Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

Mašinos kaip mašinos,nei dizainu nei dar kuo tikrai neišsiskiria iš kitų, išsiskiria jų vairuotojai,kurie kažkodėl matyt mano, kad vairuoja kažką nerealaus...
Tikrai ne apie visus taip sakau, bet kiek man teko susidurti, tai dauguma bmw vairuotojų kažkokie keisti arba dar blogiau..
Tikrai ne apie visus aš , nepulkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2009 01 09, 23:25)
Mašinos kaip mašinos,nei dizainu nei dar kuo tikrai neišsiskiria iš kitų, išsiskiria jų vairuotojai,kurie kažkodėl matyt mano, kad vairuoja kažką nerealaus...
Tikrai ne apie visus taip sakau, bet kiek man teko susidurti, tai dauguma bmw vairuotojų kažkokie keisti arba dar blogiau..
Tikrai ne apie visus aš , nepulkit smile.gif


Nesutinku, kad dizainas nesiskiria, kaip tik dėl savo dizaino man ir patinka BMW, ypač senesni modeliai wink.gif .
Atsakyti
O BOZE, nuu ir pasisakimai gezai, stori, pliki ir t.t.

cia ryskiai pasisakymai tu kurie nori, bet negali vazinet, tai is pavydo, bent inirsi isliesim
girdejau ir toki bmw minusa, kad berysio uzvedimo mygtukas lotuliukas.gif

dauguma nauju masinu visgi yra imoniniu, ir idomu kiek imoniu darbuotojams drozti pirks BMW, tam yra volswagen, skoda, toyta

o kas turi pinigu renkasi kas jiems patinka, ir tikrai ne vien tik pagal isvaizda, yra kruva techniniu ir technoologiniu charakteristiku
ir zinau labai daug zmoniu vairuojanciu bmw, kurie nei stori, nei pliki, nezinau kas tie gezai, tai negaliu pasakyt, o pasirinkta masina yra todel kad ji atitinka ju poreikius, ir nora komfortiskai vaziuot

manau siai dienai tai yra geriausias kokybes, kainos, o man dar plius ir isvaizdos santykis

Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2009 01 10, 16:37)
O BOZE, nuu ir pasisakimai gezai, stori, pliki ir t.t.

cia ryskiai pasisakymai tu kurie nori, bet negali vazinet,  tai is pavydo, bent inirsi isliesim
girdejau ir toki bmw minusa, kad berysio uzvedimo mygtukas  lotuliukas.gif

dauguma nauju masinu visgi yra imoniniu, ir idomu kiek imoniu darbuotojams drozti pirks BMW, tam yra volswagen, skoda, toyta

o kas turi pinigu renkasi kas jiems patinka, ir tikrai ne vien tik pagal isvaizda, yra kruva techniniu ir technoologiniu charakteristiku
ir zinau labai daug zmoniu vairuojanciu bmw, kurie nei stori, nei pliki, nezinau kas tie gezai, tai negaliu pasakyt, o pasirinkta masina yra todel kad ji atitinka ju poreikius, ir nora komfortiskai vaziuot

manau siai dienai tai yra geriausias kokybes, kainos, o man dar plius ir isvaizdos santykis

Super tas uzvedimo mygtukas drinks_cheers.gif
Gezai-tai plikai skustas jaunimelis (Siauliu) ir dar treniguotas lotuliukas.gif ,bet cia buvo pries 10metu (siuo metu-"bluzonai" su gobtuvais) lotuliukas.gif ,bet kiek pastebejau jie dazniau uz golf'u vairo sedi lotuliukas.gif
Atsakyti
kur galima normaliai info paskaityt apie 5 klase paskutines laidos
labai tikiuosi artimiausiu metu vairuot geros komplektacijos zveriuka

nors neatitinku nei vieno is isvardintu stereotipu, bet sis auto man vienas is stovinciu ant aukstesniuju piramides laiptu
Atsakyti
QUOTE(erika55 @ 2009 01 09, 18:27)
Apie BMW Vokietijoje sakosi B- bringM- mich W-Werkstatt ,o isvertus tai reiskia "vezk mane i dirbtuve(fabrika)" mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

ziurint kokia BMW.. biggrin.gif aisku kad yra ir tokiu kurios is dirbtuviu taip ir neisvaziuoja, ir ne tik BMW yra ir Audiniu ir visokiu kitokiu.. mes rinkomes tarp Audi A6 ir BMW 530d kazkur apie 2000m. pries perkant daug domejomes, ir klausinejom ne vieno serviso meistro, ir nusipirkom BMW dauguma butent apie sio modelio Audi buvo prastos nuomones, ir sake mums dziaugsmas jusu piniginej skausmas, o apie tokio variklio BMW ir forumuose ir visur kitur buvo tik geri atsiliepimai ir dziaugiames, kad pasirinkom BMW, per metus laiko neturejom jokiu nusiskundimu tfu tfu tfu.. tongue.gif kai tuo tarpu draugas nusipirkes tokia BMW tik 2,4 variklio turbo dyzeli, po savaites turejo i servisa vaziuot.. ir istikruju sitos BMW yra labai problematiskos, mes nusprendem kad geriau iskart idesim daugiau pinigeliu nusipirkdami brangesne ir geresne masina, nei pigesne, ir paskui tasysimes po servisus.. doh.gif rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Raganėlė @ 2009 01 10, 16:37)
manau siai dienai tai yra geriausias kokybes, kainos, o man dar plius ir isvaizdos santykis
drinks_cheers.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(kicius @ 2009 01 09, 23:25)
Mašinos kaip mašinos,nei dizainu nei dar kuo tikrai neišsiskiria iš kitų, išsiskiria jų vairuotojai,kurie kažkodėl matyt mano, kad vairuoja kažką nerealaus...
Tikrai ne apie visus taip sakau, bet kiek man teko susidurti, tai dauguma bmw vairuotojų kažkokie keisti arba dar blogiau..
Tikrai ne apie visus aš , nepulkit smile.gif

sakyciau kvailas nusistatymas ir nieko daugiau, arba pavydas.. biggrin.gif issiskiria ir dar kaip issiskiria, priklauso nuo modelio.. man sitos naujesnes 5 modelio nerealios, isvaizda tokios dideles ir galingos.. wub.gif butent tokios man ir patinka, mazu isvis negaliu pakest, jau geriau autobusu vazinesiu.. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 10 sausio 2009 - 22:11
QUOTE(Raganėlė @ 2009 01 10, 16:37)
O BOZE,

manau siai dienai tai yra geriausias kokybes, kainos, o man dar plius ir isvaizdos santykis


Ir vėlgi drįsčiau suabejoti,būtent apie tą santykį g.gif Kaina per didelė pagal kokybe ir išvaizdą vistiek. Skundėsi naujesnių turėtojai ir apie aptarnavimo kainas...
Bet aišku, visiem patiktų tik vienos markės mašinos, tai nebūtų tokia begalė jų prikurta smile.gif Ir vaizdelis nekoks būtų mieste, jei visos vienodos, kaip per paradą biggrin.gif

QUOTE(Aziza @ 2009 01 10, 22:10)


sakyciau kvailas nusistatymas ir nieko daugiau, arba pavydas..  biggrin.gif issiskiria ir dar kaip issiskiria, priklauso nuo modelio.. man sitos naujesnes 5 modelio nerealios, isvaizda tokios dideles ir galingos..  wub.gif  butent tokios man ir patinka, mazu isvis negaliu pakest, jau geriau autobusu vazinesiu..  biggrin.gif


Joa, pavydas, pavaro žmonės nusišnekėt, kai netingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2009 01 11, 01:05)
Ir vėlgi drįsčiau suabejoti,būtent apie tą santykį  g.gif  Kaina per didelė pagal kokybe ir išvaizdą vistiek. Skundėsi naujesnių turėtojai ir apie aptarnavimo kainas...

bmw tiek salone, tiek pavazinetos tikrai yra pigesnes nei tos pacios klases Audi, Lexus
pvz man Audi irgi labai prie sirdies, bet paskutes A4 kaina yra nenormali dar siai dienai

o servisas ne tik uz auto, uz bet koki brangesni daikta ir aptarnavimas brangesnis, tai cia nera ka ir aptarineti

nenori islaidauti perki 1,2 - 1,6 L forduka ir vazineji, nori komforto, noro paisdykauti proto ribose gatvese imi kita
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2009 01 11, 10:51)
nori komforto, noro paisdykauti proto ribose gatvese imi kita


Taigi, svarbiausia paišdykauti gatvėse schmoll.gif
Beje, bmw matyt labai genda posūkiai, nes dažnai būtent tos auto važinėja belekaip, biggrin.gif

Tokia jau tema, tai ir stengiuosi biggrin.gif
Atsakyti
BMW yra lbai patogios ir tikrai geros masinos. As pat tokuos noriu! smile.gif Taciu man nepatinka daugelis BMW vairuotoju, kurie mano, kad keliuose galima nesilaikyti eismo taisykliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2009 01 11, 11:04)
Taigi, svarbiausia paišdykauti gatvėse  schmoll.gif
Beje, bmw matyt labai genda posūkiai, nes dažnai būtent tos auto važinėja belekaip,  biggrin.gif

Tokia jau tema, tai ir stengiuosi  biggrin.gif

Labai idomu su kokia auto tamsta vazinejasi?Is kur tokios nesamones-posukiai genda?Kad posukiu nerodo doh.gif ,apsidairykite aplinkui jei vairuojate, 40% vairuotoju posukiu nerodo ir tikrai ne BMW "isskirtinai".
Manau beprasmis aiskinimas zmonems su "ribotu" mastymu ir isitikinimu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 01 11, 11:56)
Labai idomu su kokia auto tamsta vazinejasi?Is kur tokios nesamones-posukiai genda?Kad posukiu nerodo doh.gif ,apsidairykite aplinkui jei vairuojate, 40% vairuotoju posukiu nerodo ir tikrai ne BMW "isskirtinai".
Manau beprasmis aiskinimas zmonems su "ribotu" mastymu ir isitikinimu tongue.gif

Tai gi ir aš sakau, ką čia su tokiais šnekėt, kurie viską supranta ne taip, kaip parašai, o kaip nori patys, nes turi labai ne"ribotą" mastymą
Atsakyti