Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(Nilee @ 2008 12 22, 11:53)
teko vaziuoti su treciuku 95metu, nieko geresnio uz golfa, beje vaziavau ir su 5 tai tikrai nieko ypatingo. manau, jog masinos valdymas priklauso nuo vairuotojo patirties, reakcijos ir automobilio bukles, tik tada galima kalbeti apie marke ir modeli. cia tik mano asmenine nuomone  mirksiukas.gif

Kiek metų vairuojate ir su keliomis mašinomis teko važinėti? "Važinėti“ reiškia ne pravažiuoti kartą-du, bet važinėtis bent porą savaičių. Savaime suprantama už vairo, o ne keleivio vietoje wink.gif
Labai jau keistai skamba jūsų teiginys dėl to, kad visos mašinos panašiai valdosi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valkata: 23 gruodžio 2008 - 11:28
Kaip ir kiekvienas auto turi savų pliusų ir minusų, ir nieko čia nepakeisi smile.gif vairuoti bmw man asmeniškai yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2008 12 23, 09:29)
BMW auto geri, bet  nepirkčiau jo vien dėl to, kad visi dundukai/buduliai jomis važinėja ir labai sugagino geros mašinos įvaizdį.  smile.gif

niekada neziuriu i tai ka visi sako kaip ir i stereotipus - jei man auto patinka, tai tikrai vien del to kad ir pacukai juos megsta pati ju neatsisakysiu
Atsakyti
Turejau kadaise BMW 3, pakankamai sena, 93 metu. tai ypac kieta masina, palygynus su mano dabrtine pvz. (ne BMW), tai kaip laivas ir vezimas medinis. Bet aisku metai daug ka pasako, beto modelis ne "biznes" klases.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rihANNA: 24 gruodžio 2008 - 18:16
o kuria dabar vairuoji ir kelintu metu?
sakyti kad BMW kieta nera taiklu, idomu ar meginai 93m vairuoti auto tokios klases kuria dabar vadini geresne smile.gif
kai pavairuoji 3klase 1986, paskui 1993 paskui 1998 paskui 2005 - labai jauti skirtuma, metai kaip ir pati sakai, daug ka duoda
Atsakyti
QUOTE(rihANNA @ 2008 12 24, 18:16)
Turejau kadaise BMW 3, pakankamai sena, 93 metu. tai ypac kieta masina, palygynus su mano dabrtine pvz. (ne BMW), tai kaip laivas ir vezimas medinis. Bet aisku metai daug ka pasako, beto modelis  ne "biznes" klases.


Nieko izeidziancio,bet auto ir yra skirstomi i mazus,vidutinius,liux klases ir t.t...Cia as labai grupiai,bendram vaizdui.Tad sportine masina niekada nebus nei minksta,nei itin komfortiska kasdieniniam vazinejimui.Negalima tapatinti nesutapatinamu dalyku:)Jei jus dabar vaziuojat su biznes:)Reiketu tapatinti su BMW 7er.Butu sazininga tada kazka apie tai cia diskutuoti.
Atsakyti
Nesakau kad bmw geriausia masina, skonio cia reikalas, bet man ji thumbup.gif
va golfa tai galeciau supeikti ph34r.gif
[/quote]
Teisingai golfas visiškai negražios mašinos ypač nuo 1980 metų iki 2000, o ir naujausi visgi irgi netraukia nepirkčiau tokios. Ne mano skonio.
Bet BMW man labiau, dizainas ir viskuo patinka.
O degalų daug naujausios mašinos nenaudoja.
Bet audi turi 4 varomus ratus, lengviau kai įklimpome ar ne smile.gif
Štai man tokie minusai. Bet niekada ir į kaimą nevažinėju tai automobilis man super.
Jei būčiau turtingas pirkčiau BMW 3 kupė 2008 Naujausią
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandelonas: 28 gruodžio 2008 - 18:21
QUOTE(Vandelonas @ 2008 12 28, 18:17)
Bet audi turi 4 varomus ratus, lengviau kai įklimpome ar ne smile.gif

BMW irgi turi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rams @ 2008 12 28, 01:24)
Nieko izeidziancio,bet auto ir yra skirstomi i mazus,vidutinius,liux klases ir t.t...Cia as labai grupiai,bendram vaizdui.Tad sportine masina niekada nebus nei minksta,nei itin komfortiska kasdieniniam vazinejimui.Negalima tapatinti nesutapatinamu dalyku:)Jei jus dabar vaziuojat su biznes:)Reiketu tapatinti su BMW 7er.Butu sazininga tada kazka apie tai cia diskutuoti.

Na nieko izeisti ir nenorejau, tiesiog pasakiau savo nuomone apie BMW, kaip buvo klausta temoje, pasakiau apie tokia, kokia vairavau ilga laika, tiesiog tokie mano ispudziai, ir visiskai suprantu, kad tai automobilis ne komfrtiskam vaziavimui, o labiau sportiniam, su BMW 7 irgi nelygynau, nes taipogi zinau, kad nesulygynami dalykai...tad tik teik ziniu 4u.gif
Atsakyti
Klausimas kodel tema tokia atsirado aplamai:)Supeikti BMW.O gavosi...:)Isvada gal butu tokia,kad abejingu BMW nera:)
Graziu bei inovatorisku mums visiems metu gerbejos(ai) ir peikejos(ai) smile.gif
kartu su Gina mirksiukas.gif
http://www.youtube.c...h?v=kTYiEkQYhWY
Atsakyti
QUOTE(rihANNA @ 2008 12 24, 18:16)
Turejau kadaise BMW 3, pakankamai sena, 93 metu. tai ypac kieta masina, palygynus su mano dabrtine pvz. (ne BMW), tai kaip laivas ir vezimas medinis. Bet aisku metai daug ka pasako, beto modelis  ne "biznes" klases.

palyginimas tai ka zinau.. doh.gif 3 BMW tai daugiau sportiska, mes ir tokia turejom, bet kazko blogo negaliu pasakyt, aisku su dabartine 5 klases nera net ka lyginti, sita ant tiek komfortiska ir maloniai vaziuoja, kad atrodo laivu plauktum.. tongue.gif kolkas i jokia kita jos neiskeisciau.. isimylejau.. wub.gif biggrin.gif o temos pavadinimas stupid.gif matyt temos autores labai jau nervai silpni, kad neturi ant ko issiliet, tegul isgeria vaistu pries nakti ir nereiks kurt temu apie blogas masinas.. biggrin.gif blogu masinu nera, yra tik blogi seimininkai kurie jomis nesirupina, nieko nera amzino.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 08 sausio 2009 - 00:23
Galit sakyt ką norit, bet BMW kažką turi savyje. Nors maniškė niekuo neypatinga, t.y. visiškai standartinė, bet kai atvažiuoju į degalinę, tai visiem bernam atvėpsta žandikaulis, o degalinės operatorius dar bent du kartus perklausia ar tikrai BMW.
Atsakyti