nes tai atrodė kainos ir kokybės santykis idealus, nors pravažiuojančias tvarkingas BMW visada palydėdavau akimis.
Dabar kai pati sėdžiu  už BMW vairo, norisi ne kitos markės bet tos pačios ir vis  naujasnių metų.

Sutinku mirksiukas.gif Na,bet sioje temoje BMW myletojai smerkiami lotuliukas.gif Kai si pasibaigs uzvesime kita,tik ne tokiu idiotisku temos pavadinimu mirksiukas.gif
Atsakyti
Uzsukau paskaitineti, nes pati sios markes masinuka turejau, bet net nesitikejau, kad i toki vaiku darzeli papulsiu doh.gif bet suprantama, nes SM forumui amziaus cenzo nera lotuliukas.gif
Atsakyti
kol neturejau BMW ir man jos buvo nelabai, bet dabar kai turiu naujuteli BMWuka tai pats geriausias ir sauniausias masiniukas
Atsakyti
žinai tas naujausias BMW yra liuks ( bet turi ligą -elektronikoje).
senai - turėjau huliganką(manau nežinai kas tai yra) bet ten tai buvo BMW... ledas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 01 18, 20:56)
žinai tas naujausias BMW yra liuks ( bet turi ligą -elektronikoje).

??? kas negerai su elektronikai

as irgi jau pratinuosi prie dovaneles, bet dar nedrasiai vazineju, nes 240 arkliu, ir be chuligano yra ka veikti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganėlė: 19 sausio 2009 - 13:55
turiu ne vieną ir ne penkis savus žmones kurie vairuoja BMW naujasnius modelius ( ne naujausius bet ne senesnius nei 2000m) tai galiu pasakyti tiek 2002 tiek 2007m trečios klasės BMW pradeda streikuoti elektronika ( kaip pvz su pultu neatsidaro visos durys o tik vairuotojo, kitos iš vis neatsidaro arba užstringa o tada aišku ir dangtelis benzo neatsidaro) ir šiaip visokių nesamonių būna su ta elektra ( nors išlenda kažkodėl po 6mėn -12mėn važinėjimosi)

Mūsiškė 8m senumo irgi turėjo pradžioje bėdų, bet sutvarkėm kol kas viskas ok. T.y čia mano vyro, mano kregždė sena, bet važiuoja gerai, tik norisi galingesnio variklio ir morališkai naujasnės biggrin.gif
Atsakyti
Kiek teko domėtis, tai elektronika yra BMW liga (kaip ir kai kurių kitų auto). Bent jau į senesnius modelius eidavo dviejų gamintojų elektronika: Bosch ir Siemens. Su pirmąja praktiškai jokių bėdų, o vat antroji tai pastoviai streikuoja. Tik vat nežinau kaip patikrinti kokia elektronika yra. Ir dar nuo 2000 m. (bent jau E39) pradėjo kišti labai daug elektros į automobilius, tad ir tikimybė, kad ji ges dažniau padidėjo.
Atsakyti