Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

nelabai suprantu ka tuom norejai pasakyt, turbut tik atvaziavus i degaline puoli ziuret ar kas ziuri.. biggrin.gif man ji patinka, ne del savo isvaizdos, o del to kad labai komfortiska.. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 08 sausio 2009 - 12:45
QUOTE(pikkolo @ 2009 01 08, 09:08)
Galit sakyt ką norit, bet BMW kažką turi savyje. Nors maniškė niekuo neypatinga, t.y. visiškai standartinė, bet kai atvažiuoju į degalinę, tai visiem bernam atvėpsta žandikaulis, o degalinės operatorius dar bent du kartus perklausia ar tikrai BMW.


O kodėl klausia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2009 01 08, 12:46)
O kodėl klausia? g.gif

Kad aš žinočiau. Pasakau kuri kolonėlė, o berniukas (pastoviai ant to pačio papuldavau) vis klausia tai čia tas BMW, sakau taip; tas pilkas, nu taip taip. Nežinau kodėl, gal taip bando kabinti, o aš nesuprantu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 01 08, 12:48)
Kad aš žinočiau. Pasakau kuri kolonėlė, o berniukas (pastoviai ant to pačio papuldavau) vis klausia tai čia tas BMW, sakau taip; tas pilkas, nu taip taip. Nežinau kodėl, gal taip bando kabinti, o aš nesuprantu tongue.gif

Variantai kodel klausia:
1.Grazi ispuoseleta auto,vairuotoja ne.
2.Grazi ispuoseleta vairuotoja,auto ne.
3.Grazi vairuotoja,grazi auto,berniukas tiesiog pakalbina su pagarba:)
4.Ir t.t... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 01 08, 09:08)
Galit sakyt ką norit, bet BMW kažką turi savyje. Nors maniškė niekuo neypatinga, t.y. visiškai standartinė, bet kai atvažiuoju į degalinę, tai visiem bernam atvėpsta žandikaulis, o degalinės operatorius dar bent du kartus perklausia ar tikrai BMW.

gal BMW zenkliukas 'nupuoles", o tas vargsas neskiria masinu smile.gif
Atsakyti
arba masina labai sena, kad net atpazint neina.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rams @ 2009 01 08, 21:09)
Variantai kodel klausia:
1.Grazi ispuoseleta auto,vairuotoja ne.
2.Grazi ispuoseleta vairuotoja,auto ne.
3.Grazi vairuotoja,grazi auto,berniukas tiesiog pakalbina su pagarba:)
4.Ir t.t...  biggrin.gif

Greičiausiai trečias variantas biggrin.gif Dabar jau nebeklausia, nes jau pažįsta, piluosi toj pačioj degalinėj ir vis pas tą patį berniuką papuolu.
Papildyta:
QUOTE(Braškutė @ 2009 01 08, 21:09)
gal BMW zenkliukas 'nupuoles", o tas vargsas neskiria masinu  smile.gif

Nenupuolęs tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Aziza @ 2009 01 08, 23:06)
arba masina labai sena, kad net atpazint neina..  lotuliukas.gif

Čia žiūrint kaip kas supranta sena. Šiaip jau vienas iš pupuliariausių BMW modelių Lietuvoje, abejoju, kad nepažintų.
Atsakyti
Apie BMW Vokietijoje sakosi B- bringM- mich W-Werkstatt ,o isvertus tai reiskia "vezk mane i dirbtuve(fabrika)" mirksiukas.gif lotuliukas.gif

Dar labai linksmai skamba ispaniskas sio automobilio pavadinimas BMW -Be Me Uve doh.gif ,kai isgirdau,tai miriau is juoko(Uve,Vokietijoje labai paplites vyresniu vyru tarpe vardas ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(erika55 @ 2009 01 09, 18:27)
Apie BMW Vokietijoje sakosi B- bringM- mich W-Werkstatt ,o isvertus tai reiskia "vezk mane i dirbtuve(fabrika)" mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

Dar labai linksmai skamba ispaniskas sio automobilio pavadinimas BMW -Be Me Uve  doh.gif ,kai isgirdau,tai miriau is juoko(Uve,Vokietijoje labai paplites vyresniu vyru tarpe vardas ax.gif )


Kas kaip nori, taip tas raides ir verčia tongue.gif biggrin.gif . Va čia gana įdomus straipsniukas wink.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2009 01 09, 17:59)
Kas kaip nori, taip tas raides ir verčia tongue.gif  biggrin.gif . Va čia gana įdomus straipsniukas wink.gif .

Straipsniukas geras thumbup.gif . O vokieciams nera ko verst savo gaminamo automobilio mirksiukas.gif ,tik raides taip isaiskinamos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erika55 @ 2009 01 09, 19:13)
Straipsniukas geras  thumbup.gif . O vokieciams nera ko verst savo gaminamo automobilio mirksiukas.gif ,tik raides taip isaiskinamos  4u.gif


doh.gif Aš taip ir turėjau omeny, kad išaiškina, o ne išverčia blush2.gif biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aziza @ 2009 01 08, 12:42)
nelabai suprantu ka tuom norejai pasakyt, turbut tik atvaziavus i degaline puoli ziuret ar kas ziuri..  biggrin.gif man ji patinka, ne del savo isvaizdos, o del to kad labai komfortiska..  wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti